Výměna čelních, bočních a zadních skel automobilů, opravy autoskla, montáž střešních oken osobních vozů

Autoskla VACEK s.r.o. – profesionalní autosklářství s dlouholetými zkušenostmi, které odborně vymění nebo opraví autoskla všech typů osobních vozů. Automobilová skla čelní, autoskla boční nebo zadní skla automobilů můžete mít vyměněná či opravená v co nejkratší lhůtě, nabízíme rovněž expresní výměnu lepených autoskel. Firma Autoskla VACEK s.r.o. se zabývá také prodejem a montáží střešních oken Webasto pro většinu osobních automobilů. U automobilových skel provádíme tónování, skla jsou zabarvována pro lepší komfort uživatele vozu, snížení teploty ve voze a pro ochranu očí řidiče při výhledu z vozidla.

Výměna autoskla u všech typů osobních automobilů, Autoskla Vacek s.r.o., Brno

Výměna čelních a zadních skel všech typů osobních automobilů speciální metodou lepením

Nabízíme montáž vysoce kvalitních homologovaných automobilových skel věhlasné značky Pilkington, dále autoskla celosvětově uznávaných výrobců AGC Automotive (Splintex), Sekurit Saint Gobain a Guardian. U starších osobních automobilů české výroby provádíme zasklívání "do gumy", tento typ výměny autoskel můžete mít na počkání. Výměnu čelních a zadních skel automobilů všech značek řešíme speciální metodou lepení skla přímo na rám karoserie. Demontáž poškozeného autoskla provádíme vyřezáváním strunou a před nalepením nového autoskla používáme osvědčenou primerovou technologii, která brání korozi rámu karoserie a garantuje těsnost čelního nebo zadního autoskla. Při splnění pojistných podmínek provedeme výměnu autoskla bezplatně!

Výměna čelních, bočních a zadních autoskel


Opravy čelních autoskel osobních vozidel patentovanou technologií GLASS REPAIR

Pokud není výměna celého čelního nebo zadního skla u osobních automobilů nezbytná, provádíme opravu čelních autoskel patentovanou technologií GLASS REPAIR, pomocí níž se dají opravovat praskliny a drobná poškození čelních autoskel. Ať se již jedná o prasklinu autoskla jakéhokoli tvaru do 10 cm, a není-li prasklina znečištěna mastnotou nebo voskem, provedeme opravu čelního autoskla testovanou technologií, která zajistí po opravě vyšší pevnost autoskla. Autoskla osobních vozů opravujeme rychle a levně. Přijeďte se svým vozem na opravu čelního skla, ušetříte čas, finance a navíc budete spokojeni!

Opravy čelních autoskel osobních vozidel


Střešní okna WEBASTO řady Hollandia pro pohodlí a radost z cestování

Ve firmě Autoskla VACEK s.r.o. nejenže profesionálně vyměníme či opravíme čelní, zadní i boční sklo Vašeho automobilu, ale specializujeme se také na montáž střešních oken renomované značky WEBASTO řady Hollandia. Podívejte se na naše webové stránky a vyberte si typ střešního okna vhodný přesně pro Váš automobil. Téměř do každého automobilu umíme dodatečně namontovat střešní okno typu Hollandia 100 nebo Hollandia 300 a Vy sami oceníte, jaký komfort jste si pořídili příjemným ochlazováním interiéru vozu během jízdy. Na přání můžete mít střešní okno i se samostatnou sluneční clonou. Se střešním oknem od firmy Autoskla VACEK s.r.o. Vás bude jízda vozem ještě více těšit!

Střešní okna WEBASTO řady Hollandia


PODSTRÁNKY

Autoskla pro osobní vozy

Autoskla pro osobní vozy
Výměna čelních, bočních a zadních skel automobilů, opravy autoskla, montáž střešních oken osobních vozů

Autoskla pro nákladní vozy a autobusy

Autoskla pro nákladní vozy a autobusy
Výměna či oprava poškozených autoskel nákladních vozidel a autobusů

Ochranné značení autoskla

Ochranné značení autoskla
Ochrané značení čelních, zadních i bočních autoskel bezpečnostním kódem metodou pískování
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Autoskla VACEK s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Autoskla VACEK s.r.o.
www.autoskla-vacek.cz
Adresa

Adresa

Vinohrady 7, odbočka z ul. Vídeňská
Brno 639 00

info@auto-skla.cz
+420 543 211 808


Najdete nás také zde:

ARES
captcha