CZK
Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

info@csps.cz

Zavolejte nám

Zavolejte nám

+420 956 777 444

Zavolejte nám

Kde nás najdete

Poláčkova 1976/2
Praha 4 140 00

Česká spořitelna - penzijní společnost, a.s.
Penzijní připojištění Praha

Česká spořitelna – penzijní společnost, a.s. poskytuje v oblasti důchodového spoření, správy fondů a reforem vysoce kvalitní a profesionální služby v rámci penzijního připojištění v Praze. Specializuje se na široké spektrum produktů, včetně penzijního spoření pro všechny věkové kategorie, etického penzijního spoření a firemního doplňkového penzijního spoření.

Společnost se řadí mezi největší poskytovatele penzijního spoření se státním příspěvkem na českém trhu a aktivně spolupracuje s Asociací penzijních společností České republiky.

Naše penzijní spoření je vhodné pro všechny, bez ohledu na věk. S důrazem na individuální potřeby klientů přinášíme flexibilní možnosti spoření a investování.

Pro klienty s ohledem na etické zásady a udržitelnost poskytujeme etické penzijní spoření. Toto spoření umožňuje investovat s důrazem na etické a společenské hodnoty. Vaše investice mohou podporovat projekty a podniky, které sledují odpovědné obchodování a udržitelný rozvoj.

Pro ty, kteří hledají flexibilitu v možnostech spoření, máme doplňkové penzijní spoření, které je navrženo s ohledem na vaši finanční pohodu a lze ho přizpůsobit vašim aktuálním potřebám a změnám ve vašem životě.

Pro firemní klienty hledající individuální řešení pro své zaměstnance nabízíme personalizované programy pro zaměstnance, které podporují jejich finanční plány a zajišťují jim bezstarostnou budoucnost po odchodu do důchodu.

A pro rodiče s vizí investovat do budoucnosti svých dětí.
je navrženo spoření Studium+ s celou řadou výhod. Spoření bere ohledem na vzdělávací potřeby dětí a pomáhá rodičům budovat finanční rezervy pro školné, vzdělávací aktivity a další budoucí potřeby potomků.

Věříme, že naše široká nabídka produktů pokryje různorodé potřeby a očekávání našich klientů v každé fázi jejich života. Díky specializaci na důchodové spoření a fondy a aktivní účasti v reformě penzijního systému se těšíme na společné budování Vaší finanční budoucnosti.

moreless
Informační zdroje

Banky a spořitelny

SLOGAN: Pomáháme Vám tvořit lepší budoucnost.

Štítky: důchodové spoření a fondy, reforma

OBRÁZKY


AKTUÁLNÍ MICROSITE

Etické penzijní spoření – investice do společností splňující přísná kritéria

Etické penzijní spoření – investice do společností splňující přísná ...

Program Etické penzijní spoření od České spořitelny - penzijní společnosti, a.s. přispívá svým výběrem společností splňující přísná etická kritéria ke zlepšení našeho okolí.

Dynamický fond - nejvyšší možné zhodnocení

Dynamický fond - nejvyšší možné zhodnocení

Očekáváte od Vašich finančních investic nejvyšší možné zhodnocení? Pak investujte do dynamického fondu České spořitelny – penzijní společnosti, a.s.


FIREMNÍ ČLÁNKYKontakty

Česká spořitelna - penzijní společnost, a.s.
Poláčkova 1976/2
Praha 4 140 00
GPS: 50°2′35.2″ N, 14°26′51.86″ E

50°2′35.2″ N, 14°26′51.86″ E

QR kód firmy Česká spořitelna - penzijní společnost, a.s.
WEBOVÁ STRÁNKA Česká spořitelna - penzijní společnost, a.s. Penzijní připojištění Praha

Kontaktujte nás

captcha

Podstránky

Penzijní spoření

Penzijní spoření

Doplňkové penzijní spoření

Doplňkové penzijní spoření

Penzijko pro děti

Penzijko pro děti

Kde nás najdete

Poláčkova 1976/2
Praha 4 140 00

GPS50°2′35.2″ N, 14°26′51.86″ E

Plánování trasy

Poláčkova 1976/2 Praha 4 14000

Prospekty

Certifikát kvality firmy