Oleje.cz - Svět maziv
Ekolube s.r.o.


Pražákova 10, Brno 619 00

Výroba, velkoobchod, maloobchod, prodej, e-shop, poradenství, servis:
MAZIVA:
-zdravotně nezávadná plastická maziva pro potravinářské a lékárenské stroje
-maziva pro ložiska (strojní, textilní, letecký, mrazírenský průmysl)
-maziva pro teploty až 1400 C
-průmyslová, automobilová plastická maziva
-koncentráty na bázi teflonu
-plastické mazivo s přísadou teflonu
-plastické mazivo, mazací pasta, grafitový tuk, silikonová maziva
-chladící kapalina, nemrznoucí směs, nemrznoucí kapalina
Maziva - zn. EKOLUBE, KLÜBER LUBRICATION.
Nalévané oleje.
Oleje průmyslové:
-hydraulické, turbínové, ložiskové, převodové, transformátorové, kompresorové, konzervační, řezné.
Oleje automobilové.
Autokosmetika.
Elektronický obchod (e-shop).
Zakázková výroba (výroba maziv na zakázku).
Prodej výrobků značek:
-CASTROL, EKOLUBE, ELF, FUCHS, KUTTENKEULER, LIGUI MOLY, MOBIL, ORLEN, PARAMO, Q8, REPSOL, SELENIA, SHELL, SLOVNAFT, TEXACO, TOTAL, VALAR, VALVOLINE.

IČ: 25573977
DIČ: CZ25573977
Okres: Brno-město
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 10 000 tis. - 50 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Ing. Lubomír Tresner

Průmyslové a automobilové oleje a maziva Brno

Průmyslové a automobilové oleje a maziva Brno

Průmyslové a automobilové oleje a maziva Brno. Grafitová vazelína s molykem. EKOLUBE GRAFIT GREASE -vyrobeno na bázi minerálního oleje -použité zpevňovadlo je komplexní lithné mýdlo -přísady vysokotlaké, protioděrové, přilnavostní, vylepšující odolnost proti vodě a rezivění -tuhé mazivo je použitio vysoce čistý speciální grafit v kombinaci s MoS2 pro zajištění nadstandardní tlakové odolnosti -rozsah použitelnosti -35°C až +140°C, s domazáváním nebo krátkodobě +160°C.


Výroba maziv na zakázku, poradenství

Výroba maziv na zakázku, poradenství

Nabízíme zakázkovou výrobu speciálních maziv pro nejnáročnější průmyslové aplikace. V případech, kdy pro požadované aplikace nevyhoví běžně dostupná maziva a speciální maziva jsou příliš nákladná, připravujeme maziva na míru podle požadavků, které se vyskytují v daném třecím uzlu libovolného průmyslového zařízení. Tímto způsobem lze dosáhnout vysoké ekonomiky provozu a bezporuchovosti zařízení. Tato maziva vyrábíme na základě dohody se zákazníkem buď jako malotonážní vary nebo také pouze v laboratorním množství. Nabízíme také odborné poradenství v oblasti tribotechniky, tedy oblasti týkající se jak samotných maziv, tak jejich způsobů aplikace. Týká se to především: Diagnostiky požadavků a potřeb zákazníka. Vytipování a návrh vhodného typu maziva pro daný třecí uzel. Výběr vhodného ekvivalentního náhradního maziva v případě, že zákazník toto řešení považuje z nějakého důvodu za účelné a ekonomicky výhodné. Zpracování cenové nabídky včetně individuálních obchodních podmínek. Stabilní cenové hladiny dodávaných produktů a služeb. Distribuce kvalitních maziv od předních tuzemských i světových výrobců včetně speciálních maziv vlastní výroby. Zabezpečení nestandardních maziv, které nejsou běžně na českém trhu zastoupena. Prodeje kompletního sortimentu nalévaných olejů v sídle firmy. Širokého doplňkového sortimentu autochemie, autokosmetiky, servisních prostředků, olejových filtrů, mazací techniky, prostředků na likvidaci ropných havárií, atd. Operativního a pružného zásobování dle přání zákazníka (v případě potřeby do 24 hodin). Dopravy na místo určení v celé ČR. Dodávek maziv do zahraničí. Neváhejte nás kontaktovat pro nezávislé posouzení, či cenovou nabídku.


České přísady do paliv a maziv Ekolube

České přísady do paliv a maziv Ekolube

Nabízíme široký sortiment přísad Ekolube zlepšujících mazání třecí ploch, zvyšujících výkon, snižujících spotřebu a opotřebení. Nabízíme přísady palivové (přísady do nafty a benzinu), ale také speciální přísady do maziv. Přísady Ekolube jsou nabízeny v několika variantách od teflonových až po molekulárně aktivní nano-přísady v závislosti na účelu použití. O nejvhodnější aplikaci se informujte přímo u našich techniků. TESTY přísad do maziv Přípravky Ekolube - Teflon® byly úspěšně testovány v těchto renomovaných ústavech, kde prokázali svoji vysokou účinnost: Vojenské zkušební středisko (PHM) 150 Brno - strojní zkoušky. Vojenská akademie Brno - dlouhodobý test na osobních automobilech. Výzkumný ústav paliv a maziv Benzina a.s. Praha - strojní zkoušky. Dopravní podnik města Brna - autobusy. AS - Centrum Brno - autobusy, nákladní automobily


Průmyslové a automobilové oleje a maziva Brno

Průmyslové a automobilové oleje a maziva Brno

Průmyslové a automobilové oleje a maziva Brno. Prodej, eshop. Motocyklové oleje: -Castrol Power 1 4T 10W-40 -Fuchs Silkolene Comp 4 10W-40 -Mogul TS -Mol Dynamic Moto 4T Racing Pro 5W-60 -Motorex Gear Oil Hypoid 80W-90 aj. Nalévané oleje: -Biostar Bio Katr EP 320 -Ekolube ATF Dexron III -Ekolube Pyrosynt 200 -Castrol Magnatec 5W-40 C3 aj. Oleje pro nákladní automobily: -Ekolube Super Diesel 15W-40 -OMV ATF III -Paramo M7ADS III 15W-40 -PP 44 -Total Rubia Polytrafic 10W-40 aj.


Autokosmetika Brno

Autokosmetika Brno

Autokosmetika Brno. Prodej, e-shop. Sortiment: -čistič plastových povrchů -přípravek na všechny části z plastu kůže, dřeva a koženky¨ -leštěnka na přístrojovou desku -krém na leštění chromu -leštící šampon s voskem -servisní přípravky -čistič na váhy vzduchu -sprej na opravu defektu aj


Nemrznoucí kapalina,chladící kapalina,nemrznoucí směs,Brno,e-shop

Nemrznoucí kapalina,chladící kapalina,nemrznoucí směs,Brno,e-shop

Firma EKOLUBE, s.r.o., Oleje.cz Brno nabízí sleva 5% z uvedené ceny. Nemrznoucí kapalina, chladící kapalina, nemrznoucí směs: -speciální chladicí kapalina -Antifreeze Friterm chrání topné, chladicích i klimatizační systémy před poškozením mrazem, korozními a bakteriálními účinky vody -teplonosné, antikorozní medium s nízkým bodem tuhnutí na bázi propylenglykolu -Antifreeze Sheron všech typů kapalinou chlazených automobilových a průmyslových spalovacích motorů -Motorex chladicí kapalina připravená k použití pro motocykly -Frix -58°C do solárních systémů s plochými i vakuovými (trubicovými) kolektory všech typů -Selenia Paraflu ochranná tekutina do chladících zařízení automobilů, obchodních a průmyslových vozidel,traktorů a zemních strojů -Sheron Antifreeze pro ochranu chladícího systému -Texaco Havoline vhodná pro všechny typy spalovacích motorů Sleva 5% z uvedené ceny zboží při elektronické objednávce a osobním odběru na prodejně EKOLUBE s.r.o., Pražákova 10, Brno, cca 500 m od dálnice D1.Další produkty a služby
  • plastická maziva, mazací a montážní pasty, mazací prostředky, motocyklové oleje, motorové oleje, průmyslové oleje

Zabýváme se zakázkovou výrobou opracovaných a svařovaných strojních dílů a konstrukcí pro strojírenský průmysl. Neváhejte se na nás obrátit - patříme mezi specialisty v oboru.

Související články
FUCHS to jsou maziva a oleje pro širokou oblast použití
FUCHS to jsou maziva a oleje pro širokou oblast použití

Jejich sortiment obsahuje vysoce hodnotná maziva, a proto jejich výrobky pomáhají udržet stroje, zařízení i automobily neustále v chodu. Jejich sortiment se hodí pro oblast průmyslu, automobilů, stavebnictví a zemědělství.


TOBA Plus Vizovice: Ložiska, gufera, akumulátory, válečkové a článkové řetězy a další
TOBA Plus Vizovice: Ložiska, gufera, akumulátory, válečkové a článkové řetězy a další

Nemusíte vlastně ani přímo podnikat ve strojírenství, abyste docenili služby kvalitního velko a maloobchodu, jako je TOBA Plus. Ten totiž nabízí řadu částí mechanických pohonů a jejich příslušenství, jako jsou ložiska, gufera, řetězy včetně sněhových řetězů, řetězová kola, klínové řemeny, ale třeba také akumulátory a autožárovky. A uznejte sami, že pořídit si například sněhové řetězy se v našem podnebném pásu čím dál častěji vyplácí i obyčejným smrtelníkům.


Pracovní oděvy a pomůcky, Náchod
Pracovní oděvy a pomůcky, Náchod

Pracovní oděvy jsou důležitou součástí mnohých zaměstnání. Nejenom v zaměstnání, ale i při různých dalších pracích, které vykonáváme, musíme být opatrní a mít na sobě pracovní oděv případně ještě nějakou další ochrannou pomůcku. A právě pracovní oděvy a pomůcky prodává společnost OLVAN Náchod s.r.o.


Průmyslová maziva, maziva pro zemědělskou a stavební techniku, maziva a oleje pro autodopravy - velkokapacitní balení
Průmyslová maziva, maziva pro zemědělskou a stavební techniku, maziva a oleje pro autodopravy - velkokapacitní balení

Každý stroj potřebuje péči a lásku, aby se Vám odvděčil. Je to daleko prostší, potřebuje kvalitní mazání a dobré oleje, aby mohl fungovat správně a aby se nezadrhával, což je jak u strojů, tak u automobilů nežádoucí projev.