Haus Spezi market Třebíč
Haus Spezi market v Třebíči

Haus Spenzi market z Třebíče je společnost zaměřená na velkoobchodní a maloobchodní prodej zahradní a sanitární techniky, elektrického i ručního nářadí, obkladů, dlažby, sanity a všeho pro Váš dům, zahradu, stavbu a dílnu.

Náš obchodní dům je rozdělený na několik sekci, kde najdete široký sortiment zboží.

V oddělení zahrady u nás najdete: techniku, nářadí nábytek, skleníky, pletiva, obrubníky, semena, sadba, pěstování a ochrana rostlin, závlaha, nádoby, jezírka, krmítka, krmiva a další.

Sekce studio: plovou podlahy, vše pro koupelny, pracovní desky, vchodové a interiérové dveře, schody a potřebné příslušenství.

Sekce domov nabízí: vánoční stromky, hračky, svítidla, elektro, kamna, krby, sauny, autodoplňky, úklidové prostředky, kuchyňské nádobí, dekorace a ostatní.

Sekce pro stavbu zahrnuje: stavebniny, obklady, dlažby, dřevomateriály, krytiny, zateplení, betonové prvky, lepidla, míchačky, nařadí a další příslušenství.

Barvy prodáváme malířské, na kov, penetrační, tónovací a na dřevo, zakoupit můžete i veškeré malířské potřeby.

Do techniky patří: myčky, vysavače, aku, žebříky, vrtačky, brusky, pily, elektrocentrály, navijáky, topidla, svářečky, kompresory, regály, boxy, nářadí, opalovací pistole a podobně.

Prodáváme zboží různých značek - například: Hecht, Intex, Marimex, Scheppach a jiné.

Kromě těchto služeb si u nás můžete rovněž nechat vyrobit klíče nebo namíchat barvu. Pro naše zákazníky poskytujeme taktéž poradenství a celkově děláme vše proto, aby jste od nás chodili s úsměvem a spokojeni.

Navštivte nás v největším nákupním středisku v Třebíči. Budeme se těšit!


Katalog firem:    Domácí elektrospotřebiče,  Elektroinstalační materiál,  Krby, kamna a příslušenství,  Kuchyňský nábytek,  Nářadí,  Obklady a dlažby,  Sanitární výrobky,  Stavební řezivo,  Zahradnické potřeby a doplňky,  Železářské zboží,  
Štítky: zahradní a sanitární technika, nářadí, obklady, dlažba, sanita Vysočina