Česká exportní banka, a.s.
ČEB, a.s.


Vodičkova 701/34, Praha 1 - Nové Město 111 21
Specializovaná bankovní instituce pro státní podporu vývozu vlastněná státem. Tvoří nedílnou součást systému státní proexportní politiky.

Produkty
  • finanční instituce, ukládání peněz, úspory a bankovnictví, běžné a spořicí účty, roční výnos, překlenovací úvěry
  • nebankovní hypotéky, úvěry ručené nemovitostí, ocenění nemovitostí, konsolidace půjček, vyplacení dražby, vyplacení exekuce


Související články
Zařiďte si rychlou půjčku, úvěr bez registru, bez ručitele a bez zástavy

AKompas s.r.o.

Zařiďte si rychlou půjčku, úvěr bez registru, bez ručitele a bez zástavy

Peníze jsou v dnešním světě zásadním tématem. Ti, co je mají, nemají nikdy dost, zatímco ti, co je nemají, tak je často životně potřebují. Jak si ale zařídit opravdu rychlou půjčku? Úvěr bez zkoumání registrů nebo bez toho, abyste museli ručit nemovitostí nebo pomocí jiného ručitele? Na tuto otázku vám pomůže najít odpověď firma AKompas s.r.o., kterou najdete v Brně.


Etické spoření od ČS penzijní společnosti

Česká spořitelna - penzijní společnost, a.s.

Etické spoření od ČS penzijní společnosti

Chcete nejen spořit, ale i efektivně zhodnotit vaše peníze a stát se součástí etických záležitostí? Podpora ekologické a společenské odpovědnosti na základě spoření patří v dnešní době k oblíbeným doplňkovým produktům penzijního spoření. Tento produkt vám sjedná Česká spořitelna - penzijní společnost, a.s.


Úvěr na nákup půdy rychle, výhodně a spolehlivě

Erste Leasing, a.s.

Úvěr na nákup půdy rychle, výhodně a spolehlivě

Hospodařit na vlastní půdě je k nezaplacení. Jenomže financování zemědělské půdy není pro mnohé tak snadné, jak by bylo potřeba. Naštěstí je tady pro takové případy společnost Erste Leasing nabízející úvěrové produkty, které zemědělcům či lesníkům umožní pracovat nejen s vlastními stroji, ale i na vlastních pozemcích. S úvěry od Erste Leasing je financování zemědělské půdy jednodušší. Půjčka na nákup půdy se zde navíc dá obstarat za velmi výhodných podmínek.


Financování zemědělské techniky a technologie

Erste Leasing, a.s.

Financování zemědělské techniky a technologie

Podnikáte v zemědělství a potřebujete obnovit vozový park zemědělské techniky a doplnit moderní zemědělskou technologii? Představy jsou snadné, ale na všechno jsou potřebné finance. A pokud bankovní účet zrovna nepraská pod tíhou našetřených peněz, tak to chce najít jiné řešení. A to takové, při kterém nebudete muset zůstat jen u představ. Co se týká financování zemědělských strojů, technologií i lesnické techniky, tak s tím dokáže rychle pomoci Erste Leasing, a.s.


Firemní články
Výhodné úvěry na financování exportu pro dodavatele, odběratele i investory

Výhodné úvěry na financování exportu pro dodavatele, odběratele i investory

Česká exportní banka, a.s. je specializovanou bankovní institucí s mnohaletými zkušenostmi, která se zaměřuje na finanční služby související s vývozem. Je nedílnou součástí systému státní proexportní politiky a nachází stále více příznivců v řadách zahraničních partnerů, kteří mají zájem o české produkty. Dlouhodobým cílem společnosti je posilovat celkovou konkurenceschopnost České republiky ve světě.


Předexportní úvěr Praha

Předexportní úvěr Praha

Společnost Česká exportní banka, a.s. Vám nabízí předexportní úvěr (úvěr na financování výroby pro vývoz). Úvěr umožňuje českému vývozci financovat náklady spojené s realizací dodávek pro zahraničního dovozce. Zahrnuje financování: - náklady na nákup surovin, materiálu a ostatních komponentů určených k výrobě pro vývoz - náklady na materiálové předzásobení - režijní náklady - osobní náklady, tj. nákladové mzdy a náklady sociálního a zdravotního pojištění - náklady spojené s pořízením investičního majetku pro realizaci výroby pro vývoz. Více informací naleznete na našich webových stránkách.


Termínovaný vklad s úrokovou sazbou Praha

Termínovaný vklad s úrokovou sazbou Praha

Společnost Česká exportní banka, a.s. ČEB, a.s. se specializuje na: - Termínovaný vklad s individuálně stanovenou úrokovou sazbou: - vklad je možné zřídit v měnách CZK, USD, EUR - doba vkladu je minimálně 1 týden, nejvýše 1 rok - úroková sazba pro termínovaný vklad je stanovena jako fixní na dobu vkladu - vklad je možné sjednat také jako revolvingový se stanovenou konstrukcí úrokové sazby - úrok je vypočítán na základě roku o 360 dnech podle skutečného počtu dnů vkladu (včetně prvního dne, mimo posledního dne) - pro zřízení termínovaného vkladu v CZK není nutný běžný účet vedený u ČEB - smlouva o vedení termínovaného vkladu Více informací naleznete na našich webových stránkách.


Komerční běžný účet Praha

Komerční běžný účet Praha

Společnost Česká exportní banka, a.s. ČEB, a.s. se zabývá: - běžným účetem se zvýhodněným režimem. Více informací nalezneta na našich webových stránkách.