Delap s.r.o.
ENERGOMAT


Růžová 410, Ladná 691 46
Omítkový systém – vhodný pro úpravu povrchů po zateplení, použitelný na venkovní a vnitřní plochy-vytváří estetický a elegantní vzhled, velmi dobrá parapropustnost(důležité pro tzv.dýchání stěny)

Speciální ohebný obklad pro venkovní i vnitřní použití, pro celé stěny, sokly,
sloupy a pod.Vytváří vysoce dekorativní velmi odolný povrch.
Dekorativní obklad DELAP

Barvy-vyrábíme v celé řadě barevných odstínů dle přání zákazníků.

Vlastnosti-pružnost, stálost barvy, odolnost proti mrazu a horku.Možno stříhat nůžkami, umývat kartáčem nebo
s Wapkou a ohýbat při obkládání rohů.Snadné obkládání (i bez odborníka).Po nalepení vytvrdne do 24 hod.

Prodej a dodávka
-obkladní fasádní systém DELAP
-přírodní kamenný obklad DELAP
-ohebný kamenný obklad DELAP
-akrylátového pojiva,
-barevný křemičitý písek RJS (sttavebnictví akvaristika, do akvaristika)
-dekorativní omítka DELAP Mozaika

Další produkty a služby
  • práškové nátěrové hmoty, barvy na dřevo, barvy na kov, univerzální ředidla, míchání fasádních barev
  • kuchyňské obklady, koupelnové obklady, keramické obklady, obklady do exteriéru, venkovní dlažba

Kanonie premonstrátů v Želivě

Související články
Znovuotevření prodejny koupelen, instalatérského a topenářského centra

C + C Cimbál s.r.o.

Znovuotevření prodejny koupelen, instalatérského a topenářského centra

V sortimentu výrobků, které si můžete zakoupit v internetovém e-shopu, se nachází více jak 38 000 položek. Najdete zde nejenom koupelnové doplňky a nábytek, ale také plynové kotle, ohřívače, baterie, radiátory, obklady, dlažby a mnoho dalších výrobků například pro Vaši zahradu. Nové a atraktivní webové stránky lákají nejenom svým poutavým vzhledem.


Stavebniny, stavební materiál, koupelny a koupelnové studio Břeclav, Podivín, Hustopeče

STAVEBNINY VAJBAR s.r.o.

Stavebniny, stavební materiál, koupelny a koupelnové studio Břeclav, Podivín, Hustopeče

Stavba domu nebo jiných projektů sebou přináší nejen mnoho starostí, ale také nákupů potřebného materiálu, a sice především toho stavebního. Kromě toho potřebujete s výběrem i množstvím poradit, dopravit, namíchat barvu nebo si vybrat vhodné řešení koupelny. A přesně takový servis vám s profesionálním přístupem a technikou poskytnou STAVEBNINY VAJBAR s.r.o. v prodejnách Břeclav, Podivín a Hustopeče.


Fasádní barvy Opava a okolí - všechny značky pod jednou střechou včetně míchacího centra za super ceny

ABC barvy s.r.o.

Fasádní barvy Opava a okolí - všechny značky pod jednou střechou včetně míchacího centra za super ceny

Potřebnou barvu vám poskytnou a v případě potřeby i namíchají, díky jejich speciálně vybavenému tónovacímu centru Abc barvy, které sídlí na ulici Bochenkova 2 v Opavě. Tato firma poskytuje kompletní sortiment interiérových a fasádních barev.


Balkonový systém od Premix servis přináší dokonalou hydroizolaci a ochranu

PREMIX servis, spol. s r.o.

Balkonový systém od Premix servis přináší dokonalou hydroizolaci a ochranu

Pokud chcete disponovat nejenom designově odpovídajícím, ale také praktickým, spolehlivým a bezpečným balkonem, tak byste neměli podcenit investici do kvalitního balkonového systému. Balkonové systémy PREMIX vynikají svými nízkými náklady, kvalitní hydroizolací a maximální ochranou.


Další produkty a služby
Obklad, dekorativní obklad Břeclav, Hodonín, Brno

Obklad, dekorativní obklad Břeclav, Hodonín, Brno

Firma nabízí prodej obkladů: -obklady skála -obklady kámen -cihlové obklady -z křemičitého písku -atypické obklady -lepidla na obklady. -Naše obklady jsou odolné, ohebné, různě barevné, ozdobné, bourané, umělé. -Vhodné pro ploty, zídky, interiéry, fasády,krby,parapety, schody, sokly. -Velmi snadná montáž. -Nízká hmotnost. Více informací na webových stránkách.


Omítkový systém, lícovaná cihla

Omítkový systém, lícovaná cihla

Služby, prodej, výroba, dodávka: -omítkový systém – vhodný pro úpravu povrchů po zateplení, použitelný na vnitřní i venkovní plochy (velmi dobrá parapropustnost) -ohebný obklad - pro vnitřní a venkovní použití, pro celé stěny, sokly,sloupy a pod.Vytváří vysoce dekorativní velmi odolný povrch -materiál - základní surovinou je křemičitý písek -barvy - řada barevných odstínů na přání zákazníka -vlastnosti - odolnost proti horku i mrazu, pružnost, stálost barvy, možnost stříhání nůžkami a mytí kartáčem, snadnost obkládání, vytvrdne do 24 hodin -DELAP - obkladní fasádní systém, ohebyný kamenný obklad, přírodní kamenný obklad -akrylátového pojiva. Více informací na webových stránkách.


Umělý ohebný obkladový kámen, cihla, venkovní i vnitřní použití

Umělý ohebný obkladový kámen, cihla, venkovní i vnitřní použití

Obklad pro celé stěny, sokly, sloupy vytváří vysoce dekorativní velmi odolný povrch. Omítkový systém – vhodný pro úpravu povrchů po zateplení, použitelný na venkovní a vnitřní plochy-vytváří estetický a elegantní vzhled, velmi dobrá parapropustnost. Materiál - základní surovinou je křemičitý písek RJS. Barvy-vyrábíme v celé řadě barevných odstínů dle přání zákazníků. Vlastnosti-pružnost,stálost barvy, odolnost proti mrazu a horku. Možno stříhat nůžkami,umývat kartáčem nebo s Wapkou a ohýbat při obkládání rohů. Snadné obkládání- Po nalepení vytvrdne do 24 hod. Prodej a dodávka -obkladní fasádní systém DELAP -přírodní kamenný obklad DELAP -ohebný kamenný obklad DELAP -akrylátového pojiva. Vice na webových stránkách.


Lícové cihly

Lícové cihly

Lícové cihly případně lícované cihly vytváří dokonalý vzhled zdiva a to jak ozdobných cihel, tak starých bouraných cihel. Je možné je použít v interiéru i exteriéru. Lícové cihly, někdy též nazývané jako lícové pásky, lícové pásy, případně cihlové obklady, jsou ohebné a lehké, a proto nezatěžují fasádu. Lícové cihly jsou vhodné i pro zateplené fasády minerální vatou nebo polystyrenem. Obklady jsou také paropropustné, proto nedojde k nechtěnému uzavření stěn. Ohebnost je zvláště výhodná při obkládání zakřivených ploch, sloupů, rohů. Obklady cihla, jak jsou někdy obkladové pásky také nazývány, jsou vyrobeny z barevného křemičitého písku o zrnitosti 1-2mm nebo z přírodního drceného mramoru. Tloušťka obkladů je 3-4mm a hmotnost 1m2 je cca 4,5 kg. Nabízíme několik tvarových variant lícových cihel: Ozdobná cihla – pravidelný obdélníkový tvar cihly s rozměry cca 243x73mm. Bouraná cihla – nepravidelný okraj připomínající tvar vybourané cihly o rozměrech cca 243x73mm. Pásky – tyto obkladové pásky mají rozměry cca 980 x 30mm. Na požádání dokážeme vyrobit libovolné rozměry cihlových obkladů. V naší nabídce najdete velké množství barevných variant. Nejžádanější jsou lícové cihly v červené barvě, dále také červená s rudými fleky. Vlastní lepení obkladů je velice snadné a zvládne ho i kutil bez složitého vybavení. Obklady lze stříhat nůžkami, není potřeba ani řezačka na obklady. Lícové cihly je možné lepit běžným flexibilním lepidlem na obklady, které najdete také v naší nabídce. Detailní návod včetně videa najdete na našich stránkách. Co získáte použitím našich obkladů? Jedinečný vzhled za bezkonkurenční cenu. Zákazníky prověřený, oblíbený a spolehlivý výrobek. Chcete lépe poznat vlastnosti a práci s těmito obklady? Podrobnější informace najdete na http://www.flexiobklady.cz


Dekorativní obklad, obklady stěn,Delap s.r.o.

Dekorativní obklad, obklady stěn,Delap s.r.o.

Dekorativní obklad DELAP, obklady stěn, soklů, plotů, fasád. Fasádní obklad, kamenný dekorativní obklad, plastický. Speciální ohebný obklad pro vnitřní i venkovní použití, pro celé stěny, sokly,sloupy, fasády, ploty, zdivo a pod. Vytváří vysoce dekorativní velmi odolný povrch. Vlastnosti: Je možno stříhat nůžkami, umývat kartáčkem nebo s Wapkou a ohýbat při obkládání rohů. Pružnost, stálost barvy, odolnost proti mrazu a horku. Snadné obkládání (i bez odborníka). Po nalepení vytvrdne do 24 hod. Vyznačuje se velmi dobrou parapropustností, což je důležité pro tzv. dýchání stěny. Venkovní obklady maji tl. 3-4 m, Vnitřní obklady mají tl. 1-2 mm. Více na www.delap.cz


Polystyrénové obaly - polystyrenový obal  na víno

Polystyrénové obaly - polystyrenový obal na víno

Polystyrénové obaly - polystyrenový obal na víno Vhodné pro tepelné i mechanické zabezpečení vína při dopravě v láhvích nebo při zasílání. PŘEPRAVNÍ - snadné zabalení bezpečný transport IZOTERMICKÝ - tepelná stabilita obsahu SKLADOVACÍ - při stahování jištěno proti posunu UNIVERZÁLNÍ - díky vylamovacím dílům vhodné až do průměru „ šampusky“ -dřevěné a papírové nosiče lahví na víno, alkohol -nosič na jednu, dvě a více lahví -stojany pro prodej i uskladnění vína -vinařské kazety na víno, alkohol -dárkový, dárkové stojany, boxy, bedničky, bednička,nosiče, kazety, přepravky, přepravka na láhve


Ohebné kamenné nebo cihelné obklady budov

Ohebné kamenné nebo cihelné obklady budov

Ohebné obklady budov interiéru soklů sloupků plotů a zídek Ohebný kamenný obklad imitace skály nebo imitace kamene. Ohebný kamenný obklad imitace bouraná nebo ozdobná cihla různé barvy, obkladové pásy Ohebné kamenné obklady Obklady Delap jsou pružné, ohebné a odpolné proti mrazu a horku. Vyznačují se velmi dobrou paropropustností, což je důležité pro tzv. dýchání stěn. Je možno je stříhat nůžkami, umývat kartáčkem nebo wapkou a ohýbat při obkládání rohů. Snadné obkládání (i bez odborníka). Tloušťka obkladů je 3-4 mm, čímž se dosáhne přírodního vzhledu. Obklady Skála a Kámen jsou nařezány do 20 nepravidelných tvarů v 1m2, tak aby dokonale imitovaly skálu nebo kámen. Cihlové obklady mají rozměr 243x73 mm (v 1 m2 je 52 kusů obkladů). Barvy Dle přání zákazníka je možné obklady vyrobit v libovolné barvě. Standardní barevné provedení najdete v sekci Produkty. Dekorativní omítka - DELAP MOZAJKA Dekorativní omítka ze speciálního lepidla a barveného křemičitého písku. Je vhodná pro konečnou úpravu soklů, pilířů, sloupů ale i celých stěn. Je plně odolná proti vlhkosti, dešti , mrazu i otěru. Barvený křemičitý písek RJS Pro stavebnictví i jiné obory. Písky je možné dodat v celé řadě odstínů, nebo vytvořit nový barevný odstín. Zrnitost 0,6 – 1,2 nebo 1,0 – 1,6 mm


Barevný křemičitý písek zrnitost 1-2 mm

Barevný křemičitý písek zrnitost 1-2 mm

Akvarijní písek – barevný křemičitý písek do akvárií a terárií. Akvarijní písek je vyroben z křemičitého písku o zrnitosti 1-2 mm případně o zrnitosti 0,1 – 1,2mm. Základní nabídka obsahuje 13 barevných odstínů. Jako surovina je používán křemičitý písek velmi vysokého obsahu SiO2 a stálé kvality. Barvení je prováděno metodou vyvinutou naší společností. Nejoblíbenější jsou černý akvarijní písek a hnědý akvarijní písek. Písek je zdravotně nezávadný, vhodný do akvárií, k dekoracím, do terárií apod. Vhodné použití např.: Akvarijní písek – zejména černý písek a hnědý písek jsou oblíbeny u akvaristů pro použití do akvárií i terárií. Dekorační písek – použijte barevné písky pro dekoraci vašich domovů, obchodů a pracovišť. Písky je možné naplnit dekorativní skleněné nádoby a vytvořit tak jedinečný vzhled. Tyto skutečnosti zaručují, že naše společnost dodává na trh již od roku 2002 vysoce kvalitní barvený křemičitý písek pod obchodním označením RJS a to v zrnitosti 0, 6 až 1,2 mm tak 1– 2 mm. Písek je atestován zdravotním ústavem a je zdravotně nezávadný pro vnitřní i vnější použití. Písek je dále velice vhodný pro výrobu dekorativní mozaikové omítky. Pro tuto výrobu formou franshízu nabízíme našim obchodním partnerům vlastní metodu míchání, čímž jsou dosaženo nižších výrobních nákladů a vyšší spokojenosti kupujících. Křemičitý písek dodáváme v libovolném množství balen do plastových kbelíků nebo vlastních nádob. Užitečné odkazy: Křemičité písky o zrnitosti 1-2 mm: <a http://www.flexiobklady.cz/produkty-pisek.php</a Křemičité písky o zrnitosti 0,6 – 1,2 mm: http://www.flexiobklady.cz/produkty-pisek-06-12.php Dekorativní sady a dekorativní písky: http://www.flexiobklady.cz/produkty-dekorativni-sady.php E-shop s akvarijními písky: http://www.flexiobklady.cz/index.php Nabídka produktů e-shopu: http://www.flexiobklady.cz/produkty.php


Znalecký posudek - odhad ceny stroje, auta

Znalecký posudek - odhad ceny stroje, auta

Levné ocenění movitého majetku formou znaleckého posudku, nebo rychlého ocenění přes internet s možností dopracování až do formy znaleckého posudku dle přání zákazníka. Pro rychlé ocenění přes internet pokračujte na další onformace.


Turbo šrouby , vruty RAPID - nerezové, Břeclav, Hodonín

Turbo šrouby , vruty RAPID - nerezové, Břeclav, Hodonín

Komplexní dodávky spojovacího materiálu pro dřevostavby: - vruty a kotvení - patky pro pergoly a terasy - turbošrouby pro montáž oken a dveří - nerezové šrouby matice podložky - závitové tyče - hmoždinky vrtáky, ktouče - chemie a další materiál


Pomoc při dopravních nehodách (jak postupovat po nehodě)

Pomoc při dopravních nehodách (jak postupovat po nehodě)

Doprava městská, silniční: Technické posudky o příčinách, mechanizmu dopravních nehod Právní, odborná, technická pomoc při dopravních nehodách při jednání s policií, městskými úřady, poradenství, zastupování, obhajování (odbor dopravy, přestupkové řízení) Pomoc při dopravních nehodách - jak postupovat po nehodě Pomoc občanům - poradenství zdarma, posudky - odměna dle výsledku celého sporu. V případě soudního jednání (smluvní pomoc právníka, advokáta) Zaměření dopravní nehody – fotodokumentace a zápis, pokud výše škody nepřesáhne zákonem stanovenou mez pro případ pozdějšího vypořádání. (Cena včetně cestovného 2000Kč pro okresy Hodonín, Břeclav) Služba na telefon 606 467 424. Ekonomika-ceny a odhady-motorová vozidla: -cena motorových a nemotorových vozidel (auta, automobily) -cena zemědělských strojů, strojírenských technologií , technologických celků, -veškerý movitý majetek (vybavení dílen, kanceláří, oceňování podniků, strojů, strojního zařízení, hmotných aktiv, firem celkově). Rychlé ocenění strojů a automobilů přes internet. Strojírenství všeobecné-autoopravárenství : -technický stav vozidel, zemědělských strojů, reklamace oprav. Odhady, ocenění (tržní) , technické zprávy, Posudky pro občany, fyzické a právnické osoby, soudy, městské a finanční úřady, notáře – pozůstalostní řízení. Znalec Ing. Vladimír Chládek


Doporučení levného ubytování v Chorvatsku na poloostrově Pelješac

Doporučení levného ubytování v Chorvatsku na poloostrově Pelješac

Doporučení levného ubytování v Chorvatsku na poloostrově Pelješac Ubytování v ceně 10 EURo na osobu a den je v osadě Drače uprostřed poloostrova Pelješac . Apartmány jsou blízko vody. Tato poloha je velmi výhodná nejen pro koupání v místě, ale i pro návštěvu okolních pláží a výletů po celém poloostrově. Fotodokumentace , kalendář s náhledem na volná místa je součástí internetových stránek :