Fincentrum & Swiss Life Select a.s.


Pobřežní 620/3, Praha 8 186 00
Finanční poradenství.

Produkty
  • investování finančních prostředků, služby majetkového pojištění, životní pojištění, konzultace ohledně finančních produktů
  • konzultace s manažery, řízení pracovních sil, určení firemní strategie, zvyšování konkurenceschopnosti

Kvalifikovaný servis prostředků pro manipulaci s kontejnery Praha, kompletní servisní služby.

Kvalifikovaný servis prostředků pro manipulaci s kontejnery Praha, kompletní servisní služby

Prodej kvalitní obuvi známých značek Znojmo, dámská a pánská obuv, dětská obuv s atestem Žirafy.

Prodej kvalitní obuvi známých značek Znojmo, dámská a pánská obuv, dětská obuv s atestem Žirafy

Související články
Kotlíkové dotace v moravskoslezském kraji – 3. výzva

Ing. Dalibor Čmiel

Kotlíkové dotace v moravskoslezském kraji – 3. výzva

Na jaře 2019 bude opět zahájen příjem tzv. Kotlíkových dotací. Nyní bude program nabízet výměnu starých kotlů na tuhá paliva 1. a 2. emisní třídy, jejichž provoz bude od září 2022 zcela zakázán, za nový plynový kondenzační kotel, zplynovací kotel na dřevo s akumulačními nádržemi, automatický kotel na biomasu a tepelné čerpadlo.


Dotace na výměnu kotlů na tuhá paliva v moravskoslezském kraji od 1. 7. 2013

Ing. Dalibor Čmiel

Dotace na výměnu kotlů na tuhá paliva v moravskoslezském kraji od 1. 7. 2013

Od 1. 7. 2013 bude opět zahájen příjem tzv. Kotlíkových dotací. Nyní bude program rozšířen o typy kotlů, které budou podporovány při výměně starého kotle na tuhá paliva v rámci Moravskoslezského kraje.


Dotace na výměnu kotlů v Moravskoslezském kraji za nové automatické

Ing. Dalibor Čmiel

Dotace na výměnu kotlů v Moravskoslezském kraji za nové automatické

Automatický kotel na tuhá paliva spalující uhlí nebo biomasu představuje v této době jeden z možných tepelných zdrojů pro domácnosti, které vyžadují pohodlné, nenáročné a ekonomické řešení vytápění a ohřev teplé vody. Nyní je nejvhodnější doba k využití dotace na výměnu stávajících kotlů za nové nízkoemisní automatické v Moravskoslezském kraji. Využijte servis služeb, které v rámci této dotace nabízíme.


Jak se zbavit dluhů?

Insolvenční správce

Jak se zbavit dluhů?

Jakékoliv dluhy, ať se pohybují ve vyšších nebo nižších částkách jsou vždy velký problém. Obzvláště, když se přidají nějaké ty exekuce. Člověk nespí, nejí, láme si hlavu nad tím, jak celou situaci vyřešit a nic ho nenapadá. V rodině se jenom hádáte a to přispívá k nespavosti a často i k zdravotním problémům, jakými jsou žaludeční obtíže a mnohé další příznaky. Zbavte se těchto symptomů jednou pro vždy!


Firemní články
Desatero zodpovědného klienta k výběru dobrého finančního poradce

Desatero zodpovědného klienta k výběru dobrého finančního poradce

Desatero zodpověděného klienta k výběru finančního poradce: Finanční poradce není obchodní zástupce; Informuje, vše ochotně vysvětlí; Nejprve naslouchá, potom navrhuje řešení; Certifikace je pro něj základ; Emoce nechte stranou, rozhodujte se hlavou; Nátlak a časová tíseň do finančního poradenství nepatří; Také detaily rozhodují, buďte zdravě kritičtí; Rozhoduje značka? Často ano... ; Učení je u poradce základ; Můžete říci NE.


Finanční poradenství? Obraťte se na Fincentrum - Praha

Finanční poradenství? Obraťte se na Fincentrum - Praha

Půjčili jste si peníze a přerůstají vám vaše dluhy přes hlavu? Chcete vhodně investovat a nevíte kam a jak? Chcete se pojistit a potřebujete poradit? Od toho je tu finanční poradenství Fincentrum. Zaměstnáváme přes dva tisíce odborníků, kteří vám kdykoliv nabídnou své znalosti z oboru bankovnictví, pojišťovnictví nebo investování. A jak spolupráce s námi vypadá? Vše začíná prvním kontaktováním klienta a následnou schůzkou s odborníkem z Fincentra. Náš zaměstnanec provede pečlivou analýzu vaší situace a navrhne optimalizaci a finanční poradenství. Posledním krokem je administrace v podobě smlouvy. V případě potřeby budeme vaši situaci dále sledovat. Od založení společnosti v roce 2000 jsme získali mnoho spokojených klientů. Potvrzuje to i řada ocenění, která jsme za pouhých čtrnáct let v oboru nasbírali. - Českých 100 nejlepších (Fincentrum se v roce 2010, 2011 a 2012 umístilo ve stovce nejlepších českých firem) - Test týdeníku EURO (naše finanční poradenství bylo v roce 2012vyhodnoceno jako nejlepší v oboru) - Ekonomický týdeník Profit (v roce 2009 jsme zvítězili v testu finančních zaměstnaneckých výhod) - Mystery Shopper časopisu Finanční poradce (v roce 2010 jsme získali prvenství za odborné, rychlé a věcné poradenství) - Černé ovce – pořad České televize (v roce 2008 nás v pořadu vyhodnotili jako nejlepšího finančního poradce) Tápete ve finančním sektoru? Pak se obraťte na nás. Naše finanční poradenství udělá váš život bohatší.


Poradenské a manažerské školení je základem úspěchu - Praha

Poradenské a manažerské školení je základem úspěchu - Praha

Nechat si poradit není vůbec žádná ostuda. Spíš naopak - díky odbornému poradenství získáte přínosné informace, které můžou posunout vaše podnikání do vyšších sfér. Nenechte se napálit od nepoctivých poradců a raději vsaďte na jistotu. Tou je společnost Fincentrum, která sdružuje odborníky absolvující pravidelná poradenská a manažerská školení a schopné tedy poradit v mnoha odvětvích podnikání. O odbornosti našich poradců nemusíte pochybovat. Fincentrum klade velký důraz na poradenské a manažerské vzdělávání - tedy aby byli poradci a manažeři řádně proškoleni. Proto společnost využívá cyklus poradenského a manažerského vzdělávání, který vedou zkušení a profesionální lektoři. Fincentrum je také VIP partnerem Fakulty financí a účetnictví VŠE v Praze, což naši kvalifikovanou odbornost jedině posiluje. Fincentrum přizpůsobuje školení znalostem a zkušenostem finančních poradců. Proto nabízíme jiná školení juniorským poradcům a jiná zkušeným poradcům. Poradenské a manažerské vzdělání do několika tematických cyklů podle pozice zaměstnance Fincentra: - poradenský základ - školení pro nové poradce a junior poradce, ve kterém se seznámí se společností Fincentrum a se základními poradenskými dovednostmi - poradenský rozvoj - určeno pro zkušené finanční poradce, kteří se v rámci školení naučí základy finančního poradenství - obchodní dovednosti - poradcům s několikaměsíční praxí toto školení poskytne rozvoj dosavadních obchodních dovedností a jejich intenzivní procvičování v praxi - manažerský základ - noví manažeři se naučí, jak efektivně vést produktivní tým - manažerský rozvoj - toto školení je určeno pro zkušené oblastní, regionální a zemské ředitele, kteří se mimo jiné naučí, jak správně vést a motivovat tým, jak efektivně vybrat nového manažera, atd. - a mnoho dalších druhů školení zaměstnanců Fincentra v rámci poradenského a manažerského vzdělávání


Finanční servis od významné společností Praha

Finanční servis od významné společností Praha

Ten nejkvalitnější servis z hlediska financí zajišťuje významná společnost Fincentrum a.s. prostřednictvím svých více než 2000 profesionálních poradců. Kvalita služeb této společnosti je prokázána v mnoha různých testech, například v testu týdeníku EURO, v testu České televize anebo v úspěšném umístění v prestižním žebříčku Českých 100 nejlepších. Služby jsou kompletní, od počáteční schůzky s klientem, přes kompletní analýzu klientovy situace, až po uspořádání veškerých smluv a následnou péči. Využití těchto služeb je krokem vpřed k zajištění příznivé finanční situace. Zkušení profesionálové se dokážou postarat i o Vaši finanční spokojenost. Pro kompletní informace o finančním servisu je možné využít infolinku na čísle 800 99 00 99, která je zcela zdarma.


Finanční poradenství, finanční poradce Praha 8

Finanční poradenství, finanční poradce Praha 8

Peníze určují směr našeho života a řídí naše životní dráhy. Málokterý člověk je na to ale připravený. S penězi přicházíme každý den do styku, ale víme o nich málo. Díky nim můžeme zbohatnout, ale také nás můžou zruinovat. To vše během krátkého okamžiku. Nevědomost neomlouvá. Naštěstí jsou tu ale finanční poradci Fincentra, kteří vám pomůžou s vaší finanční situací. Fincentrum je stabilní firma, která poskytuje nezávislé finanční poradenství. Slovo "nezávislé" je zde myšleno v tom smyslu, že naši finanční poradci nepracují pro obchodní společnosti, pracují pro vás. Znamená to, že na prvním místě je u nich váš blahobyt. Proto hledá různá řešení vaší finanční situace a hledá pro vás to nejvýhodnější. Finanční poradce Fincentra je vzdělaný a proškolený odborník, který vás ale nezahrnuje odbornými výrazy. Lidský přístup je krédem naší společnosti. Naši odborní poradci s vámi proto jednají na rovinu. Nesnaží se vás ošálit a svést na cestu "zaručeného" výdělku. Sdělují vám jak výhody, tak i nevýhody konkrétních produktů. Všechny naše finanční poradce pak spojují další charakteristiky, které jsou základem poctivých a dobrých finančních poradců: - jsou kvalifikovaní - tedy držiteli certifikátů - naslouchají vašim potřebám a přáním - do ničeho vás netlačí - finanční poradce vám dává cenné rady, rozhodnutí je ale na vás - jejich důvěryhodnost posiluje zastoupení stabilní společnosti zabývající se finančním poradenstvím A takovou společností je právě Fincentrum, které působí po celé České a Slovenské republice od roku 2000. Pod naší značkou pracuje více než 2 600 spolehlivých finančních poradců. Spolehlivost je základ úspěchu - Fincentrum zlepšuje vaši budoucnost.