Firma SMC Industrial Automatization CZ s.r.o. je globální lídr v oblasti průmyslové automatizace, se zvláštním zaměřením na pneumatické a elektrické systémy.
Firma SMC Industrial Automatization CZ s.r.o. je globální lídr v oblasti průmyslové automatizace, se zvláštním zaměřením na pneumatické a elektrické systémy.
Modřice
Prostějov
Hradec Králové - Plačice
IČ: 46993631
DIČ: CZ46993631
Kraj: Jihomoravský
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Kontaktní osoby:
Lubomír Luskač
funkce: jednatel
Telefon: +420 604 641 911
Společnost Ráj gastronomie.cz nabízí chladící zařízení značky LINDR pro přesné vymražování a chlazení moštů, vína i sektů. Stabilní teplota pomáhá zachovat aroma, čistotu i kvalitu každé šarže.
Na návrh a realizaci řešení pro zkušební laboratoře a zdravotnická zařízení s moderními přístroji nejen k laboratorním úkolům se zaměřují specialisté ze společnosti Mettler - Toledo, s.r.o. z Prahy.
CHLAZENÍ servis s.r.o. se sídlem v Opavě je profesionální firma v oboru gastro, která nabízí kvalitni gastrozařízení pro vybavení gastro provozů, kuchyní a restaurací.
Firma La Sofia Coffee s.r.o. z Prahy 4 opravuje pákové kávovary DeLonghi, Sage i dalších značek. Rychlá diagnostika, servis a pravidelná údržba bez zbytečných prostojů.
Společnost alacaffé, s.r.o. z Třebíče je specialista na kompletní proces repase kávovarů, jejich výhody oproti novým přístrojům a rizika – ideální pro zákazníky hledající kvalitní repasovaný kávovar s garancí.
Ať už hledáte kávové vybavení pro Vaši kancelář, kavárnu či cukrárnu, vždy pro Vás najdeme optimální řešení. Zajistíme Vám špičkový profesionální kávovar, stejně tak jako kancelářský sodobar. V rámci naší divize café+co Premium se postaráme o nápojový i občerstvovací servis pro Vaši firmu. Potřebujete to správné řešení všude tam, kde je profesionální příprava kávy samozřejmostí? Pak je tu pro Vás naše divize café+co La Cultura Del Caffé (LCDC) s profesionálními pákovými a plnoautomatickými kávovary značky La Cimbali a příslušenstvím jako jsou mlýnky, ledničky a další vybavení pro Vaši kavárnu či restauraci.
Plně automatické nápojové automaty na horké nápoje šetří Vaše náklady a zajistí Vám a Vašim zaměstnancům lahodné občerstvení během několika vteřin. Naše automaty jsou jednoduché na ovládání, stisknutím jednoho tlačítka si tak můžete dopřát kvalitní espresso, cappuccino nebo latté. Jako doplňkový sortiment nabízíme automaty na vodu a sodu.
Prodejní potravinové automaty najdou své uplatnění ve školách, firmách, nemocnicích a jiných veřejných prostorách. V nabídce máme svačinové automaty na drobné kusové občerstvení. Automaty spolupracují s různými platebními systémy, lze je tedy nastavit pro platbu v hotovosti, bezkontaktními platebními kartami, elektronickými stravenkami, telefonem - Apple Pay, Google Pay.
Pokud hledáte spolehlivé, kvalitní a moderní váhy pro váš obchod, gastro provoz nebo řeznictví, pak byste měli zvolit váhy společnosti LESAK s.r.o., jenž sídlí v Brně. Tato firma se zabývá prodejem, výrobou, servisem a kalibrací vah, vážicích a pokladních systémů již od roku 2009.
Rychlý přehled EPRIN spol. s r.o. z Brna je technologická firma zaměřená na automatickou identifikaci, robotizaci, značení, řízené sklady a sběr dat v průmyslu, logistice a skladování. Dodává řešení pro čárové a 2D kódy, RFID, RTLS, tisk etiket, automatické aplikátory, mobilní terminály, snímače i skladový systém EWA. Firmám pomáhá zrychlit evidenci, omezit ruční práci, zpřesnit dohledatelnost materiálu a propojit provozní technologie s podnikovými systémy.
Léto je krásné období, ale s rostoucími teplotami může být horko doslova nesnesitelné. Pokud hledáte spolehlivé řešení, které přinese do vašeho domova nebo kanceláře příjemné osvěžení, máme pro vás skvělou zprávu! Firma Karel Kašpar Ledoservis přináší špičkové klimatizační systémy značky Hisense, které vám zajistí komfort za každého počasí.