Cleverlance Enterprise Solutions a.s.


Dukelských hrdinů 34, Praha 7 170 00

Cleverlance se během několika let po svém založení stala jedním z největších dodavatelů vícevrstvých, otevřených řešení na tuzemském trhu a předním hráčem v středoevropském měřítku.

V současnosti tvoří tým Cleverlance více než 300 špičkových specialistů, jenž je připraven splnit bezezbytku požadavky z oblasti analýzy, návrhu, vývoje a implementace aplikací, včetně projektového řízení, technické podpory či úplného outsourcingu IS. Cleverlance se pyšní faktem, že fluktuace zaměstnanců je pod hranicí 8%, a tedy velmi cenné zkušenosti plynoucí z realizovaných projektů zůstávají k dispozici dalším zákazníkům.

Technologické zázemí pro vývoj zahrnuje rozsáhlou znalost platforem J2EE a Microsoft .NET, nejrozšířenějších databázových serverů a síťových technologií, včetně nejmodernějších mobilních řešení a různých frameworků pro vývoj aplikací včetně řešení vlastních. Právě díky aplikačním frameworkům dnes rovněž neplatí, že vývoj aplikace na míru je pomalejší než implementace hotového řešení.

IČ: 27408787
DIČ: CZ27408787
Okres: Praha-město
Stát: Česká republika
Právní forma: akciová společnost
Počet zaměstnanců: 101 - 500 zaměstnanců
Obrat: nad 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Dobromil Podpěra

Další produkty a služby
  • počítačové služby, programovací služby, instalace operačních systémů, zálohování dat, obnova ztracených dat, zrychlení PC systému, výměna komponentů počítače

Penzion a restaurace Na Jízdárně, která se může pochlubit dvacetiletou tradicí, poskytuje svým hostům ubytování v krásném prostředí Kroměříže, širokou nabídku lahodných specialit a možnost pořádání akcí jako jsou firemní večírky a svatby.

Související články
Vývoj účetního a mzdového softwaru
Vývoj účetního a mzdového softwaru

Účetnictví je proces, který vyžaduje profesionalitu, zkušenosti a software, díky kterému bude pro každého zpracování podkladů hračkou. Nejlepším řešením je takový software, který je vyvíjený na základě zkušeností z oblasti účetnictví. A takové účetní produkty vyvíjí firma ProgEco s.r.o.


Moderní technologie, telefony a počítačové sítě na pracovišti
Moderní technologie, telefony a počítačové sítě na pracovišti

Firma TVR data a komunikace s.r.o., jak už z názvu napovídá, působí v oblasti dat a datových komunikací. Zajímají se o telekomunikace a samozřejmě o moderní elektronická zařízení. Poskytují kompletní služby. Zajistí instalaci i správu systémů.


Komplexní dodávky a služby v oblasti automatizační techniky
Komplexní dodávky a služby v oblasti automatizační techniky

Služby v oblasti automatizační techniky jsou žádané především v různých průmyslových odvětvích. Obsahem jsou nejen projekty, ale také komplexní vedení zakázek, softwarové práce, montáže, servis atd. Profesionální spolupráci s týmem techniků z různých oblastí činností vám poskytne firma ELMEP s.r.o.


Počítače, téma, které jedním slovem dokáže popsat celou problematiku
Počítače, téma, které jedním slovem dokáže popsat celou problematiku

Oblast počítačů skýtá mnoho zajímavých oborů. Počítače se dají sestavit na zakázku a přímo na míru danému majiteli. Díky tomu můžete mít přesně sestavenou sestavu tak, aby Vám naprosto vyhovovala.