Pontex, spol. s r.o.


Bezová 1658/1, Praha 4 - Braník 140 00
Hlavní činností společnosti Pontex, spol. s r.o. je projektování dopravních staveb, zejména mostů a inženýrských konstrukcí a dále projektování silničních staveb. Projektové práce zajišťujeme komplexně a při projektování a konzultační činnosti se rozsáhle využívá moderní vybavení výpočetní a diagnostickou technikou. Nabízíme také komplexní program diagnostiky všech typů mostů i ostatních stavebních konstrukcí.

Projektování dopravních staveb:
- mosty
- inženýrské konstrukce
- silniční stavby.

Dopravní stavby:
- dálnice, silnice, místní komunikace, parkoviště, cyklistické stezky
- přeložky a opravy pozemních komunikací
- opěrné zdi a galerie, protihlukové zdi
- objekty elektro (silno i slaboproud), systémy SOS.

Inženýrské stavby:
- železobetonové a předpjaté konstrukce
- ocelové konstrukce
- monolitické předpjaté stropní a základové desky
- speciální konstrukce (haly, speciální zastřešení)
- opěrné konstrukce a nádrže
- statické a dynamické výpočty
- prefabrikované konstrukce
- zakládání staveb plošné a hlubinné.

Diagnostika:
- komplexní program diagnostiky všech typů mostů i ostatních stavebních konstrukcí
- většina zkoušek je prováděna přímo na konstrukci v terénu
- zajištěna spolupráce s akreditovanými laboratořemi pro zkoušky materiálu
- prohlídky mostů a stavebních konstrukcí, statické zkoušky mostů, dlouhodobý monitoring staveb a další související činnosti.

Jsme odborníci v oboru mostů, inženýrských a dopravních staveb a naši pracovníci mají dlouholeté zkušenosti z projektování a konzultačních služeb u nás i v zahraničí. Naleznete nás na adrese Bezová 1658/1, Praha.

Produkty
  • zpracování projektové dokumentace, plány staveb, projekty rodinných domů, projekty bytových domů, projekty komerčních a průmyslových objektů

Světová jednička ve výrobě kožených sedacích souprav. Výroba v Itálii

Ochrana životního prostředí - Ministerstvo životního prostředí.

Ochrana životního prostředí - Ministerstvo životního prostředí

Související články
Projektování masných závodů vyžaduje zkušenosti a odbornost. PMZ PROJEKT vám nabízí obojí

PMZ PROJEKT, spol. s r.o.

Projektování masných závodů vyžaduje zkušenosti a odbornost. PMZ PROJEKT vám nabízí obojí

Projektování masných závodů je specialitou společnosti PMZ PROJEKT již od roku 1991. Díky dlouholetým zkušenostem v oboru tak přesně víme, co si projektování v oboru zpracování potravin žádá, a jsme připraveni poradit si se všemi problémy. Chcete rekonstruovat svůj provoz? Nebo hledáte někoho, kdo se postará o návrh složitého mnoha milionového projektu? My máme na kontě již stovky úspěšných projektů, projektování masných závodu na míru tak nabídneme i vám.


Získejte projekt v oblasti pozemního stavitelství hal a skladů na míru

PMZ PROJEKT, spol. s r.o.

Získejte projekt v oblasti pozemního stavitelství hal a skladů na míru

Postavit halu splňující všechny požadavky potravinářského průmyslu je rozhodně nelehký úkol. Je třeba zajistit spoustu věcí, promyslet technologické postupy, zpracovat veškerou dokumentaci, získat povolení ke stavbě a mnoho dalšího. Přenechejte tyto starosti společnosti PMZ, která je na toto specialista.


Zpracování projektových dokumentací pro průmyslové objekty nebo objekty občanské vybavenosti

PROJEKT CENTRUM NOVA s.r.o.

Zpracování projektových dokumentací pro průmyslové objekty nebo objekty občanské vybavenosti

Potřebujete využít služby firmy, která vám zpracuje projektovou dokumentaci? V tom případě vám může pomoci firma PROJEKT CENTRUM NOVA s.r.o., která se zaměřuje na zpracování projektové dokumentace. Často se jedná o projekty pro průmyslové objekty nebo objekty občanské vybavenosti.


NV Engineering Praha: Stavebně technický průzkum i diagnostika staveb

NV Engineering s.r.o.

NV Engineering Praha: Stavebně technický průzkum i diagnostika staveb

Stavíte a potřebujete někoho, kdo vám zajistí veškeré podpůrné služby? Technickou podporu v oblastech stavební činnosti a diagnostiky staveb vám poskytne firma NV Engineering s.r.o., která na českém stavebním trhu působí stabilně od roku 2008. Ať už jste investor, projekční či statická kancelář, realizační společnost nebo uživatel objektu, obraťte se na nás.


Firemní články
Projektování dopravních staveb, mostů a silnic Praha, mosty, inženýrské konstrukce, diagnostika

Projektování dopravních staveb, mostů a silnic Praha, mosty, inženýrské konstrukce, diagnostika

Projektování dopravních staveb, mostů a silnic Praha, mosty, inženýrské konstrukce, diagnostika staveb a mostů, ocelové konstrukce, železobetonové a předpjaté konstrukce.


Diagnostika mostů a stavebních konstrukcí Praha

Diagnostika mostů a stavebních konstrukcí Praha

Společnost Pontex, spol. s r.o. provádí diagnostiku mostů a stavebních konstrukcí. Diagnostika je prováděna přímo na konstrukci v terénu, dále je zajištěna spolupráce s akreditovanými laboratořemi pro zkoušky materiálu. Zajišťujeme prohlídky mostů a stavebních konstrukcí, statické zkoušky mostů, dlouhodobý monitoring staveb a další související činnosti. Více informací naleznete na našich webových stránkách.


Projektování dopravní stavby,  mosty a inženýrské konstrukce Praha

Projektování dopravní stavby, mosty a inženýrské konstrukce Praha

Společnost Pontex, spol. s r.o. za zabývá projektováním dopravních staveb, mostů a inženýrských konstrukcí. Projektové práce jsou zajišťovány komplexně. Pracovníci firmy mají dlouholeté zkušenosti z projektování a konzultačních služeb u nás i v zahraničí. Při projektování a konzultační činnosti se rozsáhle využívá moderní vybavení výpočetní a diagnostickou technikou. PONTEX je členem FIP, IABSE, CACE a RILEM. Více informací naleznete na našich webových stránkách.


Konzultace dopravní stavby, mosty

Konzultace dopravní stavby, mosty

Pontex, spol. s r.o. poskytuje konzultace v oboru dopravních staveb. V rámci našich služeb nabízíme: - hlavní a mimořádné prohlídky mostů - technický dozor a supervize staveb - kontrola kvality stavebních prací - odborné posudky a expertní činnost - kompletní inženýrská činnost - technická pomoc při opravách, rekonstrukcích a údržbě - zatěžovací zkoušky - ekonomické posudky a propočty, vyhodnocení variant - podklady pro nabídkovou dokumentaci - systém hospodaření s mosty (Bridge Management System) - expertiza projektů mostů a silničních staveb. Více informací naleznete na našich webových stránkách.