Výměna či oprava poškozených autoskel nákladních vozidel a autobusů

Autosklářství Autoskla VACEK s.r.o. realizuje výměny nebo opravy poškozených čelních, bočních a zadních autoskel na všechny typy nákladních vozidel a autobusů. Výměnu autoskla u nákladního vozu nebo autobusu můžete mít provedenou na počkání do 2 hodin. Opravy čelních skel nákladních vozů a autoskel čelních, bočních i zadních u autobusů provádíme scelováním prasklin do 10 cm, technologií GLASS REPAIR. Zabýváme se také likvidací pojistných událostí autoskel pro pojišťovny.

Výměna autoskla nákladních vozů a autobusů, Brno

Oprava čelních, zadních i bočních skel nákladních automobilů a autobusů všech značek

Ve firmě Autoskla VACEK s.r.o. máme široký sortiment autoskel do autobusů a nákladních vozidel všech typů. Oprava poškození čelních, bočních i zadních skel autobusů a autoskel nákladních aut je levnější i rychlejší varianta. Měníme skla pro nákladní automobily značek SCANIA, IVECO, TATRA, VOLVO, LIAZ, MAN, AVIA a další. Opravy čelních skel nákladních vozů a autoskel čelních i bočních u autobusů provádíme scelováním prasklin do 10 cm, technologií GLASS REPAIR. Pokud je čelní sklo poškozeno ve výhledu řidiče, doporučujeme výměnu celého autoskla. Nabízíme i čištění autoskel po opravě.

Oprava skel nákladních automobilů a autobusů


Výměna čelních, bočních a zadních autoskel na všechny typy nákladních vozidel a autobusů

Zabýváme se výměnou čelních, bočních a zadních autoskel na všechny typy nákladních vozidel a autobusů. Při demontáži autoskel používáme řeznou strunu, která minimalizuje poškození rámu karoserie nákladního vozu či autobusu. Před vlastním lepením nového autoskla ošetříme chemicky rám i sklo, tím se zabrání pozdější korozi a netěsnosti. Výměnu autoskel u nákladních vozidel i autobusů provádíme expresně do 2 hodin díky novým revolučním lepícím materiálům, používaných při lepení autoskel.

Výměna skel nákladních vozů a autobusů


Likvidace pojistných událostí autoskel pro pojišťovny

Ve firmě Autoskla VACEK s.r.o. provádíme při splnění pojistných podmínek výměnu autoskla u nákladních vozů a autobusů zdarma, jako smluvní partner pojišťoven kompletně vyřídíme pojistnou událost a zařídíme všechny potřebné formality. Na našich webových stránkách najdete podrobné informace pro uplatnění pojištění, jak postupovat a jaké doklady jsou potřeba.

Likvidace pojistných událostí autoskel


PODSTRÁNKY

Autoskla pro osobní vozy

Autoskla pro osobní vozy
Výměna čelních, bočních a zadních skel automobilů, opravy autoskla, montáž střešních oken osobních vozů

Autoskla pro nákladní vozy a autobusy

Autoskla pro nákladní vozy a autobusy
Výměna či oprava poškozených autoskel nákladních vozidel a autobusů

Ochranné značení autoskla

Ochranné značení autoskla
Ochrané značení čelních, zadních i bočních autoskel bezpečnostním kódem metodou pískování
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Autoskla VACEK s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Autoskla VACEK s.r.o.
www.autoskla-vacek.cz
Adresa

Adresa

Vinohrady 7, odbočka z ul. Vídeňská
Brno 639 00

info@auto-skla.cz
+420 543 211 808


Najdete nás také zde:

ARES
captcha