BVV FAIR TRAVEL s.r.o.


Výstaviště 405/1, Brno 603 00
Cestovní kancelář - specialista na městskou a veletržní turistiku, člen ACK ČR, agent IATA.

Výhradní zastoupení veletržní správy MESSE DÜSSELDORF pro prodej vstupenek a katalogů za předprodejní ceny.

Poskytované služby:
-ubytování pro zahraniční pracovní a obchodní cesty nebo pro individuální cestující
-vízový servis do celého světa, zejména turistická a pracovní víza do Ruské federace
-rezervace a vystavení letenky do celého světa
-vstupenky, autokarové a letecké zájezdy na vybrané mezinárodní veletrhy - aktuální nabídka na webu.

On-line rezervační systém brnkacka pro ubytování
v zahraničí, prodej letenek, pronájem automobilů a cestovního pojištění.

Produkty
  • cestovní agentury, pobytové zájezdy, poznávací zájezdy, kongresová turistika

Výroba dřevěných hraček a dekorací, e-shop, kvalitní dřevo, ručně malované hračky a dekorace, nábytek pro panenky.

Výroba dřevěných hraček a dekorací, e-shop, kvalitní dřevo, ručně malované hračky a dekorace, nábytek pro panenky

Hotel v Mariánských Lázních, wellness pobyty, golfové hřiště.

Hotel v Mariánských Lázních, wellness pobyty, golfové hřiště

Související články
Vízum za Vás vyřídí profesionálové

Agnesa Bohemia s.r.o.

Vízum za Vás vyřídí profesionálové

Pro některé země platí vízová povinnost. Jedná se zejména o takzvané exotické destinace. Vyřízení všech potřebných dokumentů před cestou může být opravdovým oříškem. Je tedy rozhodně lepším řešením spolehnout se na pomoc profesionálů.


Cestujte po světě bez komplikací. Zařídíme vám nejen turistická víza do exotických zemí

Agnesa Bohemia s.r.o.

Cestujte po světě bez komplikací. Zařídíme vám nejen turistická víza do exotických zemí

Cestování po Evropské unii je v dnešní době hračka. Pokud však toužíte navštívit i vzdálenější a exotické země, musíte si včas zařídit potřebnou dokumentaci včetně cestovního víza. Že nevíte jak na to? Nevadí. Společnost Agnesa Bohemia vám zařídí turistické vízum, pomůže se zařizováním ubytování, nebo třeba pomůže s přípravou vaší důležité obchodní cesty.


Řešení jak si rychle a spolehlivě zajistit vízum do různých zemí světa vám nabízí firma Agnesa Bohemia s.r.o.

Agnesa Bohemia s.r.o.

Řešení jak si rychle a spolehlivě zajistit vízum do různých zemí světa vám nabízí firma Agnesa Bohemia s.r.o.

Zajišťujeme víza do Ruska, Běloruska, Kazachstánu, Uzbekistánu, Číny, Indie, Saudské Arábie, Vietnamu, Ázerbajdžánu, Barmy nebo Bangladéše. Zajistíme i veškeré s tímto spojené služby.


Vízum do Ruska i jiných zemí zajistí společnost Agnesa Bohemia

Agnesa Bohemia s.r.o.

Vízum do Ruska i jiných zemí zajistí společnost Agnesa Bohemia

Máte v plánu procestovat kus světa a navštívit země, do kterých budete potřebovat turistické vízum? Nemáte přehled o tom, v jakých zemích platí vízová povinnost, nebo tápete v množství dokumentů nutných k vyřízení víza? Obraťte se na společnost Agnesa Bohemia s.r.o. Rádi vám pomůžeme zařídit víza do různých zemí.


Firemní články
Pozvánka na Veletrh osobní ochrany, bezpečnosti a ochrany zdraví při práci | Düsseldorf

Pozvánka na Veletrh osobní ochrany, bezpečnosti a ochrany zdraví při práci | Düsseldorf

Rádi bychom Vás pozvali na Mezinárodní veletrh osobní ochrany, bezpečnosti a ochrany zdraví při práci s přidruženým kongresem. Veletrh se bude konat v termínu od se od 27.10 2015 do 30.10 2015. A+A je největší světový veletrh, který se koná s dvouletou periodicitou v Düsseldorfu. Celosvětově je uznáván jako přední oborová událost, na které se představují novinky, trendy a inovace. V tomto ročníku se představí expozice z oborů: -osobní ochrana, ochrana zdraví při práci, provozní bezpečnost, téma předcházení a likvidace živelných katastrof. Jeďte s námi, věříme, že tento veletrh bude pro Vás velkým přínosem. Zvýhodněné ceny vstupenek zakoupíte v předprodeji BVV Fair Travel. Rádi Vám zajistíme také ubytování během veletrhu. Neváhejte a kontaktujte nás. Více informací najdete na našich webových stránkách.


Vízový servis do Ruska a jiných zemí světa

Vízový servis do Ruska a jiných zemí světa

Plánujete cestu do Ruska, nebo jiných zemí? V tom případě neváhejte a obraťte se na naši firmu. Zaměřujeme se převážně na víza do Ruské federace, ale umíme zajistit také víza do zemí celého světa, které vyžadují vízovou povinnost s Českou republikou. Na Vás požadavek zařídíme i cestovní pojištění, letenky, ubytování, pronájem vozidla atd. Cestovní kancelář BVV FAIR TRAVEL je ve spolupráci s Generálním konzulátem Ruské federace v Brně. K vyřízení víza musíte vlastnit cestovní pas, vyplněnou vízovou anketu, 1x barevné foto pasového formátu, kopii smlouvy o cestovním pojištění na cesty do zahraničí, platné po dobu platnosti víza. Turistické vízum má platnost max. 30 dní, služební na 1, 3 měsíce, na 6, 12 měsíců. Na základě pozvání je vízum vyřízeno na 11-14 dní. Vízum vyřizujte s časovým předstihem. Bližší informace sdělí na vyžádání paní Andrea Pešová, pesova@fairtravel.cz. Vízové oddělení CK BVV FAIR TRAVEL najdete v kanceláři č. 14 v přízemí výškové administrativní budovy společnosti Veletrhy Brno a.s., přímo u brány č. 1 na brněnském výstavišti. Jsme k dispozici po - pá v době od 9.00 do 12.00 a od 14.00 do 16.00 hod. Neváhejte a navštivte nás. Více informací najdete na webových stránkách.


GIFA/METEC/THERMPROCESS/NEWCAST 2015

GIFA/METEC/THERMPROCESS/NEWCAST 2015

Zveme Vás do Dusseldorfu na návštěvu kvarteta mezinárodních technologických veletrhů, které se společně konají na výstavišti v Dusseldorfu 16. - 20. 6. 2015. Jedná se o slévárenský veletrh GIFA, veletrh hutnictví METEC, veletrh odlitků NEWCAST, veletrh tepelného zpracování THERMPROCESS. Organizujeme 1-denní leteckou cestu 16. 6. z Vídně v ceně Kč 8.700,-/os. a 3-denní letecký zájezd 15. - 17. 6. 2015 v ceně Kč 12.900,-/os a 4-denní autokarový zájezd 15. - 18. 6. 2015 v ceně 8.800,- Kč. Nabízíme i možnost individuální cesty s ubytováním v nově renovovaných pokojích sportovního hotelu Sportschule Wedau***+, cena za noc v 1-lůžk. pokoji 3.400,- Kč a ve 2-lůžk. pokoji s oddělenými lůžky 4.750,- Kč. Zajišťujeme prodej vstupenek a katalogů za snížené předprodejní ceny: 1-denní vstupenka 1.305,- Kč, permanentní vstupenka 2.842,- Kč, poukaz na katalog s převzetím na výstavišti GIFA 1.015,- Kč, METEC 725,- Kč, NEWCAST 580,- Kč, THERMPROCESS 725,- Kč, sada všech 4 katalogů 2.175,- Kč. Při zaslání v ČR poplatek navíc 65,- Kč. Pro Vaši návštěvu zajistíme i letenky, jízdenky na pravidelnou autokarovou linku Student Agency, cestovní pojištění, apod. Těšíme se na setkání s Vámi na jednom z nejmodernějších výstavišť světa v Dusseldorfu.


Vyřízení víza do Ruské federace, vízum do jiných zemí

Vyřízení víza do Ruské federace, vízum do jiných zemí

Chystáte se do Ruska, Běloruska, Číny nebo jiných zemí? Potom neváhejte a kontaktujte naši firmu. Naší specializací je také zajištění víza do celého světa, převážně do Ruska, Běloruska, Kazachstánu, Číny a jiných zemí. Dle Vašeho přání zajistíme i cestovní pojištění, letenky, ubytování, pronájem vozidla atd. Cestovní kancelář BVV FAIR TRAVEL spolupracuje s Generálním konzulátem Ruské federace v Brně úspěšně již řadu let. K vyřízení potřebujete cestovní pas, vyplněnou vízovou anketu, 1x barevné foto pasového formátu, kopie smlouvy o cestovním pojištění na cesty do zahraničí, platné po dobu platnosti víza. Turistické vízum je platné max. 30 dní, služební na 1, 3 měsíce, na 6,12 měsíců. Na základě pozvání je vízum vyřízeno na 11-14 dní. Vízum vyřizujte s časovým předstihem. Bližší informace sdělí na vyžádání paní Andrea Pešová, pesova@fairtravel.cz. Vízové oddělení CK BVV FAIR TRAVEL se nachází v kanceláři č. 14 v přízemí výškové administrativní budovy společnosti Veletrhy Brno a.s., přímo u brány č. 1 na brněnském výstavišti. Jsme k dispozici po - pá v době od 9.00 do 12.00 a od 14.00 do 16.00 hod. Neváhejte a kontaktujte nás. Více informací najdete na webových stránkách.


SIAL 2014 Paříž, mezinárodní veletrh potravin a nápojů

SIAL 2014 Paříž, mezinárodní veletrh potravin a nápojů

Zveme Vás na návštěvu do Paříže na mezinárodní potravinářský veletrh "SIAL 2014", který patří k nejvýznamnějším akcím svého druhu. Veletrh se koná každé 2 roky. Výstava je členěna do 17 sektorů, kde najdete expozice: alkoholické nápoje, nealkoholické nápoje, cukrovinky, zpracované masné výrobky, mléčné produkty a vejce, dietní potraviny, mražené potraviny, koření a přísady, ovoce a zelenina, maso a vnitřnosti, drůbež a zvěřina, hotová jídla, francouzské regiony, národní expozice, ryby a dary moře, bioprodukty, smíšené zboží, víno apod. Letos poprvé se v rámci veletrhu představí koncept Food Connections. V rámci něj budou představeny inovační strategie demonstrující, že se veletrh soustředí přimárně na produktové a tržní trendy. Program veletrhu je uveden na internetové adrese www.sialparis.com. Informace o prodeji vstupenek, individuálním ubytování i připravovaném zájezdu jsou uvedeny na http://www.fairtravel.cz/hotely/?stranka=veletrhy-cs-2&id_veletrhu=80&zdroj= Připravili jsme pro Vás 4-denní letecký zájezd v termínu 19. - 22. 10. 2014, cena na os. 16.840,- Kč. V ceně je zahrnta letenka, 3x nocleh se snídaní v ***hotelu, transfery MHD, průvodce. Vstupenku na veletrh je možno přikoupit za sníženou předprodejní cenu - permanentka 2.810,- Kč (na místě 105 EUR). Pro individuální cestující nabízíme zajištění cesty dle jejich požadavku. Neváhejte - návštěvou veletrhu získáte nejnovější poznatky v oboru a tím i náskok před konkurencí.


EuroTier 2014 v Hannoveru, veletrh živočišné výroby

EuroTier 2014 v Hannoveru, veletrh živočišné výroby

Zveme Vás na návštěvu mezinárodního veletrhu živočišné výroby "EuroTier 2014". Veletrh proběhne od 11. do 14. listopadu 2014 na výstavišti v Hannoveru. Jedná se o celosvětově největší světovou výstavu výrobního sektoru hospodářských zvířat a drůbeže. Pořadatelem je společnost DLG (Německá zemědělská společnost)se sídlem ve Frankfurtu. Fakta z minulého ročníku v r. 2012 hovořící pro Vaši návštěvu veletrhu: 2.400 vystavovatelů, 160.000 návštěvníků, 90.000 m2 výstavních ploch. Program veletrhu je uveden na internetové adrese www.eurotier.com. Informace o prodeji vstupenek, katalogů, individuálním ubytování i připravovaném autokarovém zájezdu jsou uvedeny na http://www.fairtravel.cz/hotely/?stranka=veletrhy-cs-2&id_veletrhu=79&zdroj= Nabízíme Vám 4-denní autokarový zájezd v termínu 10. - 13. 11. 2014 v ceně 6.900,- Kč již se 2 vstupenkami v ceně zájezdu. Pro individuální cesty zajišťujeme ubytování dle aktuální hotelové nabídky a standardní kapacitu máme rezervovánu v rodinných pensionech 25 km od výstaviště, cena za 1 noc vč. snídaně: 1-lůžk. pokoj 1.450,- Kč, 2-lůžk. pokoj 3.120,- Kč (3-lůžk. pokoj zajistíme na vyžádání). Předprodej vstupenek: 1-denní vstupenka 565, - Kč / permanentní vstupenka 1.125, - Kč. Neváhejte - návštěvou veletrhu získáte nejnovější poznatky v oboru a tím i náskok před konkurencí.


MEDICA 2014 Dusseldorf - světový lékařský veletrh

MEDICA 2014 Dusseldorf - světový lékařský veletrh

Zveme Vás na návštěvu světové mezinárodní akce - veletrh MEDICA (světové lékařské fórum 12. - 15. 11. 2014) a COMPAMED (veletrh 12. - 14. 11. 2014), které se budou souběžně konat na výstavišti Messe Dusseldorf. Společně letos oba veletrhy zaujmou kompletní plochu výstaviště, tedy všech 17 výstavních hal o ploše 115.000 m2. Očekává se cca 4.500 vystavovatelů z 70 zemí světa. Hlavními obory veletrhu jsou: * elektromedicína, lékařská technika, laboratorní technika a diagnostika, technika z oblasti ortopedie a fyzioterapie, zásobovací a spotřební materiál, informační a komunikační technologie, zdravotnický mobiliář, speciální vybavení a zařízení klinik a praxí. * MEDICA HEALT IT FORUM - horké noviny a IT trendy na poli medicíny * MEDICA PHYSIO FORUM - fyzioterapeutické pomůcky * MEDICA TECH FORUM - zdravotnická technika a zkušenosti s jejím praktickým využitím NOVINKA MEDICA ECON FORUM - pojišťovny, financování zdravotnictvím sponsoring. Informace o veletrhu získáte na internetové adrese www.medica.de. Informace o prodeji vstupenek, katalogů, individuálním ubytování, leteckém i autokarovém zájezdu jsou uvedeny na http://www.fairtravel.cz/hotely/?stranka=veletrhy-cs-2&id_veletrhu=100&zdroj= Připravili jsme pro Vás: 1-denní leteckou cestu 14. 11. 2014 v ceně 7.200,- Kč / 2-denní letecký zájezd 13. - 14. 11. 2014 v ceně 9.820, - Kč / 4-denní autokarový zájezd 11. - 14. 11. 2014 v ceně 8.800,- Kč. Tyto ceny zahrnují i vstupenky na veletrh !!! Pro individuální cesty zajišťujeme ubytování v hotelích dle aktuální nabídky a standardní kapacitu máme rezervovánu v nově zrekonstruovaném hotelu Sportschule Wedau ***+, cena za 1 noc vč. snídaně: 1-lůžk. pokoj 2.930,- Kč / 2-lůžk. pokoj s oddělenými lůžky 4.750,- Kč. Předprodej vstupenek: 1-denní vstupenka 560,- Kč / permanentní vstupenka 1.932,- Kč / katalog s převzetím na výstavišti v Dusseldorfu 598,- Kč / katalog-výtisk poštou v ČR 650,- Kč. Vstupenky platí na bezplatné použití MHD v den návštěvy veletrhu. Neváhejte - návštěvou veletrhu získáte nejnovější poznatky v oboru a tím i náskok před konkurencí.


GLASSTEC 2014 - sklářský veletrh v Dusseldorfu

GLASSTEC 2014 - sklářský veletrh v Dusseldorfu

Zveme Vás na návštěvu mezinárodního sklářského veletrhu "GLASSTEC 2014", který se bude konat na výstavišti v Dusseldorfu v termínu 21. - 24. 10. 2014. Posledního ročníku konání v roce 2012 se veletrhu na ploše 63.000 m2 zúčastnilo 1.274 vystavovatelů z 49 zemí světa a navštívilo jej 42.400 odborných návštěvníků. Hlavními obory veletrhu jsou: * výroba a technologie výroby skla * zpracování a zušlechťování skla * nástroje, nářadí, náhradní díly, spotř. materiál, sklářské stroje * sklo používané ve stavebnictví, zobrazovací sklo a laserové technologie Informace o veletrhu získáte na internetové adrese www.glasstec.de. Letošní rok se zaměřuje zejména na tenké, tvarované a ohýbané sklo, tisk na sklo, povrchovou úpravu skla, solární články a panely, užití skla ve stavebnictví. Informace o prodeji vstupenek, katalogů, individuálním ubytování, leteckém i autokarovém zájezdu jsou uvedeny na http://www.fairtravel.cz/hotely/?stranka=veletrhy-cs-2&id_veletrhu=59&zdroj= Připravili jsme pro Vás: 2-denní letecký zájezd 21. - 23. 10. 2014 v ceně 10.300,- Kč. Zajišťujeme ubytování pro individuální cesty. Předprodej vstupenek: 1-denní vstupenka 784,- Kč / 2-denní vstupenka 1.232,- Kč / permanentní vstupenka 1.932,- Kč / katalog s převzetím na výstavišti v Dusseldorfu 616,- Kč / katalog-výtisk poštou v ČR 681,- Kč. Neváhejte - návštěvou veletrhu získáte nejnovější poznatky v oboru a tím i náskok před konkurencí.


Komplexní vízový servis, specialista na víza do Ruské federace

Komplexní vízový servis, specialista na víza do Ruské federace

Víza a pojištění Zajišťujeme víza do celého světa zejména Ruska, Ukrajiny, Běloruska, Kazachstánu, Číny apod. Cestovní pojištění zajistíme dle Vašeho požadavku, stejně jako další doplňkové služby např. letenky, ubytování, pronájem vozu ap. Cestovní kancelář BVV FAIR TRAVEL je pověřena Generálním konzulátem Ruské federace v Brně zajišťováním víz do Ruské federace. Potřebné doklady: • cestovní pas (nepoškozený, platný 6 měsíců po skončení platnosti víza, volné strany) • 1 x vyplněná vízová anketa - od r. 2012 se vyplňuje elektronicky, odkaz je uveden zde http://www.fairtravel.cz/cs/viza.html (pokud si netroufáte na elektronické vyplnění, vyplňte přiložený formulář) • 1 x barevné foto pasového formátu (musí být foto od fotografa, nesmí to být scan nebo domácí foto, musí dodržena požadovaná velikost fota) • kopie smlouvy o cestovním pojištění na cesty do zahraničí s platností pro Evropu nebo celý svět na celou dobu platnosti víza - při vyřízení turistického víza musí být pojištění sjednané individuálně na osobu - při vyřízení služebního víza je možné použít pojištění sjednané přes firmu žadatele Délka platnosti víz: Turistická víza - max. do 30-ti dní Služební víza: - na 1, 3 měsíce (vízum pro 1 nebo 2 vstupy) - na 6, 12 měsíců (vícevstupní vízum – doba pobytu pro 1 vstup na 90 dní v průběhu 180 dní) Na základě vlastního pozvání se víza vyřizují cca 11-14 dní. Obecně doporučujeme vyřizování víz s patřičným předstihem, převážně v letních měsících a v období svátků ! Podklady a dokumenty nám můžete doručit osobně na výše uvedenou adresu a nebo je možné je poslat kurýrem, DHL, EMS atd. Po vyřízení víza si pas s hotovým vízem můžete vyzvednout opět v naší kanceláři a nebo Vám jej pošleme expresní poštou zcela zdarma. Podrobnější informace sdělí na vyžádání paní Andrea Pešová, pesova@fairtravel.cz. Vízové oddělení CK BVV FAIR TRAVEL se nachází v kanceláři č. 14 v přízemí výškové administrativní budovy společnosti Veletrhy Brno a.s., přímo u brány č. 1 na brněnském výstavišti. Našim zákazníkům jsme zde k dispozici od pondělí do pátku v době od 9.00 do 12.00 a od 14.00 do 16.00 hod.


Veletrhy A+A 2013 a MEDICA/COMPAMED 2013

Veletrhy A+A 2013 a MEDICA/COMPAMED 2013

Zveme vás na výstaviště do Dusseldorfu, kde se uskuteční významné mezinárodní veletrhy: A + A 2013 - veletrh bezpečnosti a ochrany zdraví při práci s přidruženým kongresem 5. - 8. 11. 2013 MEDICA/COMPAMED - světové lékařské fórum s kongresem a veletrhem 20. - 22/23. 11. 2013 V příloze naleznete bližší údaje o veletrzích a připravovaných leteckých i autokarových zájezdech. Pro individuální cestující zabezpečíme ubytování v nově renovovaných pokojích hotelu Sportschule Wedau***+, cena za 1-lůžkový pokoj Kč 2345,- / cena za 2-lůžkový pokoj s oddělenými lůžky Kč 3290,- na noc vč. snídaně. Zabezpečujeme prodej vstupenek a katalogů za přeprodejní ceny v Kč. Dále jem ožno zajistit letenky, jízdenky na pravidelnou linku Student Agency, cestovní pojištění atd. Informujte se u nás - rádi Vám pomůžeme s realizací Vaší cesty.


Veletrh K 2013 v Dusseldorfu čeká na Vaši návštěvu!

Veletrh K 2013 v Dusseldorfu čeká na Vaši návštěvu!

Zveme Vás na návštěvu mezinárodního veletrhu umělé hmoty a kaučuku "K 2013", který se bude konat na výstavišti v Dusseldorfu v termínu 16. - 23. 10. 2013. Jedná se o jubilejní 60. ročník tohoto významného veletrhu, který je číslem 1. ve vém oboru na svém světě. Posledního ročníku konání v roce 2010 se veletrhu na ploše 168.000 m2 zúčastnilo 3.094 vystavovaelů z 56 zemí světa a navštívilo jej 222.486 odborných návštěvníků. Hlavními obory veletrhu K jsou: * suroviny pro výrobu a zpracování umělých hmot a kaučuku * polotovary, technické díly a výrobky z vyztužených plastů * stroje a nástroje pro průmysl umělých hmot a kaučuku * oborové služby Informace o veletrhu získáte na internetové adrese www.k-online.de. Informace o prodeji vstupenek, katalogů, individuálním ubytování, leteckém i autokarovém zájezdu jsou uvedeny na www.fairtravel.cz. Připravili jsme pro Vás: 1-denní leteckou cestu 17. 10. 2013 v ceně 8.990,- Kč / 3-denní letecký zájezd v termínu 15. - 17. 10. 2013 v ceně 16.990,- Kč / 3-denní letecký zájezd v termínu 20. - 22. 10. 2013 v ceně 16.500,- Kč / 4-denní autokarový zájezd v termínu 21. - 24. 10. 2013 v ceně 6.490,- Kč. Zajišťujeme ubytování pro individuální cesty. Předprodej vstupenek: 1-denní vstupenka 1.274,- Kč / 3-denní permanentní vstupenka 2.808,- Kč / katalog s převzetím na výstavišti v Dusseldorfu 650,- Kč / katalog-výtisk poštou v ČR 715,- Kč. Neváhejte - návštěvou veletrhu získáte nejnovější poznatky v oboru a tím i náskok před konkurencí.


InterAGRO 2013, Kyjev, Ukrajina - zemědělská výstava, šance pro Vás.

InterAGRO 2013, Kyjev, Ukrajina - zemědělská výstava, šance pro Vás.

Zveme Vás na Ukrajinu na návštěvu 9. ročníku specializované zemědělské výstavy "InterAGRO 2013". Veletrh proběhne od 30. října do 1. listopadu 2013 na výstavišti v ExpoPlaza v Kyjevě ve čtyřech pavilonech o celkové rozloze cca 33.000 m2. Výstavy se účastní na 461 vystavovatelů z 21 zemí. V loňském roce navštívilo veletrh celkem 21.254 návštěvníků. Program veletrhu je uveden na internetové adrese www.interagro.in.ua. Informace o připravovaném leteckém zájezdu jsou uvedeny na www.fairtravel.cz. Nabízíme Vám 6-denní letecký zájezd v termínu 29. 10. - 3. 11. 2013 v ceně 41.900,- Kč. Cena zahrnuje zpáteční letenku Praha-Kyjev vč. všech poplatků, veletržní vstupenky, dopravu lux. autokarem po celou dobu programu vč. transferů, 5 x nocleh se snídaní v ***hotelu v Kyjevě, 2 x plánovaný oběd v rámci programu, služby místního průvodce v anglickém a ruském jazyce, veškeré vstupy, exkurze, pojištění záruky pro případ úpadku CK. Cestovní pojištění je možno přiobjednat. Pro cestu na Ukrajinu není nutno vyřizovat víza. Zajišťujeme služby i pro individuální cestovatele jako letenky, ubytování, pojištění. Neváhejte - návštěvou veletrhu získáte nejnovější poznatky v oboru a tím i náskok před konkurencí.


Pozvánka na veletrh zemědělské techniky AGRITECHNICA 2013

Pozvánka na veletrh zemědělské techniky AGRITECHNICA 2013

Zveme Vás na návštěvu mezinárodního veletrhu zemědělské techniky "AGRITECHNICA 2013". Veletrh proběhne od 12. do 16. listopadu 2013 na výstavišti v Hannoveru. Jedná se o celosvětově největší výstavu zemědělské techniky. Pořadatelem je společnost DLG (Německá zemědělská společnost)se sídlem ve Frankfurtu. Fakta hovořící pro Vaši návštěvu veletrhu: 2.700 vystavovatelů, z toho přes 1.300 ze zahraničí / 419.000 návštěvníků, z toho 97.600 návštěvníků z 82 zemí světa / 380.000 m2 výstavních ploch ve 24 halách / více než 150 veřejných pořadů, akcí a odborných konferencí. Program veletrhu je uveden na internetové adrese www.agritechnica.com. Exkluzivní dny se zvýšenou cenou vstupenek jsou 10. a 11. 11., doporučujeme proto návštěvu v následujících dnech 12. - 16. 11. Informace o prodeji vstupenek, katalogů, individuálním ubytování i připravovaném autokarovém zájezdu jsou uvedeny na www.fairtravel.cz. Nabízíme Vám 4-denní autokarový zájezd v termínu 11. - 14. 11. 2013 v ceně 7.150,- Kč již se 2 vstupenkami v ceně zájezdu. Zajišťujeme ubytování pro individuální návštěvníky. Předprodej vstupenek: 1-denní vstupenka 550,- Kč / 2-denní vstupenka 850,- Kč / permanentní vstupenka 1.320,- Kč. Neváhejte - návštěvou veletrhu získáte nejnovější poznatky v oboru a tím i náskok před konkurencí.


Pozvánka na veletrh ANUGA 2013

Pozvánka na veletrh ANUGA 2013

Zveme Vás na návštěvu mezinárodního potravinářského veletrhu "ANUGA 2013". 32. ročník odborného potravinářského veletrhu v Kolíně nad Rýnem očekává opět zhruba 6.600 vystavovatelů z téměř stovky zemí světa. Veletrh je přehledně rozčleněn do deseti dílčích veletrhů, které přehledně pokryjí veškerá stěžejní potravinářská odvětví a umožní přímý přístup k celosvětové nabídce. Největší z nich, se svými 3.500 vystavovateli, je bezesporu Anuga Fine Food, veletrh lahůdek, labužnictví, gurmánského zboží i potravin běžné spotřeby. Program veletrhu je uveden na internetové adrese www.anuga.de. Informace o prodeji vstupenek, katalogů, individuálním ubytování i připravovaném autokarovém zájezdu jsou uvedeny na www.fairtravel.cz. Předprodejní ceny vstupenek - cena v Kč: Jednodenní vstupenka 880,- (na místě 52 EUR) Dvoudenní vstupenka 1.374,- (na místě 62 EUR) Permanentní vstupenka 1.872,- (na místě 88 EUR) Neváhejte - návštěvou veletrhu získáte nejnovější poznatky v oboru a tím i náskok před konkurencí.


Polygrafický veletrh DRUPA je za dveřmi!

Polygrafický veletrh DRUPA je za dveřmi!

DRUPA 2012 - světový polygrafický veletrh očekává vaši návštěvu! V průběhu 14 dnů zde potkáte celý svět. Hlavními obory veletržní nabídky jsou: Tisková a mediální příprava (systémy, přístroje, software) Tisk (stroje, přístroje, příslušenství) Knižní vazba a další zpracování (stroje, přístroje, příslušenství) Zpracování papíru včetně výroby obalových prostředků (stroje, přístroje, příslušenství) Spotřební materiál Služby (IT, poradenství, logistika, agentury). Nabízíme Vám 4-denní autokarové zájezdy, 1 a 3-denní letecké cesty, ubytování pro individuální cesty. Zajišťujeme prodej vstupenek: 1-denní vstupenka 1.040,- Kč / 4-denní permanentní vstupenka 3.355,- Kč / katalog 660,- Kč.


DRUPA 2012, Dusseldorf, světový polygrafický veletrh čeká na Vás

DRUPA 2012, Dusseldorf, světový polygrafický veletrh čeká na Vás

Největší mezinárodní polygrafický veletrh DRUPA se bude konat na výstavišti v Dusseldorfu v termínu 3. - 16. 5. 2012. Již nyní bychom Vás rádi informovali, že připravujeme na tuto akci letecké a autokarové zájezdy. Zajistíme Vám i cestovní služby pro individuální cesty. Informujte se na naší internetové adrese. Avizujte nám prosím svůj zájem o návštěvu tohoto veletrhu s dostatečným předstihem, neboť vzhledem k důležitosti této akce jsou ubytovací kapacity v době konání tohoto veletrhu nejen v Dusseldorfu, ale i v širokém okolí, dlouhodobě předem rezervovány a platí zde velmi striktní rezervační i platební podmínky. Návštěvou veletrhu získáte nejnovější informace v oboru a tím i náskok před konkurencí! Informace o veletrhu na www.drupa.com.


A + A 2011 - veletrh bezpečnosti a ochrany zdraví při práci

A + A 2011 - veletrh bezpečnosti a ochrany zdraví při práci

Pozvánka na návštěvu mezinárodního veletrhu A + A 2011 - osobní ochrana, bezpečnost a ochrana zdraví při práci, který se koná v Dusseldorfu v termínu 18. - 21. 10. 2011. Na minulý veletrh v roce 2009 do Dusseldorfu přijelo 55 800 odborných návštěvníků a vystavovalo zde 1 541 firem ze 62 zemí. Hlavními obory veletrhu A+A budou: * osobní ochrana (osobní ochranné pomůcky, pracovní oděvy, bezpečné přístroje a zařízení) * ochrana zdraví při práci (pracovní lékařství, prevence, řešení zařízení pracoviště - ergonomie) * provozní bezpečnost (ochrana životního prostředí, požární ochrana, měřicí a regulační technika) * security (provozní bezpečnost) Informace o veletrhu získáte na internetové adrese www.aplusa.de. Informace o prodeji vstupenek, katalogů, individuálním ubytování i autokarovém zájezdu jsou uvedeny na www.fairtravel.cz. Neváhejte - návštěvou veletrhu získáte nejnovější poznatky v oboru a tím i náskok před konkurencí.


EMO 2011 - strojírenský veletrh číslo 1

EMO 2011 - strojírenský veletrh číslo 1

Pozvánka na návštěvu nejdůležitějšího mezinárodního veletrhu v oblasti strojírenství a to odborného veletrhu kovoobráběcíh strojů EMO 2011, který se koná v Hannoveru v termínu 19. - 24. 9. 2011. Na minulý veletrh v roce 2007 do Hannoveru přijelo 166 500 odborných návštěvníků z více než 80 zemí. Vystavovalo zde 2 100 firem ze 42 zemí, které obsadily 180 000 metrů čtverečních čisté výstavní plochy. Na letošní ročník je zatím přihlášeno 31 českých firem. Veletrh EMO 2011 představí aktuální vývoj ve výrobní technice v celé škále od jednotlivých strojů přes výrobní systémy až po kompletní řešení. Stěžejními oblastmi veletrhu budou třískové a tvářecí obráběcí stroje, výrobní systémy, přesné nástroje, měřící technika, automatizovaný tok materiálu, technologie CAx, řídící technika a technika pohonu a příslušenství. Informace o veletrhu získáte na internetové adrese www.emo-hannover.de. Informace o prodeji vstupenek, katalogů, individuálním ubytování i autokarovém zájezdu jsou uvedeny na www.fairtravel.cz. Neváhejte - návštěvou veletrhu získáte nejnovější poznatky v oboru a tím i náskok před konkurencí.