Pontex, spol. s r.o.


Bezová 1658/1, Praha 4 - Braník 140 00
Hlavní činností společnosti Pontex, spol. s r.o. je projektování dopravních staveb, zejména mostů a inženýrských konstrukcí a dále projektování silničních staveb. Projektové práce zajišťujeme komplexně a při projektování a konzultační činnosti se rozsáhle využívá moderní vybavení výpočetní a diagnostickou technikou. Nabízíme také komplexní program diagnostiky všech typů mostů i ostatních stavebních konstrukcí.

Projektování dopravních staveb:
- mosty
- inženýrské konstrukce
- silniční stavby.

Dopravní stavby:
- dálnice, silnice, místní komunikace, parkoviště, cyklistické stezky
- přeložky a opravy pozemních komunikací
- opěrné zdi a galerie, protihlukové zdi
- objekty elektro (silno i slaboproud), systémy SOS.

Inženýrské stavby:
- železobetonové a předpjaté konstrukce
- ocelové konstrukce
- monolitické předpjaté stropní a základové desky
- speciální konstrukce (haly, speciální zastřešení)
- opěrné konstrukce a nádrže
- statické a dynamické výpočty
- prefabrikované konstrukce
- zakládání staveb plošné a hlubinné.

Diagnostika:
- komplexní program diagnostiky všech typů mostů i ostatních stavebních konstrukcí
- většina zkoušek je prováděna přímo na konstrukci v terénu
- zajištěna spolupráce s akreditovanými laboratořemi pro zkoušky materiálu
- prohlídky mostů a stavebních konstrukcí, statické zkoušky mostů, dlouhodobý monitoring staveb a další související činnosti.

Jsme odborníci v oboru mostů, inženýrských a dopravních staveb a naši pracovníci mají dlouholeté zkušenosti z projektování a konzultačních služeb u nás i v zahraničí. Naleznete nás na adrese Bezová 1658/1, Praha.

Produkty
  • zpracování projektové dokumentace, plány staveb, projekty rodinných domů, projekty bytových domů, projekty komerčních a průmyslových objektů

Poliklinika Chodov, prevence, ambulantní vyšetření.

Poliklinika Chodov, prevence, ambulantní vyšetření

Obkládání stěn, stropů sádrokartonem Praha, sádrokartonové příčky, police, konstrukce, podhledy.

Obkládání stěn, stropů sádrokartonem Praha, sádrokartonové příčky, police, konstrukce, podhledy

Související články
Projekční a architektonická kancelář pro regiony Třebíč, Vysočina, Velké Meziříčí, Náměšť nad Oslavou, Velká Bíteš, Jihlava, Telč

DISprojekt, s.r.o.

Projekční a architektonická kancelář pro regiony Třebíč, Vysočina, Velké Meziříčí, Náměšť nad Oslavou, Velká Bíteš, Jihlava, Telč

Když se řekne projekční a architektonická kancelář, ateliér, tak tento pojem by měl na dnešním moderním a náročném trhu zahrnout široké a profesionální spektrum zpracování i těch nejnáročnějších požadavků zákazníka v oblasti stavby, rekonstrukce a plánování. Projekční a architektonická činnost, která je vedena týmem kvalifikovaných a profesionálních pracovníků s podporou moderní a vyspělé výpočetní a reprografické techniky. Zdá se vám v této oblasti nemožné splnit tolik požadavků najednou? Pro projekční a architektonický ateliér DIS projekt s.r.o. se sídlem v Třebíči a s působností i v dalších regionech je to běžná realita.


Zpracování projektových dokumentací pro průmyslové objekty nebo objekty občanské vybavenosti

PROJEKT CENTRUM NOVA s.r.o.

Zpracování projektových dokumentací pro průmyslové objekty nebo objekty občanské vybavenosti

Potřebujete využít služby firmy, která vám zpracuje projektovou dokumentaci? V tom případě vám může pomoci firma PROJEKT CENTRUM NOVA s.r.o., která se zaměřuje na zpracování projektové dokumentace. Často se jedná o projekty pro průmyslové objekty nebo objekty občanské vybavenosti.


Stavební a inženýrská činnost – oblast Prahy a Středních Čech

Ing. Tomáš Novotný

Stavební a inženýrská činnost – oblast Prahy a Středních Čech

Hledáte v Praze profesionální stavebního projektanta? Potřebujete poradit s projekční činnosti rodinného domu, komerční budovy či jiného objektu? Zajistit stavební povolení, technický a autorský dozor, statistické výpočty nebo jen doporučit stavební firmu? Na tyto služby je nejlepší najmout si odborníka. Ing. Tomáš Novotný je autorizovaný inženýr v oboru pozemních staveb neboli stavební projektant a proto rád a ochotně pracuje na všech zakázkách týkajících se Prahy a Středních Čech.


Firma NV Engineering s.r.o. slaví výročí 12 let na trhu

NV Engineering s.r.o.

Firma NV Engineering s.r.o. slaví výročí 12 let na trhu

Je známou pravdou, že kvalitu každé firmy prověří až čas. U společnosti NV Engineering s.r.o. to jistě platí dokonale, protože právě slaví své dvanácté narozeniny. Úspěšnost je zajištěna především správným výběrem spolupracovníků, spolehlivostí v každém ohledu a také tím, že poskytuje v oblasti stavební činnosti a diagnostiky staveb nejlevnější služby.


Firemní články
Projektování dopravních staveb, mostů a silnic Praha, mosty, inženýrské konstrukce, diagnostika

Projektování dopravních staveb, mostů a silnic Praha, mosty, inženýrské konstrukce, diagnostika

Projektování dopravních staveb, mostů a silnic Praha, mosty, inženýrské konstrukce, diagnostika staveb a mostů, ocelové konstrukce, železobetonové a předpjaté konstrukce.


Diagnostika mostů a stavebních konstrukcí Praha

Diagnostika mostů a stavebních konstrukcí Praha

Společnost Pontex, spol. s r.o. provádí diagnostiku mostů a stavebních konstrukcí. Diagnostika je prováděna přímo na konstrukci v terénu, dále je zajištěna spolupráce s akreditovanými laboratořemi pro zkoušky materiálu. Zajišťujeme prohlídky mostů a stavebních konstrukcí, statické zkoušky mostů, dlouhodobý monitoring staveb a další související činnosti. Více informací naleznete na našich webových stránkách.


Projektování dopravní stavby,  mosty a inženýrské konstrukce Praha

Projektování dopravní stavby, mosty a inženýrské konstrukce Praha

Společnost Pontex, spol. s r.o. za zabývá projektováním dopravních staveb, mostů a inženýrských konstrukcí. Projektové práce jsou zajišťovány komplexně. Pracovníci firmy mají dlouholeté zkušenosti z projektování a konzultačních služeb u nás i v zahraničí. Při projektování a konzultační činnosti se rozsáhle využívá moderní vybavení výpočetní a diagnostickou technikou. PONTEX je členem FIP, IABSE, CACE a RILEM. Více informací naleznete na našich webových stránkách.


Konzultace dopravní stavby, mosty

Konzultace dopravní stavby, mosty

Pontex, spol. s r.o. poskytuje konzultace v oboru dopravních staveb. V rámci našich služeb nabízíme: - hlavní a mimořádné prohlídky mostů - technický dozor a supervize staveb - kontrola kvality stavebních prací - odborné posudky a expertní činnost - kompletní inženýrská činnost - technická pomoc při opravách, rekonstrukcích a údržbě - zatěžovací zkoušky - ekonomické posudky a propočty, vyhodnocení variant - podklady pro nabídkovou dokumentaci - systém hospodaření s mosty (Bridge Management System) - expertiza projektů mostů a silničních staveb. Více informací naleznete na našich webových stránkách.