Altest s.r.o.
alkohol testery

Společnost Altest s.r.o. působí na českém trhu již přes 21 let a poskytuje alkohol testery pro měření alkoholu v krvi a zajišťuje i servis alkohol testerů a jejich kalibraci.
Alkohol testery jsou před prodejem pečlivě zkontrolovány a také zkalibrovány. Na vyžádání si tak můžete nechat vystavit kalibrační protokol.
Nakupovat můžete buď z pohodlí domova přes e-shop, nebo se můžete zajít podívat do kamenné prodejny, která se nachází ve městě Brno.

Alkohol testery vyměřují procento alkoholu v krvi, které závisí na fyzické kondici, hmotnosti či délce člověka. Alkohol testery jsou určeny pro každého, kdo chce otestovat svou míru alkoholu v krvi, především však slouží pro:

- policii Českou republiku k testu u řidičů
- řidiče všech automobilů
- řidiče motorových vozidek
- řidiče manipulační techniky a dalších strojů
- zaměstnavatele ke kontrole zaměstnanců
- školní zařízení k testu u adolescentů

Ale můžete je využít také v běžné domácnosti pro kontrolu před jízdou, kontrolu nezletilých dětí či je můžete darovat jako dárek. Firma Altest s.r.o. je schopná dodat i alkohol testery, které může různě potisknout. Alkohol testery tak můžou sloužit jako reklamní předměty.

Firma nabízí širokou škálu alkohol testerů, jak klasické:

- AL2500
- DA 3000
- DA 7000
- CA 2000
- CA 2010
- AL 6000
- AL 7000

tak alkohol testery s elektrochemickým senzorem:

- CA15FL
- CA05FS
- CA05FL
- CA10FO
- CA20F

či stanovená měřidla v ČR:

- ALCOTEST 5510
- ALCOTEST 6510
- ALCOTEST 6810
- ALCOTEST 6820
- ALCOTEST 7410
- ALCOTEST 7510

A dále alkohol testery značky DRÄGER, ALKOHIT či testery Interlock, které zabrání v jízdě řidiči, který před jízdou pozřel alkohol. V sortimentu najdete například i testery na drogy či náustky na alkohol testery.

Kromě prodeje (přes e-shop doručuje po celé České republice) zajišťuje společnost Altest s.r.o. i pronájem alkohol testerů.


Katalog firem:    Měřicí a regulační technika,  
Štítky: alkohol testery, měření alkoholu v krvi Brno, alkoholtester, alkohol tester, e-shop