VIKO Plzeň spol. s r.o.


Radyňská 27, Plzeň 326 08
Naše společnost VIKO Plzeň spol. s r.o. se zabývá prodejem výpočetní a zdravotnické techniky, stavebních materiálů, drátů a vodičů.

Dále poskytujeme servis pro VT. Máme odborně vyškolený personál, který disponuje širokou škálou diagnostických a servisních prostředků. Především se zaměřujeme na opravy monitorů, spínaných zdrojů apod. Také poskytujeme odborné konzultace ohledně PC. K dispozici máme obsáhlý archiv technické dokumentace a programové podpory.

Pro uspokojení všech zákazníků se naše produkty snažíme nabízet minimálně ve dvou cenových skupinách. Díky tomu náš obrat postupně roste a můžeme naši nabídku rozšířit o další produkty.

V současné době nabízíme zboží těchto značek: AOPEN, ACER PERIPHERALS, ADAPTEC, APC, EPSON, HP, IBM, IOMEGA, MATROX, MICROSOFT, PANDUIT, PCCHIPS, PLANET, QUANTUM, TEAC, 3COM, 3DFX.

Díky dobrým vztahům s našimi dodavateli jsme schopni splnit přání zákazníků a dodat sortiment i jiných značek ve velmi krátkém období za přijatelné ceny.

Produkty
  • distribuce elektrických spínačů, prodej elektropříslušenství, prodej elektrických zásuvek, příslušenství pro průmyslové použití
  • prodej kopírek, značkové tiskárny, kvalitní skenery, skartovací stroje, počítačové monitory, stolní počítače, počítačové komponenty
  • zdravotnická technika, operační stoly a světla, přístroje pro rehabilitaci, interní medicína, kardiologie a gynekologie

Pojišťovna Allianz, obchodní zástupce Plzeň, autopojištění, pojištění nemovitostí, domácností.

Pojišťovna Allianz, obchodní zástupce Plzeň, autopojištění, pojištění nemovitostí, domácností

Kompletní zemní a výkopové práce Klatovy, základové desky, jímky, septiky, nádrže, bazény.

Kompletní zemní a výkopové práce Klatovy, základové desky, jímky, septiky, nádrže, bazény

Související články
Firma VIENNA-COMPONENTS-TRADING s.r.o. představuje elektronické a elektromechanické komponenty, nejnovější je jistič ESX10-S s volně nastavitelnou hodnotou proudu

VIENNA-COMPONENTS-TRADING s.r.o.

Firma VIENNA-COMPONENTS-TRADING s.r.o. představuje elektronické a elektromechanické komponenty, nejnovější je jistič ESX10-S s volně nastavitelnou hodnotou proudu

Zprostředkují součástky pro aplikace v průmyslové automatizaci, v energetice, v telekom a medicínské technice, v dopravní a vojenské technice nebo pro fotovoltaické a solární elektrárny. Jejich hlavní činnosti v tomto oboru v posledních letech jsou napájecí zdroje AC/DC, měniče DC/DC, invertory DC/AC, spínače, switche, jističe a mnoho dalšího.


Průmyslové instalační krabice pro všestranná využití

SPELSBERG spol.s r.o.

Průmyslové instalační krabice pro všestranná využití

S narůstající potřebou rozvádění elektrické energie prakticky do všech prostor se zvyšují požadavky na kvalitu a odolnost elektroinstalačního materiálu. Německá společnost Spelsberg je po celém světě uznávaným výrobcem plastových výrobků pro elektroprůmysl, přičemž se zaměřuje především na výrobu instalačních krabic. Ty jsou určeny jak pro běžné, tak i specifické realizace. V nabídce naleznete např. produkty, určené pro stavbu rozvaděčů, tunelů nebo protipožárních elektroinstalací.


Společnost Spelsberg představuje své produkty a služby v oblasti volného prostoru

SPELSBERG spol.s r.o.

Společnost Spelsberg představuje své produkty a služby v oblasti volného prostoru

Filozofií této společnosti je volnost a vytváření prostoru. Prostor pro instalaci rozbočovacích krabic, rozvaděčů a skříní, ale také prostor pro vývoj a vývin nových produktů a nových řešení, která budou pro každého jednotlivého zákazníka nejvýhodnější.


Laminace - ochrana dokumentů za rozumnou cenu

H.S.TRADE a.s.

Laminace - ochrana dokumentů za rozumnou cenu

Uvažujete, jakým způsobem ochránit Vaše dokumenty tak, aby byly vysoce bezpečné a přitom za rozumnou cenu? Pak si přečtěte následující článek, v němž se dozvíte více o laminaci a speciálních laminátorech na doklady od společnosti HS TRADE a.s., která je specialistou na tuto problematiku s dlouholetými zkušenostmi.


Firemní články
Prodej výpočetní techniky Plzeň

Prodej výpočetní techniky Plzeň

VIKO Plzeň spol. s r.o. nabízí maloobchodní a velkoobchodní prodej počítačů a jejich komponent především od firem ACER, APC, EPSON, HP, IBM, MICROSOFOT a PLANET. V oblasti výpočetní techniky zajišťujeme servis nebo odborné konzultace. V našem e-shopu naleznete: - grafické karty - HDD - chladiče - kabely - klávesnice, myši, tablety - mechaniky (DVD, Blu-ray) - monitory - multimédia (projektory, reproduktory, sluchátka, mikrofony, TV karty, tunery, web kamery, zvukové karty) - notebooky, stolní PC - paměti - procesory - servery - síťová zařízení - software - tiskárny - UPS. Vyberete si u nás ze široké nabídky výpočetní techniky. Těšíme se na Vaši návštěvu.