WHP TECHNIK s.r.o.
identifikační systémy


Kroftova 2619/45, Brno - Žabovřesky 616 00
Email: whp@whp.cz
Telefon: +420 541 243 896

Společnost WHP TECHNIK se sídlem v Brně je členem skupiny WHP, která zahrnuje jednotlivé národní společnosti pracující v zemích střední a východní Evropy a pokrývá trhy České republiky, Rakouska, Maďarska, Slovinska a Chorvatska. Již od roku 1994 nabízíme svým zákazníkům technickou podporu, poradenství, prodej a servis výrobků v oblasti identifikačních systémů s využitím čárových kódů a paměťových čipů, dodávky měřicí techniky a automatizačních prvků. Našimi zákazníky jsou především výrobní firmy, obchodní společnosti a státní organizace z České a Slovenské republiky.

Naše nabídka:
- kompletní vybavení pro potisk aplikací etiket nejen s čárovými kódy
Maloobchod, prodej:
- měřící technika (3D souřadnicové měřicí stroje, posuvná měřidla a hloubkoměry, výškoměry, mikrometry, dutinoměry, úchylkoměry, mikroskopy a optická měřidla, měřicí stoly a stojánky, ...)
- čárový kód a identifikace (tiskárny etiket a aplikátory, pokladní tiskárny CITIZIEN, dataterminály, snímače čárového kódu, identifikace RFID, ...)
- automatizační prvky (rotační snímače, digitální magnetické sondy Magnescale, digitální odměřování polohy Magnescale, tachodynama a tachogenerátory, rádiová dálková ovládání)
- spotřební materiál
a další.

Naše společnost sídlí v Brně na ulici Kroftova 2619/45.

IČ: 60717971
DIČ: CZ60717971
Okres: Brno-město
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 10 mil. až 30 mil. Kč
Kontaktní osoba:

Telefon:
+420 541 243 896
+420 603 434 272
+420 541 224 364

Email:
whp@whp.cz

Web:


Kontaktní osoby:

funkce: obchodní oddělení
tel: +420 541 243 896


Provozní doba:
Po - pá: 8:00 - 16:00

GPS: 49°12′57.28″ N, 16°34′0.19″ E

QR kód firmy WHP TECHNIK s.r.o. identifikační systémy

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související články
Řešení pro přesné vážení, špičkové analytické a kontrolní systémy

Mettler - Toledo, s.r.o.

Řešení pro přesné vážení, špičkové analytické a kontrolní systémy

Mettler - Toledo, s.r.o. pomáhají klientům prostřednictvím přesných měřících, analytických a kontrolních systémů nalézat řešení pro zvyšování produktivity a dosažení shody s regulačními požadavky.


Výroba a vývoj EMC produktů, poradenství a měření v oblasti elektromagnetické kompatibility s ohledem na minimalizaci nákladů

SKYBERGTECH s.r.o.

Výroba a vývoj EMC produktů, poradenství a měření v oblasti elektromagnetické kompatibility s ohledem na minimalizaci nákladů

Obor elektromagnetická kompatibilita (EMC) vyžaduje jednak hlubší teoretické znalosti z elektrotechniky, ale navíc i velké zkušenosti z praxe. Společnost SKYBERGTECH s.r.o. má s touto problematikou mnohaleté zkušenosti. Vyvíjí a vyrábí vlastní EMC produkty - sinusové a odrušovací filtry, tlumivky a transformátory, a to jak standardizované, tak na míru dle potřeb konkrétního zákazníka. Nabízí takéměření EMC a poradenství v oblasti elektromagnetické kompatibility. V tomto článku nastíníme několik problémových oblastí, s nimiž se v EMC můžete setkat - s ohledem na minimalizaci nákladů. Důležité je, že detailní analýza je potřeba už u projektanta - tedy ve stádiu návrhu stroje, rozváděče nebo rozsáhlejšího instalačního celku.


Skybergtech - EMC měření i kompletní služby v oblasti elektromagnetické kompatibility

SKYBERGTECH s.r.o.

Skybergtech - EMC měření i kompletní služby v oblasti elektromagnetické kompatibility

Výzkum, vývoj, výroba, ale i měření a poskytování dalších služeb v oblasti EMC – to je specialita společnosti Skybergtech. Elektromagnetická kompatibilita je naším oborem již od roku 1992, pro zákazníky z různých odvětví tak nabízíme speciální měření, poradenskou činnost, školení i výrobu systému na míru.


Technologie pro zdraví i pohodu - SAUTER Automation, spol.s r.o.

SAUTER Automation, spol.s r.o.

Technologie pro zdraví i pohodu - SAUTER Automation, spol.s r.o.

Nejnovějšími technologiemi v oblasti klimatizačních zařízení lze dosáhnout skutečně nejideálnějších podmínek v interiérech. Díky regulaci zastínění a osvětlení se mohou ušetřit i náklady na provoz. Pro hotelové hosty se dá připravit vhodné prostředí přímo na míru každého z nich.