Delap s.r.o.
ENERGOMAT


Růžová 410, Ladná 691 46
Omítkový systém – vhodný pro úpravu povrchů po zateplení, použitelný na venkovní a vnitřní plochy-vytváří estetický a elegantní vzhled, velmi dobrá parapropustnost(důležité pro tzv.dýchání stěny)

Speciální ohebný obklad pro venkovní i vnitřní použití, pro celé stěny, sokly,
sloupy a pod.Vytváří vysoce dekorativní velmi odolný povrch.
Dekorativní obklad DELAP

Barvy-vyrábíme v celé řadě barevných odstínů dle přání zákazníků.

Vlastnosti-pružnost, stálost barvy, odolnost proti mrazu a horku.Možno stříhat nůžkami, umývat kartáčem nebo
s Wapkou a ohýbat při obkládání rohů.Snadné obkládání (i bez odborníka).Po nalepení vytvrdne do 24 hod.

Prodej a dodávka
-obkladní fasádní systém DELAP
-přírodní kamenný obklad DELAP
-ohebný kamenný obklad DELAP
-akrylátového pojiva,
-barevný křemičitý písek RJS (sttavebnictví akvaristika, do akvaristika)
-dekorativní omítka DELAP Mozaika

Další produkty a služby
  • práškové nátěrové hmoty, barvy na dřevo, barvy na kov, univerzální ředidla, míchání fasádních barev
  • kuchyňské obklady, koupelnové obklady, keramické obklady, obklady do exteriéru, venkovní dlažba

INVA Building Materials s.r.o.

Související články
Moderní fasádní obklady pro větrané fasády - import, prodej i montáž

G Trade spol. s r.o.

Moderní fasádní obklady pro větrané fasády - import, prodej i montáž

Vlastníte dům a chcete pro něj jedinečný kabátek? Zahalte jej do přepychového fasádního obkladu. Moderní styly a speciální materiály se netýkají jenom toho, co máte uvnitř domova, ale týkat se to může právě i venkovního vzhledu domu. Větrané fasády jsou poměrně novinkou, která se však velice rychle uchytila a oblíbilo si ji mnoho lidí.


Rekonstrukce bytu od návrhu až po realizaci

RG Interiéry - Radek Schmid

Rekonstrukce bytu od návrhu až po realizaci

Rekonstrukce interiérů, včetně veškerých bouracích i zednických prací nabízí firma RG interiéry. Bohaté zkušenosti má i v oblasti sádrokartonových prací, lepení tapet, pokládání veškeré podlahové krytiny. V náplni práce je i vytváření dekorativních omítek.


Kvalitní nátěrové hmoty Akrylmetal od firmy SYNPO na nejrůznější materiály

SYNPO, akciová společnost

Kvalitní nátěrové hmoty Akrylmetal od firmy SYNPO na nejrůznější materiály

Hledáte špičkové nátěrové hmoty na kov, plast či sklo? Tak vyzkoušejte lakovací systém Akrylmetal od pardubické firmy SYNPO. Díky svým vynikajícím vlastnostem mají nátěrové hmoty Akrylmetal významné postavení na českém trhu a používají je i přední výrobci automobilů. Nátěry Akrylmetal tvoří rozpouštědlové i ekologické vodouředitelné systémy, které jsou vhodné na kov, plast, lamináty i sklo.


Specialista na prodej keramických, velkoplošných fasádních desek a obkladů na provětrávané fasády

G Import spol. s r.o.

Specialista na prodej keramických, velkoplošných fasádních desek a obkladů na provětrávané fasády

Provětrávané fasády patří mezi moderní řešení tepelně-izolačních vlastností, které dá domu či budově nový šmrnc a prodlouží jejich životnost. Slouží jako náhrada klasického řešení zateplení polystyrenem a přináší mnoho výhod a kvalit. A o takovou kvalitu fasádních obkladů se postará firma G Import spol. s r.o.


Další produkty a služby
Obklad, dekorativní obklad Břeclav, Hodonín, Brno

Obklad, dekorativní obklad Břeclav, Hodonín, Brno

Firma nabízí prodej obkladů: -obklady skála -obklady kámen -cihlové obklady -z křemičitého písku -atypické obklady -lepidla na obklady. -Naše obklady jsou odolné, ohebné, různě barevné, ozdobné, bourané, umělé. -Vhodné pro ploty, zídky, interiéry, fasády,krby,parapety, schody, sokly. -Velmi snadná montáž. -Nízká hmotnost. Více informací na webových stránkách.


Omítkový systém, lícovaná cihla

Omítkový systém, lícovaná cihla

Služby, prodej, výroba, dodávka: -omítkový systém – vhodný pro úpravu povrchů po zateplení, použitelný na vnitřní i venkovní plochy (velmi dobrá parapropustnost) -ohebný obklad - pro vnitřní a venkovní použití, pro celé stěny, sokly,sloupy a pod.Vytváří vysoce dekorativní velmi odolný povrch -materiál - základní surovinou je křemičitý písek -barvy - řada barevných odstínů na přání zákazníka -vlastnosti - odolnost proti horku i mrazu, pružnost, stálost barvy, možnost stříhání nůžkami a mytí kartáčem, snadnost obkládání, vytvrdne do 24 hodin -DELAP - obkladní fasádní systém, ohebyný kamenný obklad, přírodní kamenný obklad -akrylátového pojiva. Více informací na webových stránkách.


Umělý ohebný obkladový kámen, cihla, venkovní i vnitřní použití

Umělý ohebný obkladový kámen, cihla, venkovní i vnitřní použití

Obklad pro celé stěny, sokly, sloupy vytváří vysoce dekorativní velmi odolný povrch. Omítkový systém – vhodný pro úpravu povrchů po zateplení, použitelný na venkovní a vnitřní plochy-vytváří estetický a elegantní vzhled, velmi dobrá parapropustnost. Materiál - základní surovinou je křemičitý písek RJS. Barvy-vyrábíme v celé řadě barevných odstínů dle přání zákazníků. Vlastnosti-pružnost,stálost barvy, odolnost proti mrazu a horku. Možno stříhat nůžkami,umývat kartáčem nebo s Wapkou a ohýbat při obkládání rohů. Snadné obkládání- Po nalepení vytvrdne do 24 hod. Prodej a dodávka -obkladní fasádní systém DELAP -přírodní kamenný obklad DELAP -ohebný kamenný obklad DELAP -akrylátového pojiva. Vice na webových stránkách.


Lícové cihly

Lícové cihly

Lícové cihly případně lícované cihly vytváří dokonalý vzhled zdiva a to jak ozdobných cihel, tak starých bouraných cihel. Je možné je použít v interiéru i exteriéru. Lícové cihly, někdy též nazývané jako lícové pásky, lícové pásy, případně cihlové obklady, jsou ohebné a lehké, a proto nezatěžují fasádu. Lícové cihly jsou vhodné i pro zateplené fasády minerální vatou nebo polystyrenem. Obklady jsou také paropropustné, proto nedojde k nechtěnému uzavření stěn. Ohebnost je zvláště výhodná při obkládání zakřivených ploch, sloupů, rohů. Obklady cihla, jak jsou někdy obkladové pásky také nazývány, jsou vyrobeny z barevného křemičitého písku o zrnitosti 1-2mm nebo z přírodního drceného mramoru. Tloušťka obkladů je 3-4mm a hmotnost 1m2 je cca 4,5 kg. Nabízíme několik tvarových variant lícových cihel: Ozdobná cihla – pravidelný obdélníkový tvar cihly s rozměry cca 243x73mm. Bouraná cihla – nepravidelný okraj připomínající tvar vybourané cihly o rozměrech cca 243x73mm. Pásky – tyto obkladové pásky mají rozměry cca 980 x 30mm. Na požádání dokážeme vyrobit libovolné rozměry cihlových obkladů. V naší nabídce najdete velké množství barevných variant. Nejžádanější jsou lícové cihly v červené barvě, dále také červená s rudými fleky. Vlastní lepení obkladů je velice snadné a zvládne ho i kutil bez složitého vybavení. Obklady lze stříhat nůžkami, není potřeba ani řezačka na obklady. Lícové cihly je možné lepit běžným flexibilním lepidlem na obklady, které najdete také v naší nabídce. Detailní návod včetně videa najdete na našich stránkách. Co získáte použitím našich obkladů? Jedinečný vzhled za bezkonkurenční cenu. Zákazníky prověřený, oblíbený a spolehlivý výrobek. Chcete lépe poznat vlastnosti a práci s těmito obklady? Podrobnější informace najdete na http://www.flexiobklady.cz


Dekorativní obklad, obklady stěn,Delap s.r.o.

Dekorativní obklad, obklady stěn,Delap s.r.o.

Dekorativní obklad DELAP, obklady stěn, soklů, plotů, fasád. Fasádní obklad, kamenný dekorativní obklad, plastický. Speciální ohebný obklad pro vnitřní i venkovní použití, pro celé stěny, sokly,sloupy, fasády, ploty, zdivo a pod. Vytváří vysoce dekorativní velmi odolný povrch. Vlastnosti: Je možno stříhat nůžkami, umývat kartáčkem nebo s Wapkou a ohýbat při obkládání rohů. Pružnost, stálost barvy, odolnost proti mrazu a horku. Snadné obkládání (i bez odborníka). Po nalepení vytvrdne do 24 hod. Vyznačuje se velmi dobrou parapropustností, což je důležité pro tzv. dýchání stěny. Venkovní obklady maji tl. 3-4 m, Vnitřní obklady mají tl. 1-2 mm. Více na www.delap.cz


Polystyrénové obaly - polystyrenový obal  na víno

Polystyrénové obaly - polystyrenový obal na víno

Polystyrénové obaly - polystyrenový obal na víno Vhodné pro tepelné i mechanické zabezpečení vína při dopravě v láhvích nebo při zasílání. PŘEPRAVNÍ - snadné zabalení bezpečný transport IZOTERMICKÝ - tepelná stabilita obsahu SKLADOVACÍ - při stahování jištěno proti posunu UNIVERZÁLNÍ - díky vylamovacím dílům vhodné až do průměru „ šampusky“ -dřevěné a papírové nosiče lahví na víno, alkohol -nosič na jednu, dvě a více lahví -stojany pro prodej i uskladnění vína -vinařské kazety na víno, alkohol -dárkový, dárkové stojany, boxy, bedničky, bednička,nosiče, kazety, přepravky, přepravka na láhve


Ohebné kamenné nebo cihelné obklady budov

Ohebné kamenné nebo cihelné obklady budov

Ohebné obklady budov interiéru soklů sloupků plotů a zídek Ohebný kamenný obklad imitace skály nebo imitace kamene. Ohebný kamenný obklad imitace bouraná nebo ozdobná cihla různé barvy, obkladové pásy Ohebné kamenné obklady Obklady Delap jsou pružné, ohebné a odpolné proti mrazu a horku. Vyznačují se velmi dobrou paropropustností, což je důležité pro tzv. dýchání stěn. Je možno je stříhat nůžkami, umývat kartáčkem nebo wapkou a ohýbat při obkládání rohů. Snadné obkládání (i bez odborníka). Tloušťka obkladů je 3-4 mm, čímž se dosáhne přírodního vzhledu. Obklady Skála a Kámen jsou nařezány do 20 nepravidelných tvarů v 1m2, tak aby dokonale imitovaly skálu nebo kámen. Cihlové obklady mají rozměr 243x73 mm (v 1 m2 je 52 kusů obkladů). Barvy Dle přání zákazníka je možné obklady vyrobit v libovolné barvě. Standardní barevné provedení najdete v sekci Produkty. Dekorativní omítka - DELAP MOZAJKA Dekorativní omítka ze speciálního lepidla a barveného křemičitého písku. Je vhodná pro konečnou úpravu soklů, pilířů, sloupů ale i celých stěn. Je plně odolná proti vlhkosti, dešti , mrazu i otěru. Barvený křemičitý písek RJS Pro stavebnictví i jiné obory. Písky je možné dodat v celé řadě odstínů, nebo vytvořit nový barevný odstín. Zrnitost 0,6 – 1,2 nebo 1,0 – 1,6 mm


Barevný křemičitý písek zrnitost 1-2 mm

Barevný křemičitý písek zrnitost 1-2 mm

Akvarijní písek – barevný křemičitý písek do akvárií a terárií. Akvarijní písek je vyroben z křemičitého písku o zrnitosti 1-2 mm případně o zrnitosti 0,1 – 1,2mm. Základní nabídka obsahuje 13 barevných odstínů. Jako surovina je používán křemičitý písek velmi vysokého obsahu SiO2 a stálé kvality. Barvení je prováděno metodou vyvinutou naší společností. Nejoblíbenější jsou černý akvarijní písek a hnědý akvarijní písek. Písek je zdravotně nezávadný, vhodný do akvárií, k dekoracím, do terárií apod. Vhodné použití např.: Akvarijní písek – zejména černý písek a hnědý písek jsou oblíbeny u akvaristů pro použití do akvárií i terárií. Dekorační písek – použijte barevné písky pro dekoraci vašich domovů, obchodů a pracovišť. Písky je možné naplnit dekorativní skleněné nádoby a vytvořit tak jedinečný vzhled. Tyto skutečnosti zaručují, že naše společnost dodává na trh již od roku 2002 vysoce kvalitní barvený křemičitý písek pod obchodním označením RJS a to v zrnitosti 0, 6 až 1,2 mm tak 1– 2 mm. Písek je atestován zdravotním ústavem a je zdravotně nezávadný pro vnitřní i vnější použití. Písek je dále velice vhodný pro výrobu dekorativní mozaikové omítky. Pro tuto výrobu formou franshízu nabízíme našim obchodním partnerům vlastní metodu míchání, čímž jsou dosaženo nižších výrobních nákladů a vyšší spokojenosti kupujících. Křemičitý písek dodáváme v libovolném množství balen do plastových kbelíků nebo vlastních nádob. Užitečné odkazy: Křemičité písky o zrnitosti 1-2 mm: <a http://www.flexiobklady.cz/produkty-pisek.php</a Křemičité písky o zrnitosti 0,6 – 1,2 mm: http://www.flexiobklady.cz/produkty-pisek-06-12.php Dekorativní sady a dekorativní písky: http://www.flexiobklady.cz/produkty-dekorativni-sady.php E-shop s akvarijními písky: http://www.flexiobklady.cz/index.php Nabídka produktů e-shopu: http://www.flexiobklady.cz/produkty.php


Znalecký posudek - odhad ceny stroje, auta

Znalecký posudek - odhad ceny stroje, auta

Levné ocenění movitého majetku formou znaleckého posudku, nebo rychlého ocenění přes internet s možností dopracování až do formy znaleckého posudku dle přání zákazníka. Pro rychlé ocenění přes internet pokračujte na další onformace.


Turbo šrouby , vruty RAPID - nerezové, Břeclav, Hodonín

Turbo šrouby , vruty RAPID - nerezové, Břeclav, Hodonín

Komplexní dodávky spojovacího materiálu pro dřevostavby: - vruty a kotvení - patky pro pergoly a terasy - turbošrouby pro montáž oken a dveří - nerezové šrouby matice podložky - závitové tyče - hmoždinky vrtáky, ktouče - chemie a další materiál


Pomoc při dopravních nehodách (jak postupovat po nehodě)

Pomoc při dopravních nehodách (jak postupovat po nehodě)

Doprava městská, silniční: Technické posudky o příčinách, mechanizmu dopravních nehod Právní, odborná, technická pomoc při dopravních nehodách při jednání s policií, městskými úřady, poradenství, zastupování, obhajování (odbor dopravy, přestupkové řízení) Pomoc při dopravních nehodách - jak postupovat po nehodě Pomoc občanům - poradenství zdarma, posudky - odměna dle výsledku celého sporu. V případě soudního jednání (smluvní pomoc právníka, advokáta) Zaměření dopravní nehody – fotodokumentace a zápis, pokud výše škody nepřesáhne zákonem stanovenou mez pro případ pozdějšího vypořádání. (Cena včetně cestovného 2000Kč pro okresy Hodonín, Břeclav) Služba na telefon 606 467 424. Ekonomika-ceny a odhady-motorová vozidla: -cena motorových a nemotorových vozidel (auta, automobily) -cena zemědělských strojů, strojírenských technologií , technologických celků, -veškerý movitý majetek (vybavení dílen, kanceláří, oceňování podniků, strojů, strojního zařízení, hmotných aktiv, firem celkově). Rychlé ocenění strojů a automobilů přes internet. Strojírenství všeobecné-autoopravárenství : -technický stav vozidel, zemědělských strojů, reklamace oprav. Odhady, ocenění (tržní) , technické zprávy, Posudky pro občany, fyzické a právnické osoby, soudy, městské a finanční úřady, notáře – pozůstalostní řízení. Znalec Ing. Vladimír Chládek


Doporučení levného ubytování v Chorvatsku na poloostrově Pelješac

Doporučení levného ubytování v Chorvatsku na poloostrově Pelješac

Doporučení levného ubytování v Chorvatsku na poloostrově Pelješac Ubytování v ceně 10 EURo na osobu a den je v osadě Drače uprostřed poloostrova Pelješac . Apartmány jsou blízko vody. Tato poloha je velmi výhodná nejen pro koupání v místě, ale i pro návštěvu okolních pláží a výletů po celém poloostrově. Fotodokumentace , kalendář s náhledem na volná místa je součástí internetových stránek :