MERLIN-PLUS spol. s.r.o.

CZKVelkoobchod oleje a maziva

Velkoobchod oleje a maziva

Automobilové oleje a maziva, průmyslová maziva a speciální produkty

Tribotechnický servis

Tribotechnický servis

Tribotechnické poradenství v aplikaci olejů a maziv do strojních zařízení

Distribuce olejů a maziv TOTAL

Distribuce olejů a maziv TOTAL

Autorizovaný distributor olejů a maziv TOTAL na Moravě a Vysočině


Velkoobchodní distributor olejů a maziv

Firma MERLIN-PLUS, která sídlí v Hruškách Břeclavi, se zabývá velkoobchodním prodejem a distribucí olejů a maziva a dalších automobilových kapalin. Jsme autorizovaným prodejcem olejů a maziv značky TOTAL na území celé Moravy a na Vysočině. Zaměřujeme se také na tribotechniku - v této oblasti zajišťujeme tribotechnický servis a poradenství.

Ze sortimentu olejů a maziv u nás naleznete motorové oleje pro nákladní, užitkové a osobní vozy a motocykly. Naskladněny máme převodové oleje pro mechanické a automatické převodovky. Seženete také u nás oleje a maziva pro stavební a zemědělské stroje a plastická maziva. Zakoupit u nás můžete i hydraulické, průmyslové převodové, kompresorové, konzervační a řezné oleje a navíc také emulzní a teplonosné kapaliny.

Naše společnost je autorizovaným distributorem olejů a maziv značky TOTAL. Pod touto značkou naleznete veškeré typy olejů a maziv, které najdou uplatnění v různorodých sektorech - osobní a nákladní dopravě, zemědělské technice a v různých odvětvích průmyslu. TOTAL také vyrábí převodové oleje. Mezi naše činnosti také patří distribuce automobilových olejů pro benzínové a dieselové motory a motocyklové oleje ELF. Jsme také smluvím prodejcem maziv a autochemikálií MOL. Sortiment produktů tohoto výrobce zahrnuje hydraulické oleje pro aplikaci v automobilovém průmyslu a motorové oleje, které najdou uplatnění v nákladních vozech, zemědělských strojích a autobusech či komerčních vozidlech. Zajišťujeme distribuci produktů značky MANNOL v rámci celé Moravy a Vysočiny. Zde najdete výrobky pro osobní vozidla jak se zážehovými, tak vznětovými motory, ale i oleje pro zemědělské a stavební stroje.

Poskytujeme také tribotechnické poradenství a podporu. zajišťujeme laboratorní rozbory maziv, které cirkulují ve strojním zařízení. Na základě analýzy zjišťujeme a prověřujeme stav strojního zařízení. Poradíme Vám, jaké mazivo je vhodné pro daný typ vozidla či stroje a poradíme Vám, jak jej správně aplikovat.

V naší prodejně zakoupíte i autochemii a autokosmetiku. Prodáváme zimní a letní ostřikovače, ale také rozmražovače a odstraňovače hmyzu. Na skladě máme také brzdové a chladící kapaliny, mazací spreje a aditiva. V našem sortimentu nechybí ani autokosmetika a čistící a mycí přípravky.

Zajišťujeme i nákladní autodopravu. Přepravujeme zboží všeho druhu na klasických vozech s plachtou do 24 tun váhy. Působíme především v České republice, Něměcku, Belgii, Holandsku a Rakousku.


Katalog firem:    

Kompletní opravy aut

,  

Maziva a oleje

,  

Nákladní doprava tuzemská

,  

Nákladní doprava zahraniční

,  
Štítky:

Velkoobchod motorové oleje, maziva, tribotechnik, autorizovaný distributor olejů Total