JabloPCB s. r. o.


U Přehrady 5129/67, Jablonec nad Nisou 466 01

Společnost JabloPCB vznikla jako dceřinná společnost firmy Jablotron v roce 2005. Za sebou má již dlouholeté zkušenosti v oblasti zakázkové výroby a kompletace elektronických sestav a výrobků. Počátky výroby spadají do roku 1990, kdy byla výroba součástí firmy Jablotron a s růstem firmy rostla i výroba. V roce 2005 došlo k vyčlenění výroby do samostatného subjektu JabloPCB, do kterého byly převedeny veškeré technologie a pracovníci s dlouholetou zkušeností.
V současné době je JabloPCB členem skupiny JABLOTRON GROUP a díky tomu může nabídnout ucelenou škálu služeb a činností. Více o JABLOTRON GROUP najdete na www.jablotron.com.

SPOLEČNOST JabloPCB BY VÁM CHTĚLA NABÍDNOUT TYTO SLUŽBY:

- osazování SMD součástek
- osazování vývodových součástek
- ruční a strojní pájení
- testování
- kompletace a montáž
- balení
- realizace výroby:
- sériové
- prototypové a ověřovací
- realizace funkčních vzorků

Výrobu je možno realizovat z materiálu dodaného zákazníkem nebo zajistíme nákup materiálu.

TECHNOLOGIE:

SMT TECHNOLOGIE
- odsazovací automaty s celkovým výkonem 15 000 SMD/hod
- automatický sítotisk s 2D inspekcí nanesení pasty
- ruční sítotisky
- vysoce výkonná reflow pec (10 zón)
- loadery
- programovatelný automatický dispenzer
- ultrazvuková pračka planžet a DPS
- lakování SMD
- automatická optická inspekce

VÝVODOVÉ SOUČÁSTKY
- pájecí vlna Kirsten
- tvarovačky vývodů součástek Olamef

OSTATNÍ
- ruční pájecí stanice Hako (část s dusíkovým krytím)
- separátor DPS (deska plošných spojů)
- speciální optické zařízení Mantis pro kontrolu
- profesionální elektrické šroubováky
- další standartní vybavení pro elektronickou výrobu

IČ: 27274705
DIČ: CZ27274705
Okres: Jablonec nad Nisou
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 26 - 100 zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Petr Heinl

Osazování DPS, ruční a strojní pájení, Jablonec nad Nisou, Liberec

Osazování DPS, ruční a strojní pájení, Jablonec nad Nisou, Liberec

Společnost JabloPCB je vaším partnerem v oblasti zakázkové výroby a kompletace elektronických sestav a výrobků. Zaměřujeme se na poskytování komplexních služeb v oboru EMS. V rámci zakázkové výroby provádíme několik dílčích činností, přitom každá z nich je prováděna s maximální přesností a kvalitou. Jednou z těchto dílčích činností je osazování desek plošných spojů (DPS) elektronickými součástkami. Plošné spoje osazujeme pomocí moderních strojů s 3D inspekcí kontroly kvality. V počátku procesu osazování nanášíme pájecí pastu na DPS. Výsledek zkontrolujeme optickou kontrolou, řízenou počítačem. Osazování DPS součástek společností JabloPCB je tak kvalitní, že jsme schopni osazovat i miniaturní pouzdra SMD součástek o velikosti 0201. Jako jedni z mála proto pro nás malé a problematicky osaditelné elektronické součástky nejsou vůbec žádným problémem. V oblasti osazení desek plošných spojů poskytujeme kompletní návrhy řešení, s využitím moderních technologií a kvalifikovaných odborníků. JabloPCB nabízí svým zákazníkům komplexní služby v oboru EMS už od roku 1990. Provádíme tyto úkony: - Zpracování projektů - Logistika, sledování procesu - Osazení DPS (SMD/THT) - Finální montáž, test - Expedice Naše spokojené zákazníky najdete nejenom v České republice, ale také v evropských i ostatních zemích světa. Výrobky společnosti JabloPCB tak můžete najít po celém světě. Abychom předešli případným poškozením výrobku během přepravy, balíme je proto do antistatických ESD obalů. Vylučují tak riziko poničení výrobků statickou elektřinou.


EMS, Jablonec nad Nisou

EMS, Jablonec nad Nisou

Společnost JabloPCB je jednou z nejmodernějších společností v oblasti kompletace elektronických sestav i výrobků a zakázkové výroby. Naše firma existuje už od roku 1990, zajišťujeme pro vás kompletní EMS. Nabízíme vám tyto EMS služby: - zpracování projektů - logistika a sledování procesu - osazení DPS (SMD/THT) - finální montáž a test - expedice do celého světa - osazování vývodových součástek a tištěných spojů - výroba forem - kompletace a montáž - ruční a strojní pájení - realizace sériové, prototypové a ověřovací výroby - funkční vzorky Mezi naše produkty patří například LED osvětlení, RFID čipy, přístupové systémy nebo solární panely. Díky kvalitnímu EMS servisu máme klienty nejen u nás, ale i v zahraničí, a to jak v zemích Evropské unie, tak zámořských zemích. Dlouhodobě spolupracujeme s mezinárodními společnostmi na logistice a přepravě. Díky tomu našim klientům individuálně vybíráme způsob dopravy i objem zakázky. Nabízíme vám kompletní poradenství a servis, který individuálně přizpůsobíme vašim potřebám. Máme propracovaný systém logistiky, který nám umožňuje sledovat stav vaší zakázky a spolehlivě plnit vámi zadané termíny. Naše výrobky jsou certifikované podle norem Evropské unie. Pokud hledáte kvalitní EMS servis, neváhejte a obraťte se naši firmu JabloPCB, sídlíme v Jablonci nad Nisou. Pro bližší informace nás kontaktujte, nebo si prohlédněte naše internetové stránky. Těšíme se na společnou spolupráci.


Bezkontaktní vstupní systém s širokým portfoliem RFID čipů

Bezkontaktní vstupní systém s širokým portfoliem RFID čipů

JabloPCB s.r.o. Vám nabízí bezkontaktní vstupní systém RP-02 vlastní výroby a široké spektrum RFID čipů o frekvenci 125 kHz - snadné ovládání a programování - možnost paměti SD karty - 999 míst pro PIT přívěsky nebo karty - snadné přepsání nebo vymazání pozic - datové spojení s PC - nastavení délky sepnutí relé - čipy/karty lze potisknout dle přání zákazníka Technická specifikace: - napájení: 12-16-V DC/8 AC - klidový odběr : 35 mA - počet pozic: 1000 - komunikace po lince RS-485 - pracovní frekvence : 125 kHz


Osazování tištěných spojů v nejvyšší kvalitě

Osazování tištěných spojů v nejvyšší kvalitě

SPOLEČNOST JabloPCB BY VÁM CHTĚLA NABÍDNOUT TYTO SLUŽBY: - osazování SMD součástek - osazování vývodových součástek - ruční a strojní pájení - testování - kompletace a montáž - balení - realizace výroby: - sériové - prototypové a ověřovací - realizace funkčních vzorků Výrobu je možno realizovat z materiálu dodaného zákazníkem nebo zajistíme nákup materiálu. TECHNOLOGIE: SMT TECHNOLOGIE - odsazovací automaty s celkovým výkonem 15 000 SMD/hod - automatický sítotisk s 2D inspekcí nanesení pasty - ruční sítotisky - vysoce výkonná reflow pec (10 zón) - loadery - programovatelný automatický dispenzer - ultrazvuková pračka planžet a DPS - lakování SMD - automatická optická inspekce VÝVODOVÉ SOUČÁSTKY - pájecí vlna Kirsten - tvarovačky vývodů součástek Olamef OSTATNÍ - ruční pájecí stanice Hako (část s dusíkovým krytím) - separátor DPS (deska plošných spojů) - speciální optické zařízení Mantis pro kontrolu - profesionální elektrické šroubováky - další standartní vybavení pro elektronickou výrobu


Zakázková výroba elektroniky

Zakázková výroba elektroniky

SPOLEČNOST JABLOPCB BY VÁM CHTĚLA NABÍDNOUT TYTO SLUŽBY: - osazování SMD součástek - osazování vývodových součástek - ruční a strojní pájení - testování - kompletace a montáž - balení - realizace výroby: - sériové - prototypové a ověřovací - realizace funkčních vzorků Výrobu je možno realizovat z materiálu dodaného zákazníkem nebo zajistíme nákup materiálu. TECHNOLOGIE: SMT TECHNOLOGIE - odsazovací automaty s celkovým výkonem 15 000 SMD/hod - automatický sítotisk s 2D inspekcí nanesení pasty - ruční sítotisky - vysoce výkonná reflow pec (10 zón) - loadery - programovatelný automatický dispenzer - ultrazvuková pračka planžet a DPS - lakování SMD - automatická optická inspekce VÝVODOVÉ SOUČÁSTKY - pájecí vlna Kirsten - tvarovačky vývodů součástek Olamef OSTATNÍ - ruční pájecí stanice Hako (část s dusíkovým krytím) - separátor DPS (deska plošných spojů) - speciální optické zařízení Mantis pro kontrolu - profesionální elektrické šroubováky - další standartní vybavení pro elektronickou výrobuDalší produkty a služby
  • elektronické součástky, měřicí přístroje, navigační technika, napájecí zdroje, transformátory a tranzistory, elektroinstalační materiál

Zajišťujeme kompletní řešení v oblasti filtrací vzduchu a odsávání v průmyslu. Zabýváme se návrhem i samotnou výrobou.

Související články
Zakázková výroba elektroniky v Plzni
Zakázková výroba elektroniky v Plzni

Máte specifické požadavky na elektroniku? Musí splňovat vaše přání nebo požadavky zákazníků? Potřebujete nechat vyrobit speciální kabely pro některá zařízení? Naše služby jsou vám k dispozici. Jsme firma DURANGO electronic s.r.o., která se specializuje na zakázkovou výrobu elektroniky. Vyrobíme plošné spoje či jakýkoliv jiný kabel.


Firma roku 2017 Zlínského kraje - Ray Service, a.s.
Firma roku 2017 Zlínského kraje - Ray Service, a.s.

Společnost navazuje na dlouholetou rodinnou tradici. Ray Service, a.s. získala právem prestižní ocenění firma roku 2017 Zlínského kraje. Tuto soutěž každoročně vyhlašují Hospodářské noviny. Podle odborníků v mnohém tato společnost navazuje na trendy Tomáše Bati.


Přístrojové transformátory proudu nízkého napětí
Přístrojové transformátory proudu nízkého napětí

Zajímáte se o vysoké a nízké napětí? V tom případě se seznamte se společností KPB INTRA s.r.o., která se věnuje vývoji, výrobě a prodeji přístrojových transformátorů proudu a napětí. Jejich přístroje jsou určeny k měření a jištění rozvodných zařízení vysokého napětí vnitřního a venkovního provedení pro nejvyšší napětí soustavy 40.5 kV.


Multifunkční terminál M5 pro docházkové systémy od českého výrobce
Multifunkční terminál M5 pro docházkové systémy od českého výrobce

Česká společnost TETRONIK - výrobní družstvo Terezín, družstvo přichází na trh s novinkou - Multifunkčním terminálem M5. Firma má dlouholeté zkušenosti v oblasti optoelektronických, numerických a alfanumerických zobrazovačů. Její hlavní činností je vývoj a výroba elektronických systémů v oboru slaboproudé elektroniky.