Chironax, spol. s r.o.


Mlýnská 42, Brno 602 00

Maloobchod, velkoobchod, prodej, servis, (opravy) lékařských (zdravotnických) přístrojů:

-zdravotnické (zdravotní) přístroje
-EKG (elektrokardiograf), kardiologie, (kardio), chirurgie,
-ORL, EEG,
-elektroléčba, fyzikální terapie, rehabilitace (RHB),
-lasery
-sterilizátory, autoklávy, starclav,
-stomatologie, zubní souprava, dentál
-Lymphastim, kryolipolýza (kryolipo), IPL,
-elektrokautery, defibrilátory, AED, odsávačka, Victorie, Adéla, Primedic, tonometr, fonendoskop, laryngoskop, vaginální zrcadlo, skalpel, pinzeta.

Výrobky:
-BTL, BMT, SMT Praha, Medical Trade, Medin, Chirana, Ramed, RQL, Resi, Cheiron, Arsenal, Linet, Walter Graptek, Omron, Tuttnauer, Getinge, Fazzini, Ergoline, Ka-we.

Montáž, zaškolení:
-zdravotnické přístroje
-lékařské přístroje.
-zdravotnická technika.

Oprava, broušení, renovace, ověřování:
-chirurgické a gynekologické nástroje
-tonometry
-endoskopické přístroje
-mikroskopy.

Periodické bezpečnostně technické prohlídky (BTK) (PBTK) podle §28 zák. 123/2000.

Dodávka.
-zdravotnický nábytek
-lůžková zařízení, nemocniční lůžka
-lehátko BTL1300, BTL-08, BTL-4000, BTL-5000.

Komplexní investiční celky zdravotnické technologie.

IČ: 47915081
DIČ: CZ47915081
Okres: Brno-město
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 26 - 100 zaměstnanců
Obrat: 10 000 tis. - 50 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Jan Lauš

Bezpečnostně technická kontrola PBTK , BTK

Bezpečnostně technická kontrola PBTK , BTK

Společnost Chironax, spol. s r.o., se nachází v Brně, a funguje již od roku 1993. Specializace naobchod a servisní činnost ve zdravotnictví. Dodávka na klíč zdravotnické techniky, také i zahraniční přístrojové technologie. Nabízíme vysoký standard, kvalitu, kvalitní cenu zdravotnické technologie a služeb. Dodávka, servis lékařských (zdravotnických) přístrojů. Zdravotnické přístroje -EKG (elektrokardiograf), kardiologie, (kardio), chirurgie, ORL, EEG, elektroléčba, fyzikální terapie, rehabilitace (RHB), lasery, sterilizátory, autoklávy, stomatologie, zubní souprava, dentál Lymphastim, kryolipolýza (kryolipo), IPL, elektrokautery, defibrilátory, AED, odsávačka, Victorie, Adéla, Primedic, tonometr, fonendoskop, laryngoskop, vaginální zrcadlo, skalpel, pinzeta. Periodické bezpečnostně technické prohlídky (BTK) (PBTK) podle §28 zák. 123/2000. Opravujeme, brousíme chirurgické a gynekologické nástroje, tonometry, endoskopické přístroje, mikroskopy. Více informací na webových stránkách.


Prodej a servis lékařských přístrojů Brno

Prodej a servis lékařských přístrojů Brno

Společnost Chironax, spol. s r.o., se nachází v Brně, a funguje již od roku 1993 a patří mezi středně velké firmy. Má specializaci na obchod a servisní činnost ve zdravotnictví. Naším zaměřením je dodávka na klíč zdravotnické techniky, také i zahraniční přístrojové technologie. Nabízíme vysoký standard, kvalitu, kvalitní cenu zdravotnické technologie a služeb. V nabídce máme opravárenskou a servisní činnost. Opravy chirurgických nástrojů, opravy rtuťových a hodinkových tonometrů, opravy endoskopických přístrojů, opravy a vyčištění, seřízení mikroskopů. Servisní a obchodní činnost provádíme ve stomatologii, přístroje lékařské elektrotechniky, sterilizační technika a další. Poskytujeme poradenství, montáž, záruční, pozáruční servis. Prodej a servis lékařských přístrojů Brno. Více informací na webových stránkách.Další produkty a služby
  • stropní zvedací systém, zdravotnický nábytek, vyšetřovací stoly a lůžka, gynekologická křesla, defibrilátory a glukometry

Zabýváme se prodejem a montáží vzduchotechniky a klimatizace. Zajistíme komplexní služby, od počátečního projektu až po montáž zařízení.

Související články
Zdravotnické potřeby jednoduchou cestou
Zdravotnické potřeby jednoduchou cestou

Firma ADVAMED s.r.o. Praha 10 – Počernice je přímým pokračovatelem firmy COMESA spol. s.r.o. Od svého předchůdce převzala veškeré obchodní kontakty, tudíž může spolupráce opět pokračovat k plné spokojenosti všech zúčastněných stran.


Vojtův rehabilitační stůl
Vojtův rehabilitační stůl

Na základě mnohých zkušeností víme, že lidská láska je všemocná a překoná všechny překážky. To samé platí v případě maminek a narozených miminek. Pro své děti bychom udělali vždy vše.


Kompletní lékařské vybavení včetně běžného spotřebního materiálu ze zdravotnictví zajišťuje firma Advamed
Kompletní lékařské vybavení včetně běžného spotřebního materiálu ze zdravotnictví zajišťuje firma Advamed

Zdraví je nedílnou součástí každého z nás. Je to alfa a omega vlastně celého našeho života a veškerého dění kolem nás. Abychom však měli jistotu, že se o nás lékaři dobře postarají, potřebují i oni mít jistotu ve své práci a také v materiálech a přístrojích, na které musí být stoprocentní spolehnutí.


Polohovací zdravotnická lůžka a postele
Polohovací zdravotnická lůžka a postele

Naše firma působí na trhu již od roku 2001. Specializujeme se na výrobu motorických polohovacích roštů a zdravotnických postelí do domovů, penzionů, nemocnic, ale také pro domácí péči. Polohovací postele je možné také zapůjčit. Víme, že každý není tak movitý, aby si ihned po onemocnění mohl koupit vlastní polohovací postel a proto našim nemocným klientům poskytujeme také pronájem a to jak krátkodobý tak i dlouhodobý.