Autoskla VACEK s.r.o.

Profesionální renovace a rozleštění plastových krytů světel automobilů

Autoskla VACEK s.r.o.Autoskla pro osobní vozy

Autoskla pro osobní vozy

Výměna čelních, bočních a zadních skel automobilů, opravy autoskla, montáž střešních oken osobních vozů

Autoskla pro nákladní vozy a autobusy

Autoskla pro nákladní vozy a autobusy

Výměna či oprava poškozených autoskel nákladních vozidel a autobusů

Ochranné značení autoskla

Ochranné značení autoskla

Ochrané značení čelních, zadních i bočních autoskel bezpečnostním kódem metodou pískování


Výměna čelních, bočních a zadních skel automobilů, opravy autoskla, montáž střešních oken osobních vozů

Autoskla VACEK s.r.o. – profesionalní autosklářství s dlouholetými zkušenostmi, které odborně vymění nebo opraví autoskla všech typů osobních vozů. Automobilová skla čelní, autoskla boční nebo zadní skla automobilů můžete mít vyměněná či opravená v co nejkratší lhůtě, nabízíme rovněž expresní výměnu lepených autoskel. Firma Autoskla VACEK s.r.o. se zabývá také prodejem a montáží střešních oken Webasto pro většinu osobních automobilů. U automobilových skel provádíme tónování, skla jsou zabarvována pro lepší komfort uživatele vozu, snížení teploty ve voze a pro ochranu očí řidiče při výhledu z vozidla.

Výměna autoskla u všech typů osobních automobilů, Autoskla Vacek s.r.o., Brno

Výměna čelních a zadních skel všech typů osobních automobilů speciální metodou lepením

Nabízíme montáž vysoce kvalitních homologovaných automobilových skel věhlasné značky Pilkington, dále autoskla celosvětově uznávaných výrobců AGC Automotive (Splintex), Sekurit Saint Gobain a Guardian. U starších osobních automobilů české výroby provádíme zasklívání "do gumy", tento typ výměny autoskel můžete mít na počkání. Výměnu čelních a zadních skel automobilů všech značek řešíme speciální metodou lepení skla přímo na rám karoserie. Demontáž poškozeného autoskla provádíme vyřezáváním strunou a před nalepením nového autoskla používáme osvědčenou primerovou technologii, která brání korozi rámu karoserie a garantuje těsnost čelního nebo zadního autoskla. Při splnění pojistných podmínek provedeme výměnu autoskla bezplatně!

Výměna čelních, bočních a zadních autoskel


Opravy čelních autoskel osobních vozidel patentovanou technologií GLASS REPAIR

Pokud není výměna celého čelního nebo zadního skla u osobních automobilů nezbytná, provádíme opravu čelních autoskel patentovanou technologií GLASS REPAIR, pomocí níž se dají opravovat praskliny a drobná poškození čelních autoskel. Ať se již jedná o prasklinu autoskla jakéhokoli tvaru do 10 cm, a není-li prasklina znečištěna mastnotou nebo voskem, provedeme opravu čelního autoskla testovanou technologií, která zajistí po opravě vyšší pevnost autoskla. Autoskla osobních vozů opravujeme rychle a levně. Přijeďte se svým vozem na opravu čelního skla, ušetříte čas, finance a navíc budete spokojeni!

Opravy čelních autoskel osobních vozidel


Střešní okna WEBASTO řady Hollandia pro pohodlí a radost z cestování

Ve firmě Autoskla VACEK s.r.o. nejenže profesionálně vyměníme či opravíme čelní, zadní i boční sklo Vašeho automobilu, ale specializujeme se také na montáž střešních oken renomované značky WEBASTO řady Hollandia. Podívejte se na naše webové stránky a vyberte si typ střešního okna vhodný přesně pro Váš automobil. Téměř do každého automobilu umíme dodatečně namontovat střešní okno typu Hollandia 100 nebo Hollandia 300 a Vy sami oceníte, jaký komfort jste si pořídili příjemným ochlazováním interiéru vozu během jízdy. Na přání můžete mít střešní okno i se samostatnou sluneční clonou. Se střešním oknem od firmy Autoskla VACEK s.r.o. Vás bude jízda vozem ještě více těšit!

Střešní okna WEBASTO řady Hollandia