CZK
Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

info@gavona.cz

Zavolejte nám

Zavolejte nám

+420 603 830 282

Zavolejte nám

Kde nás najdete

Polní 755
Rapotín 788 13

GAVONA GASTRO s.r.o

Firma GAVONA GASTRO s.r.o Vám zajistí kompletní sortiment gastronomického zařízení včetně návrhu rozmístění a to nejen v Šumperku, ale také v Jeseníku a Olomouci. Našim zaměřením je servis a prodej gastrozařízení, mezi které také patří konvektomaty značky Retigo a myčky Winterhalter.

Díky dlouholetým zkušenostem v gastronomii provádíme tyto služby - prodej, dodávka, montáž, servis a návrhy gastronomických provozů, jednotlivých spotřebičů a doplňků do velkokuchyní, nových zařízení do kuchyní, drobných inventářů. K dispozici máme jednotlivé spotřebiče značek Winterhalter a Retigo.

Provozujeme záruční a pozáruční servis. Dále se také postaráme o instalace dodaného zařízení a naučíme Vás, jak s tímto zařízením zacházet. Prodáváme i použitého zařízení pro gastro - gastro bazar.

Mezi produkty firmy GAVONA GASTRO s.r.o patří:

Varná technika - konvektomaty, varné kotle, sporáky a vařidla, smažící pánve, fritézy, lávové grily, grilovací plotny, vodní lázně, vařiče těstovin, varné stoličky, pece, pizza pece, příslušenství pro pizzerie, grily na kuřata a gyros, udržovací skříně.

Stolní varná technika - fritézy, vodní lázně, hot dog, sklokeramické plotny a grily, tepelné mosty, grilovací plotny, infra lampy, mikrovlnné trouby, opékače párků a toastů, salamandry, plotny na palačinky, zařízení na hot-dogy, indukční vařidla.

Zařízení pro přípravy - hnětače, krouhače zeleniny, kutry, kráječe knedlíků a chleba, mlýnky na maso, nářezové stroje, škrabky zeleniny, univerzální roboty, plničky, naklepávače a nudličkovače, míchačky masa a salátů.

Přeprava a výdej jídel - gastronádoby, ohřívací stoly, tabletové systémy, termoporty, vyhřívané vodní lázně a zásobníky talířů, váhy.

Mycí technika - myčky (průběžné, tunelové, na černé nádobí, s předním zakládáním).

Chladící a mrazící technika - chladící a mrazící skříně, kombinované skříně, konzervátory zmrzliny, zmrzlinové stroje, chladící a mrazící stoly, vitríny, chladící skříně na víno, výrobníky ledu.

Barová technika - kávovary, výrobníky nápojového ledu, ledové tříště, šlehačky a čokolády, vířiče džusových nápojů, mixéry a šejkry.

Nerezový nábytek - pracovní stoly a desky, regály, skříňky, police, vozíky, mycí stoly, digestoře, stolové nástavby, vyhřívaná technologie.

Nádobí a náčiní - gastronádoby, hrnce a poklice, pekáče a plechy, mísy, porcovačky, naběračky, krájecí desky, řeznické potřeby, cukrářské potřeby, elektrické ohřívače, dávkovače na nápoje, série na stůl, příbory a příborníky.

Úpravny vody.
Barmanské potřeby.

Čistící prostředky - strojní mytí nádobí, úklidové a dezinfekční prostředky, kuchyňská hygiena, pro myčky nádobí, pro potravinářské provozy, sanitace - odvápnění, pro pokojovou hygienu, pro čištění konvektomatů, pro osobní hygienu.

moreless
Katalog firem

Nádobí a kuchyňské potřebyStroje a zařízení pro gastronomii

SLOGAN: gastronomické zařízení pro Váš provoz navrhneme na míru!

Obchodní značky: Retigo, Winterrhalter

Štítky: servis, prodej gastrozařízení, konvektomaty Winterhalter, Retigo Šumperk, Jeseník, Olomouc, Zábřeh

OBRÁZKY


AKTUÁLNÍ MICROSITE

Gastrozařízení, varná technika, konvektomaty - prodej

Gastrozařízení, varná technika, konvektomaty - prodej

Firma Gavona se sídlem v Šumperku zajistí pro vás i vaši firmu kompletní sortiment gastronomického zařízeníní - vyberete si u nás vše od varné techniky, konvektomatů až po nerezový nábytek.

Servis konvektomatů a gastro zařízení včetně odvozu i dovozu spotřebiče

Servis konvektomatů a gastro zařízení včetně odvozu i dovozu spotřebiče

Servis gastro zařízení a konvektomatů vám v okolí Olomouce a Šumperka zajistí společnost GAVONA a to včetně odvozu i dovozu porouchaného spotřebiče.


FIREMNÍ ČLÁNKY

Půjčovna gastro zařízení pro svatby, oslavy, rauty a akce různého zaměření

Půjčovna gastro zařízení pro svatby, oslavy, rauty a akce různého zaměření

Pořádáte oslavu, svatbu, raut či jakoukoliv akci, která se neobejde bez dobrého jídla a pití? Základem úspěchu je kvalitní gastro zařízení, díky ...

Konvektomaty Retigo splňují nejvyšší nároky uživatelů

Konvektomaty Retigo splňují nejvyšší nároky uživatelů

Působí nejen v Šumperku, ale také v Jeseníku či Olomouci. Jejich komplexní služby z nich dělají opravdové profesionály a skvělé partnery v ohledu ...


Videa

Video č.1 Prodej, servis, půjčovna gastrozařízení


Kontakty

GAVONA GASTRO s.r.o
Polní 755
Rapotín 788 13
GPS: 49°59′13.93″ N, 17°0′32.5″ E

49°59′13.93″ N, 17°0′32.5″ E

QR kód firmy GAVONA  GASTRO s.r.o
WEBOVÁ STRÁNKA GAVONA  GASTRO s.r.o
Adresa

Adresa

Polní 755
Rapotín 788 13

info@gavona.cz
+420 603 830 282

Kontaktujte nás

captcha

Podstránky

Gastro produkty

Gastro produkty

Servis gastro zařízení

Servis  gastro zařízení

Bazar a půjčovna gastro vybavení

Bazar a půjčovna gastro vybavení

Kde nás najdete

Polní 755
Rapotín 788 13

GPS49°59′13.93″ N, 17°0′32.5″ E

Plánování trasy

Polní 755 Rapotín 78813

Prospekty

Konvektomaty RetigoCertifikát kvality firmy