Vinařství Petr Bíza

CZKRodinné vinařství Čejkovice - degustace vína

Rodinné vinařství Petr Bíza, které najdete v jednom z vinných sklípků v Čejkovicích, vyrábí a prodává přívlastkové, speciální a archivní vína. Organizujme také degustace vín - večerní tréninkový kemp s ubytováním. Pokud chcete zažít ojedinělou ochutnávku lahodného vína, navštivte naši vínotéku a vinárnu.

Naše rodinné vinařství se specializuje na výrobu a následně prodej přívlastkových, archivních a světových vín. Pro jejich výrobu používáme tři světově známé metody. V naší produkci naleznete vína pozdního sběru i výběry z hroznů.

Z naší vinotéky si můžete vychutnat svěží lehká vína, jako je Veltínské zelené, Ryzlink rýnský nebo Sauvignon. Pod názvy Hibernal Novosady, Chardonnay Novosady a Orange Novosady se ukrývají vína, jež dozrála ve velkých sudech. Grand Tramín, Grand Pinot Bizé a Grand Cuvée Cabernet patří mezi vína, která zrála v barrique sudech.

Pořádáme také degustace vína naší produkce formou večerního tréninkového kempu s ubytováním. Provedeme Vás všemi třemi světově známými procesy výroby vína. Obeznámím Vás s problematikou, jak jednotlivé procesy výroby vína ovlivňují jeho výslednou úroveň. Pomůžeme Vám se naučit poznat rozdílnosti v těchto úrovních. Tento zážitek - večerní setkání s velkými víny - je také možné darovat prostřednictvím dárkového voucheru.

Pokud chcete uspořádat netradiční oslavu narozenin, výročí apod. ve vinném sklípku s degustací vína z naší produkce, obraťte se na nás. Pomůžeme Vám s její organizací a zajistíme i pohoštění.


Slogan:

Víno kultivuje krajinu i člověka


Katalog firem:    

Vinárny a vinné sklípky

,  

Vinařská turistika

,  

Víno

,  
Štítky:

Vinárny, vinné sklípky Čejkovice, degustace vín, rodinné vinařství, vinotéka, výroba, prodej vína