Kioskové betonové trafostanice na klíč pro ekologický a bezpečný provoz

S.G. CZ, spol. s r.o.

Kioskové betonové trafostanice na klíč pro ekologický a bezpečný provoz

Dodávky a servis VN-NN rozvoden, modernizace stávajících systémů RETROFIT a jeho výhody

Rekonstrukce a modernizace stávajících rozvodných zařízení RETROFIT pomocí moderních a kvalitních součástí se zaměřením na vyšší výkon a technické parametry je hlavní specializací české společnosti S.G. CZ, spol. s r.o. Kromě aplikace systému RETROFIT se zabýváme dodávkami VN rozvoden na klíč, periodickou revizí rozvoden, měřením a diagnostikou VN zařízení, zajistíme našim zákazníkům projektové práce, dodávky rozvodných zařízení, montáže, zkušební provoz a finální uvedení do provozu, samozřejmostí je záruční a pozáruční servis.

Rekonstrukce rozvodných zařízení, S.G. CZ, spol. s r.o.

Dodávky VN rozvoden na klíč, měření a diagnostika VN zařízení

Ve firmě S.G. CZ, spol. s r.o. jsou naší hlavní pracovní náplní dodávky, rekonstrukce, modernizace a servis VN-NN rozvoden, modernizace stávajících systémů RETROFIT. Dodáváme též VN rozvodny na klíč, zabýváme se měřením a diagnostikou VN zařízení, periodickou revizí rozvoden 6 – 35 kV, záručním a pozáručním servisem, dodáváme náhradní díly, kabely a kabelové soubory RAYCHEM, výkonové transformátory včetně montáže a uvedení do provozu a provádíme ekologickou likvidaci starých transformátorů.

Dodávky VN rozvoden na klíč


RETROFIT - modernizace stávajících rozvodných systémů, uvedení do provozu a servis

Projektová dokumentace modernější varianty stávajícího rozvodného systému, dodávka, montáž, zkušební provoz, uvedení do provozu, servis v záruční době i po záruce, to vše přinášíme našim zákazníkům v oblasti vysokonapěťových rozvodných zařízení. Námi zmodernizovaná rozvodná zařízení RETROFIT jsou plně porovnatelná s novými systémy co se týče použitelnosti, bezpečnosti obsluhy, záruční dobou a životností zařízení. Například řešení dvojsystémové kobky máme chráněno užitným vzorem. Úspěšně jsme provedli rekonstrukce skříňových a kobkových rozvoden.

Modernizace rozvodných zařízení RETROFIT


Výhody systému RETROFIT - rychlost řešení, úspora nákladů, minimální provozní prostoje

Rychlost řešení, výrazná úspora nákladů, minimální provozní prostoje, snížení nákladů na údržbu, to jsou prokazatelné výhody systému RETROFIT. Specializujeme se na rekonstrukce zastaralých, nepříliš výkonných rozvodných zařízení. Navrhneme řešení s použitím velmi kvalitních moderních prvků, čímž docílíme lepších výkonů a technických parametrů jako vykazují nová rozvodná VN zařízení. S našimi inovativními nápady ušetříte spoustu financí, a přitom Vaše renovovaná rozvodná vysokonapěťová zařízení budou šlapat jako nová.


PODSTRÁNKY

Modernizace rozvoden

Modernizace rozvoden
Dodávky a servis VN-NN rozvoden, modernizace stávajících systémů RETROFIT a jeho výhody

Kioskové trafostanice

Kioskové trafostanice
Kioskové betonové trafostanice na klíč pro ekologický a bezpečný provoz

Služby

Služby
Měření a optimalizace výkonu fotovoltaických elektráren, GSM monitoring, revize, poradenství
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA S.G. CZ, spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
S.G. CZ, spol. s r.o.
www.sg-brno.cz
Adresa

Adresa

Jižní náměstí 5
Brno 619 00

sgroup@sg-brno.cz
+420 543 250 722


Najdete nás také zde:

ARES
captcha