Vlastimil Blaha


Petruškova 2764/16, Ostrava - Zábřeh 700 30

Tandemové seskoky padákem.
Seskoky z výšky do 4000 m převážně na letištích - Kunovice u Uherského Hradiště, Prostějov, Zábřeh u Hlučína, Frýdlant nad Ostravicí, Krnov. Dle dohody provádíme seskoky na všech letištích v České republice.
Na zvláštní přání provádíme seskoky i mimo letiště, je li pro místo přistání vhodná travnatá plocha. Seskoky provádíme z letadel L-410 Turbolet, AN-2, L 60 Brigadýr, Cesna, MI-17 vrtulník a z horkovzdušného balónu.

Možnost koupě dárkové letenky s neomezenou platností.

Další služby:
- výcvik pilotů tandemových padáků
- pokračovací výcvik volného pádu
- balení záložních padáku všech typů, včetně tandemových.

IČ: 13597612
DIČ: CZ5406202065
Okres: Ostrava-město
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: bez zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Vlastimil Blaha

Tandemový seskok Ostrava – dárkový poukaz, zážitky

Tandemový seskok Ostrava – dárkový poukaz, zážitky

Pokud, nevíte jaký dárek koupit pro své blízké nebo pro obchodní partnery, darujte adrenalinový zážitek. Nabízíme dárkové poukazy na tandemové seskoky padákem. Dárková letenka na seskok padákem v tandemu má neomezenou platnost. Seskoky provádíme z výšky 2 500 m - 4 000 m. Z výšky až 4 000 metrů prožijete volný pád po dobu 50 - 55 sekund při rychlosti 200 až 260 km/h. Poté probíhá 5-ti až 7-mi minutový let na klouzavém padáku, který můžete až do výšky 300 m sami řídit. Po provedeném seskoku obdrží pasažér certifikát AIR HIT - MORAVA. Video a foto Vám zpracujeme do 30 min. po seskoku. Video na DVD foto na CD.


Zážitky, dárkový poukaz, adrenalin, tandemový seskok Ostrava

Zážitky, dárkový poukaz, adrenalin, tandemový seskok Ostrava

Nevíte jaký koupit dárek pro své blízké nebo obchodní partnery? Darujte jim adrenalinový zážitek. Máme pro Vás dárkové poukazy na tandemové seskoky padákem. Seskoky provádíme z výšky 2 500m - 4 000m. Z výšky až 4 000m prožijete volný pád po dobu 50 - 55 sekund při rychlosti 200 - 260 km/h. Poté probíhá 5-ti - 7-mi minutový let na klouzavém padáku, který můžete až do výšky 300m řídit sami. Seskoky provádíme každou sobotu a neděli, ve všední den po dohodě.Další produkty a služby
  • provoz sportovních zařízení, rekreace pro rodiny, lyžařské areály, školy v přírodě


Související články
Výživové poradenství, kruhový trénink i konzultace s trenérem ve Frýdku-Místku
Výživové poradenství, kruhový trénink i konzultace s trenérem ve Frýdku-Místku

Stravovací návyky a pohyb jsou součástí našeho každodenního života, a jakmile nefunguje správně jedno nebo druhé, tak i náš životní styl ztrácí na kvalitě. O svoje zdraví musíme pečovat, a když si nevíme rady, tak je na místě odborné poradenství v oblasti zdravého stravování i vhodného pohybu. A se startem i pokračováním vám nejen poradí, ale také pomůžou v centru sportu a výživy LION CROSS ARENA s.r.o., Frýdek-Místek.


Sportovní a kongresové centrum Lednice na Moravě
Sportovní a kongresové centrum Lednice na Moravě

****Spa Resort Lednice jsou vyhledávaným lázeňským centrem. Kromě unikátních léčebných procedur jsou pro návštěvníky velmi atraktivní také svou polohou v těsné blízkosti Lednicko-Valtického areálu. Ovšem nejen léčebné pobyty a výlety do okolí lákají do resortu návštěvníky. ****Spa Resort Lednice se staly i významným centrem kongresové turistiky. V hotelovém parku se nachází luxusní konferenční prostory vhodné pro pořádání velkých i malých firemních, kulturních i společenských akcí. A na své si zde přijdou i milovníci sportu. Součástí hotelového sportoviště je osmnáctijamkové golfové hřiště a beach volejbalové kurty.


Horské Lázně Karlova Studánka v Jeseníkách – to nejsou jen léčebné pobyty pro pacienty, ale také rekreační pobyty pro všechny ostatní
Horské Lázně Karlova Studánka v Jeseníkách – to nejsou jen léčebné pobyty pro pacienty, ale také rekreační pobyty pro všechny ostatní

Horské Lázně Karlova Studánka v Jeseníkách – to nejsou jen léčebné pobyty pro pacienty, ale také rekreační pobyty pro rodiny s dětmi, pro seniory, lyžařské pobyty, wellness pobyty pro dva a mnoho dalšího. Zažijete nečekané a nespoutané zážitky i na eko farmě, jízdu na koních nebo úplně nový, úžasný a luxusní whirpool.


Firemní akce, školní výlety a další možnosti s veškerým komfortem
Firemní akce, školní výlety a další možnosti s veškerým komfortem

Zařídit dětem nezapomenutelný školní výlet a zaměstnancům, či obchodním partnerům zážitky spojené s firmou, tak to dává někdy zabrat. Ale jen do té doby, než najdete skvělé řešení, které poskytuje nejen zážitky, ale také skvělé ubytování a nádherné prostředí. Přesně takové podmínky vám zařídí SKI AREÁL HLUBOČKY, spol. s r.o., Olomouc