Projekty staveb na klíč Praha – pro hladký a bezproblémový průběh stavby

Ing. Tomáš Novotný Projekční práce na klíč

Projekty staveb na klíč Praha – pro hladký a bezproblémový průběh stavby

Ing. Tomáš Novotný
Projekční práce na klíč
Stavební projekce, projektová dokumentace, projekční práce na klíč

Ing. Tomáš Novotný se zabývá projektováním všech druhů pozemních staveb pro soukromé i veřejné osoby, od rodinných a bytových domů, až po průmyslové budovy a výrobní haly. Nabízí projekty staveb na klíč a zajistí tak vše, co souvisí s projektem a realizací stavby. Postará se o kompletní projektovou dokumentaci i o veškeré související inženýrské práce, a to nejen v Praze a oblasti středních Čech.

Projekční práce na klíč, projektová dokumentace

Projektování průmyslových, administrativních a občanských staveb

Projekční činnost v oblasti pozemních staveb zahrnuje i rozsáhlejší a průmyslové stavby, jako jsou průmyslové a administrativní budovy, výrobní haly, občanské stavby či panelové domy. Samozřejmostí je vypracování kompletní stavební projekce, včetně projektové dokumentace, tak, aby celý projekt vyhovoval nejen Vám, ale také všem náležitým technickým a statickým normám.


Projekční práce pro rodinné a soukromé domy

Kromě velkých průmyslových objektů Ing. Tomáš Novotný projektuje samozřejmě také stavby pro soukromé osoby - například rodinné domy. Ať už tedy plánujete stavět zcela nový dům, nebo pouze rekonstruovat dům současný, ing. Novotný, autorizovaný inženýr se postará nejen o veškeré projekční práce, tedy například o projektovou přípravu či dokumentaci, ale zajistit může také stavební dozor, statické výpočty či vyřízení všech potřebných dokumentů a povolení.Stavební projekce

Stavební projekce

Stavební projekce, projektová dokumentace, projekční práce na klíč

Stavební projektant

Stavební projektant

Ing. Tomáš Novotný, stavební projektant a autorizovaný inženýr

Inženýrská činnost, statika, zateplování

Inženýrská činnost, statika, zateplování

Komplexní inženýrská činnost, statika staveb, zateplování