CZ FERMET s.r.o.


Laboratoře CZ FERMET jsou renomované akreditované laboratoře, které se specializují na mechanické a metalografické zkoušky. Tyto zkoušky zahrnují analýzu mechanických vlastností kovů, jako je pevnost a plasticita, stejně jako hodnocení mikrostruktury a chemického složení ocelí.

Naše laboratoře se skládají ze dvou oddělených oddělení: mechanického a metalografického. V rámci akreditace provádíme řadu testů, včetně zkoušek tahem, ohybem, rázem v ohybu a měření tvrdosti. Dále se věnujeme metalografickým zkouškám, které zjišťují mikročistotu a velikost zrna materiálů.

Kromě akreditovaných služeb nabízíme i další testy, jako jsou makročistoty, leptací zkoušky, lomové a chemické analýzy, výrobu testovacích vzorků a tepelné zpracování.

Jsme hrdí členové Sdružení českých zkušeben a laboratoří (SČZL) a máme oprávnění používat jejich razítko. Zavazujeme se k dodržování nejvyšších standardů kvality, efektivní organizaci práce, vysoké odbornosti našich zaměstnanců a technické vybavenosti. Našim klientům poskytujeme snadnou komunikaci a poradenství, a to vše s individuálním přístupem a dodacími lhůtami.

Informační zdroje:

Zkušebny

,

Štítky:

fermet, laboratoř, zkušebna, mechanické zkoušky, akreditace

AKTUÁLNÍ MICROSITE

Zkušebna, akreditované pracoviště Kladno, mechanická a metalografická laboratoř, zkoušky tahu

Zkušebna, akreditované pracoviště Kladno, mechanická a metalografická laboratoř, zkoušky tahu
V rámci akreditace laboratoře provádí zkoušení pevnostních a plastických vlastností kovových materiálů stanovených zkouškou tahem, ohybem, rázem v ohybu a zkouškami tvrdosti.
POBOČKY
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA CZ FERMET s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
CZ FERMET s.r.o.
www.czfermet.cz
Adresa

Adresa

Buštěhradská 283
Kladno 272 03

laboratore@czfermet.cz
+420 603 837 445


Najdete nás také zde:

ARES
captcha