VIKO Plzeň spol. s r.o.
Výpočetní a zdravotnická technika Plzeň


Radyňská 27, Plzeň 326 08

Naše společnost VIKO Plzeň spol. s r.o. se zabývá prodejem výpočetní a zdravotnické techniky, stavebních materiálů, drátů a vodičů.

Dále poskytujeme servis pro VT. Máme odborně vyškolený personál, který disponuje širokou škálou diagnostických a servisních prostředků. Především se zaměřujeme na opravy monitorů, spínaných zdrojů apod. Také poskytujeme odborné konzultace ohledně PC. K dispozici máme obsáhlý archiv technické dokumentace a programové podpory.

Pro uspokojení všech zákazníků se naše produkty snažíme nabízet minimálně ve dvou cenových skupinách. Díky tomu náš obrat postupně roste a můžeme naši nabídku rozšířit o další produkty.

V současné době nabízíme zboží těchto značek: AOPEN, ACER PERIPHERALS, ADAPTEC, APC, EPSON, HP, IBM, IOMEGA, MATROX, MICROSOFT, PANDUIT, PCCHIPS, PLANET, QUANTUM, TEAC, 3COM, 3DFX.

Díky dobrým vztahům s našimi dodavateli jsme schopni splnit přání zákazníků a dodat sortiment i jiných značek ve velmi krátkém období za přijatelné ceny.

IČ: 40525562
DIČ: CZ40525562
Okres: Plzeň-město
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 50 000 tis. - 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Ing. Kohout

Prodej výpočetní techniky Plzeň

Prodej výpočetní techniky Plzeň

VIKO Plzeň spol. s r.o. nabízí maloobchodní a velkoobchodní prodej počítačů a jejich komponent především od firem ACER, APC, EPSON, HP, IBM, MICROSOFOT a PLANET. V oblasti výpočetní techniky zajišťujeme servis nebo odborné konzultace. V našem e-shopu naleznete: - grafické karty - HDD - chladiče - kabely - klávesnice, myši, tablety - mechaniky (DVD, Blu-ray) - monitory - multimédia (projektory, reproduktory, sluchátka, mikrofony, TV karty, tunery, web kamery, zvukové karty) - notebooky, stolní PC - paměti - procesory - servery - síťová zařízení - software - tiskárny - UPS. Vyberete si u nás ze široké nabídky výpočetní techniky. Těšíme se na Vaši návštěvu.Další produkty a služby
  • distribuce elektrických spínačů, prodej elektropříslušenství, prodej elektrických zásuvek, příslušenství pro průmyslové použití
  • prodej kopírek, značkové tiskárny, kvalitní skenery, skartovací stroje, počítačové monitory, stolní počítače, počítačové komponenty
  • zdravotnická technika, operační stoly a světla, přístroje pro rehabilitaci, interní medicína, kardiologie a gynekologie

Naše společnost poskytuje komplexní služby týkající se technického zařízení budov - od projekční činnosti v oblasti větrání, klimatizace, vytápění a chlazení, přes poradenskou činnost, až po záruční a pozáruční servis.

Související články
Kioskové trafostanice od společnosti S.G. CZ
Kioskové trafostanice od společnosti S.G. CZ

Společnost S.G. CZ se zabývá dodávkou a servisem vysokonapěťových zařízení. Zaměřuje se na dodávky, rekonstrukce a modernizace rozvoden, VN rozvody přípojky, silové i kioskové trafostanice. Ke každému klientovi přistupuje individuálně a nevyhýbá se ani nestandardním řešením.


Elektroinstalační materiál pro firmy i domácí pracanty
Elektroinstalační materiál pro firmy i domácí pracanty

Společnost EPRO Trutnov s.r.o. je specializovaným velkoobchodem a maloobchodem s elektroinstalačním materiálem. Sortiment zboží zahrnuje od A do Z všechen potřebný materiál, široký sortiment výrobků, příslušenství a dokonce i služeb formou poradenství nebo provedených elektromontáží.


Cenná data si musíme chránit, prevence je základ
Cenná data si musíme chránit, prevence je základ

Žijeme v době, kdy mají elektronická data nevyčíslitelnou cenu. Ačkoliv si tento fakt lidé uvědomují stále častěji, existuje velká skupina těch, kteří zajištění vlastní bezpečnosti i bezpečnosti firmy neustále podceňují. Chcete potenciální rizika účinně minimalizovat? Ochránit data před odcizením? Ubránit se před případným napadením hackery? Obraťte se na společnost OASA COMPUTERS s.r.o., která se na ochranu informací a hmotného majetku specializuje.


Technika pro akce Praha
Technika pro akce Praha

Potřebujete zajistit překladatelské, tlumočnické, ozvučovací nebo cateringové služby? V tom případě se obraťte na firmu SAN SERVICE, s.r.o., která zajišťuje v této oblasti kompletní servis. Ptáte se, kdo takovéto služby může potřebovat? Zajišťujeme kongresy s mezinárodní účastí, semináře, workshopy, prezentace a večírky, běžné zábavní akce, ale klidně i tiskové konference.