AQUA - CONTACT s.r.o.


5. května 287, Jaroměř - Josefov 551 02

Naše firma se zabývá kompletními dodávkami čistíren odpadních vod (ČOV), septiků, zemních pískových a biologických filtrů, kalových jímek a technologií pro ekologickou likvidaci odpadních vod.
Zákazníkům zajistíme zaměření, návrh realizace, projektové dokumentace, výrobu i konečnou montáž výrobků a následný servis. Pro likvidaci průmyslově znečištěných odpadních vod a vod s obsahem tuků našim zákazníkům nabízíme širokou velikostní řadu lapáků tuku a lapáků ropných látek. Dále dle vašich požadavků vyrobíme atypické výrobky pro potravinářství, zemědělství, vzduchotechniku atd.

Za dlouhá léta v tomto oboru jsme se stali dodavateli mnoha spokojených zákazníků z Jaroměře a okolí, Náchoda, Trutnova, Hradce Králové, Žamberka, ale i z většiny krajů ČR a SR.

Čistírny odpadních vod
- snadné řešení likvidace odpadních vod
- septiky
- žumpy
- lapáky tuku
- odlučovače ropných látek
- plastové nádrže

IČ: 60110112
DIČ: CZ 60110112
Okres: Náchod
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Ing. Karel Jirásek

Domovní čistírna odpadních vod – výrobce AQUA CONTACT

Domovní čistírna odpadních vod – výrobce AQUA CONTACT

Naše společnost AQUA – CONTACT se sídlem v Jaroměři nabízí kompletní dodávky čistíren odpadních vod, septiků, biologických filtrů a kalových jímek. Dále pro své zákazníky z Jaroměře a okolí zajišťujeme domovní čistírny odpadních vod. Výhody domovních čistíren odpadních vod spočívají v jejich nízké hmotnosti, mají příznivou cenu, jsou samonosné, vyrobeny z kvalitních materiálů, mají snadnou údržbu a obsluhu. AQUA – CONTACT také zajišťuje zaměření, návrh realizace, projektové dokumentace, výrobu i konečnou montáž výrobků a následný servis.. Neváhejte naše služby využít a zajistit si domovní čistírny odpadních vod od firmy AQUA – CONTACT.


AQUA – CONTACT – čistírny odpadních vod

AQUA – CONTACT – čistírny odpadních vod

Naše společnost AQUA – CONTACT se sídlem v Jaroměři nabízí kompletní dodávky čistíren odpadních vod, septiků, biologických filtrů a kalových jímek. Dále pro své zákazníky z Jaroměře a okolí zajišťujeme dodávky technologií pro ekologickou likvidaci odpadních vod. AQUA – CONTACT také zajišťuje zaměření, návrh realizace, projektové dokumentace, výrobu i konečnou montáž výrobků a následný servis. Pro likvidaci průmyslově znečištěných odpadních vod a vod s obsahem tuků nabízíme širokou velikostní řadu lapáků tuku a lapáků ropných látek. Neváhejte naše služby využít a zajistit si čistírny odpadních vod od firmy AQUA – CONTACT.


Čističky odpadních vod Náchod, Dvůr Králové - Aqua-Contact

Čističky odpadních vod Náchod, Dvůr Králové - Aqua-Contact

Firma AQUA - CONTACT s.r.o. nabízí domovní čističky odpadních vod nejen zákazníkům z Náchoda, ale i z Jaroměře, Dvora Králové nad Labem, Trutnova a z celého regionu. Čistička odpadních vod je osazována pod úroveň terénu a je určena hlavně k čištění odpadové vody z WC, koupelen, mytí nádobí atd. Velkou výhodou této čističky je montáž. ČOV je samostatná a tudíž se nebetonuje. Jste z Jaroměře, Náchoda, Dvora Králové nebo okolí? Potřebujete poradit s odpadní vodou? Oslovte firmu AQUA - CONTACT s.r.o.


Kvalitní a funkční ČOV

Kvalitní a funkční ČOV

Dobrý den, jsme výrobce čistíren odpadních vod a touto cestou bychom rádi získali nové obchodní partnery v oblasti distribuce, montáže a provozování ČOV. Hledáme firmy a živnostníky z celé ČR v oblasti vodního hospodářstí, vodoinstalatérství a stavebnictví. Stále zvyšující se poptávka po našich výrobcích vyžaduje spolupráci s novými obchodními partnery mimo náš region. Další podrobnosti o naší spolupráci, zaškolení a prodejní podmínky sdělíme při osobním jednání. Pokud Vás tato nabídka zaujme neváhejte nás kontaktovat.


Zimní slevy až 15 %

Zimní slevy až 15 %

Vážení zákazníci do konce měsíce března u nás stále získáte SLEVY na veškerý vyráběný sortiment až 15%. Např.: Čistírna odpadních vod ČOV AC 4 EO za 27 000 Kč Bilologický septik SAMONOSNÝ BS 4 EO za 18 900 Kč Žumpa (jímka) VP 3 S za 13 500 Kč Vodoměrná šachta VS 500 ZK za 3 900 Kč


Levné ČOV, slevy na septiky AQUA-CONTACT - akce na čističky

Levné ČOV, slevy na septiky AQUA-CONTACT - akce na čističky

Vážení zákazníci, stejně jako v loňském roce jsme pro vás připravili cenová zvýhodnění našich výrobků. Slevy dosahující až 15% jsou lákavou nabídkou vztahující se na domovní čistírny odpadních vod, septiky, žumpy (jímky) a ostatní nabízený sortiment. Tato nabídka platná do 31.3.2012, abychom Vám zajistili dostatek času na výběr správného výrobku. Tato ZIMNÍ AKCE je platná při objednání výrobku, vzhledem k tuhé zimě není nutné výrobek ihned odebrat. V této AKCI do 31.3.2012 Vám nabízíme - domovní ČOV již za 27 000 Kč - biologický septik za 18 900 Kč - žumpa (jímka) za 13 500 KčDalší produkty a služby
  • plastové polotovary, lisování plastů, vstřikování plastů, termoplasty výroba
  • úprava vody, čištění splaškových vod, domovní čistička, technologie vodního hospodářství, ekologické projekty
  • plastové bedny, kádě z plastu, vodoměrné a revizní šachty, palivové a speciální nádrže

Společnost zabývající se výrobou vyvolávacích a zobrazovacích zařízení, docházkových, přístupových a stravovacích systémů. Vyberte si ze široké škály systémů pro nejrůznějších uplatnění.

Související články
Výroba a montáž plastových bazénů a nádrží – Břeclav, Jižní Morava
Výroba a montáž plastových bazénů a nádrží – Břeclav, Jižní Morava

Je nejvyšší čas myslet na léto! S létem samozřejmě přichází vysoké venkovní teploty, při kterých je nejlepší skočit do bazénu a zchladit se. Bazény se využívají nejenom pro osvěžení v horkých letních dnech, ale také za účelem plavání čili sportování. Výrobou a montáž plastových bazénů a i dalších ostatních nádrží, se zabývá společnost ORYX-CZ s r.o. Působí v Břeclavi a na Jižní Moravě.


Nábytkové hrany ABS
Nábytkové hrany ABS

Každý jistě moc dobře známe problém s nábytkem. Nejvíce na nábytku trpí hrany, které se častým používáním mnohdy odlepují, drolí, lámou nebo roztřepují. Jakmile se takováto hrana ulomí nebo odštípne, vidíte pod ní nevzhledné dřevo, často v podobě jakési „překližky“, a snadno se to nedá opravit. Přilepením se vše ještě zviditelní a zkazí úplně. Ovšem s kvalitními nábytkovými hranami společnosti WIGO spol. s.r.o. se to nestane.


Výroba bazénu s kompletním příslušenstvím
Výroba bazénu s kompletním příslušenstvím

Bazén je již běžným komfortem, který zdobí nejednu zahradu. Proto si zákazníci užívají nejen tento komfort, ale i možnosti, díky kterým si můžou vybrat bazén podle svých představ i s veškerým požadovaným příslušenstvím. O kompletní výrobu a servis v oblasti bazénů se prvotřídně postará firma A+M Borovnička.


Rozšířený sortiment barevných kovů - nerez, měď, bronz, hliník a polykarbonát - vše nakoupíte pohodlně v naší nové hale
Rozšířený sortiment barevných kovů - nerez, měď, bronz, hliník a polykarbonát - vše nakoupíte pohodlně v naší nové hale

Firma GAVENDA s.r.o. disponuje rozšířeným sortimentem barevných kovů. V oblasti železářství a spojovacího materiálu jsou jedničkami. Zboží můžete zakoupit v jejich nové hale, ta obsahuje mnoho zajímavých výrobků. Firma působí v regionu Opavy a okolí, takže i v této oblasti najdete speciální prodejnu se spojovacím a dalším materiálem. Konkrétně se jedná o středisko v Oticích a Krnově.