Agentura EPPO s.r.o.


Sušická 119/52, Plzeň - Lobzy 326 00
Agentura EPPO s.r.o. poskytuje kompletní služby spojené s vedením účetnictví a daňové evidence. Naše činnost zahrnuje také vedení personální a mzdové agendy. Zpracováváme daňová přiznání, doklady, výkaznictví, výpočet mezd a další činnosti.
V případě potřeby zastupujeme klienty při jednání na úřadech a nabízíme nezávazné konzultace, daňové a účetní poradenství.

Služby:
- vedení účetnictví a daňové evidence
- rekonstrukce účetnictví
- zpracování: doklady, daňová přiznání, výkaznictví
- vedení mzdové agendy
- personalistika, zpracování mezd
- zastupování při jednání na úřadech
- daňové a účetní poradenství.

Agentura EPPO s.r.o. sídlí na adrese Sušická 119/52, Plzeň - Lobzy, navštívit nás můžete každý všední den od 8.00 do 14.00 hodin. Budeme se těšit na spolupráci.

Produkty
  • zpracování účetnictví, finanční účetnictví, manažerské účetnictví, zpracování daní, auditorské služby, prověrky účetních výkazů, prověrky hospodářských výkazů


Související články
Daňové poradenství, vedení účetnictví, mzdová agenda Brno

BELL consulting s.r.o.

Daňové poradenství, vedení účetnictví, mzdová agenda Brno

Všude samá čísla, tabulky, mzdy, vedení účetnictví zkrátka pro některé z nás horor. Pro jiné je to zábava a proto velice rádi zpracujeme Vaše účetnictví se všemi podklady. Zajistíme veškeré náležitosti, odborně poradíme a vše zařídíme i s institucemi.


Externí vedení účetnictví, mzdové a daňové evidence se zárukou

Účetnictví Praha s.r.o.

Externí vedení účetnictví, mzdové a daňové evidence se zárukou

Vedení účetnictví sebou přináší množství důležitých informací, položek, stresu a povinností a výsledek musí být bez jediné chyby. Jak to všechno zařídit a zároveň mít čas na práci, vedení firmy i rodinu? Externí vedení účetnictví, mzdové a daňové evidence se zárukou vám zajistí Účetnictví Praha s.r.o.


Certifikovaní specialisté na audity pro města, obce i podnikatelské subjekty

O - CONSULT, s.r.o.

Certifikovaní specialisté na audity pro města, obce i podnikatelské subjekty

Auditorská činnost má za úkol přezkoumat hospodaření subjektů dle právních předpisů a provádí jí auditor statutární nebo auditorská společnost. A auditorskou činností včetně služeb v oblasti účetnictví a daní se zabývá také společnost O-CONSULT s.r.o., která sídlí v Liberci.


Vedení a zpracování účetnictví Praha

EKMA PLUS, s.r.o.

Vedení a zpracování účetnictví Praha

Blíží se konec roku a tak nás pomalu začíná svírat pocit, že opět budeme muset uzavírat účetnictví a dělat daně. Pro některé je to hračka, pro jiné je to pěkně velký problém. Jak snadno na tento problém vyzrát? S odpovědí na tuto otázku Vám může pomoci firma EKMA PLUS s.r.o., která vede a zpracovává účetnictví.


Firemní články
Účetní agentura, účetní a daňoví specialisté, profesionálně

Účetní agentura, účetní a daňoví specialisté, profesionálně

Účetní agentura, vedení účetnictví a daňové evidence specialisty, zpracování dokladů, kontrola, výkaznictví realizuje profesionální účetní společnost Agentura EPPO s.r.o., Plzeň.