Rodak - úklidová firma Břeclav
Dagmar Galbová


náměstí T. G. Masaryka 2957/9a, Břeclav 690 02
Úklidová firma, služba, úklidové práce (služby, firmy):
-generální úklid domácností, budov, kanceláří, firmy, rodinné domy, dům, RD, byty, průmyslové objekty, restaurace, hotely, penziony, ubytovací zařízení, ubytovny, salónky, obchody, ordinace, sklady, veřejné prostory, čekárny, nemocnice
-mytí oken, okna, dveří, rámů, parapetů, podhledů a stropů
-stěr prachu, leštění nábytku
-mytí a leštění kuchyně, kuchyní
-dezinfekce, mytí a leštění koupelny+WC
-odstranění pavučin
-luxování, vysávání
-mytí podlah včetně schodiště
-čištění podlahy, dlažby, čalounění, koberců
-úklid po akcích, večírcích a společenských příležitostech
-úklid po malířích, stavebních pracích, řemeslnících
-trvalé, denní i jednorázové úklidy, generální
-běžné, speciálně čistící a úklidové práce včetně potřebného vybavení a prostředků pro úklid
-další úklidové práce dle dohody
-přizpůsobení časového rozvrhu i dnu úklidu tak, aby zákazníkovi co nejvíce vyhovoval.

Produkty
  • kompletní hygienický servis, vysávání koberců, mytí podlah a oken, úklid sociálního zařízení, úklid po malování

Vodoinstalatérské, plynařské a topenářské práce. Dodávky a montáže rozvodů vody, kanalizace, plynu i topení.

Vodoinstalatérství, topenářství.

Provádíme horizontálně řízené vrtání, podvrty HDD s výplachem a možností recyklace, mikrotunelování a protlaky.

Dodávka řízených podvrtů

Související články
Úklidové služby: Svěřte úklid odborníkům a užívejte si volný čas smysluplněji

ALFA - BETA servis úklidové služby s.r.o.

Úklidové služby: Svěřte úklid odborníkům a užívejte si volný čas smysluplněji

Úklidové služby jsou ideálním řešením pro každého, kdo si váží hodnoty času a chce mít své prostory vždy perfektně uklizené. V článku se dozvíte výhody profesionálního úklidu, jakou úklidovou firmu si vybrat a které služby vám může poskytnout.


Široká škála bezpečnostních a úklidových služeb

Hudler Scorpion Security Planá s.r.o.

Široká škála bezpečnostních a úklidových služeb

Bezpečnostní agentura Hudler Scorpion Security Planá s.r.o. se sídlem v Plané v okrese Tachov nabízí pravidelné i jednorázové komplexní služby pro komerční objekty, průmyslové podniky i kancelářská centra v rámci celé České republiky. S více než 20 lety zkušeností je symbolem nekompromisní ochrany. Nabízí širokou škálu bezpečnostních služeb, od fyzické ostrahy až po elektronické zabezpečení, které jsou přizpůsobeny potřebám každého klienta. Současně se zabývá také úklidovými službami a údržbou a úpravou zeleně.


Profesionální čištění fasád se zárukou a prevencí na 5 let

ČISTÍRNA FASÁD s.r.o.

Profesionální čištění fasád se zárukou a prevencí na 5 let

Chcete zvýšit estetickou hodnotu svého objektu? Nasnadě je profesionální chemické čištění, díky kterému dosáhnete původního vzhledu podkladu. Chemické čištění fasád navíc přispěje ke zlepšení úrovně bydlení a současně zvýší životnost fasády i střešní krytiny. Zlínská společnost, která čištění kvalitními profesionálními prostředky poskytuje, provede v případě potřeby i drobné zednické práce nebo odstraní graffiti.


Efektivní a bezpečné řešení pro práce ve výškách

Pro-Fasmont, s.r.o.

Efektivní a bezpečné řešení pro práce ve výškách

Jste z Prahy a hledáte spolehlivého realizátora výškových prací? Potom se neváhejte obrátit na společnost Pro-Fasmont, s.r.o., která nabízí efektivní a bezpečné řešení pro práce ve výškách horolezeckou technikou, kde není možné použít běžné lešení nebo výtahy. V rámci své činnosti provádí zateplování, opravy a rekonstrukce fasád, opravy komínů, čištění, opravy a nátěry střech (pokrývačské a tesařské práce, montáž klempířských prvků či nátěry okapů) a mytí oken ve výškách nebo montáž reklamy. Současně nabízí také rizikové kácení stromů a další výškové práce.


Firemní články
Úklidové práce a služby -  pravidelný i jednorázový úklid domácností Břeclav

Úklidové práce a služby - pravidelný i jednorázový úklid domácností Břeclav

Úklidové práce a služby - pravidelný i jednorázový úklid domácností, domů, bytů, firem, kanceláří, penzionů, ordinací od firmy Rodak - úklidová firma v Břeclavi.


Generální úklid domácností, úklidová firma, úklidové služby Břeclav

Generální úklid domácností, úklidová firma, úklidové služby Břeclav

Generální úklid domácností, firem, kanceláří, bytů a průmyslových objektů, úklidová firma, úklidové služby, od firmy Rodak v Břeclavi - kvalitní a spolehlivý úklid.


Úklidová firma, úklidové práce, služby Břeclav

Úklidová firma, úklidové práce, služby Břeclav

Hledáte-li firmu, která nabízí kvalitní a spolehlivé úklidové práce či služby, pak se obraťte na firmu Rodak- úklidová firma ve městě Břeclav, která nabízí veškeré úklidové práce. Naše firma Rodak je mladá, česká rodinná firma a naší náplní je poskytování těch nejlepších a kompletních služeb v oblasti úklidových prací. Nabízíme: -STANDART úklidové práce -úklidové práce STANDARD PLUS -úklidové práce ECONOMO -úklidové práce PARDONA -úklidové práce PRONTO -Nadstandardní úklidové práce FIABA. Vyberte si úklidové práce podle Vás u nás na webových stránkách podle toho která Vám bude nejvíce vyhovovat. Nabízíme úklidové práce jednorázové nebo i pravidelné. Uklidíme domácnost, firmu, kancelář, komerční objekty a další. Rádi Vám přijedeme uklidit po malířích, stavebních úpravách a podobně. Více na našich webových stránkách.


Úklidové služby, úklidové práce Břeclav

Úklidové služby, úklidové práce Břeclav

Hledáteš kvalitní a spolehlivou úklidovou firmu, u které si chcete objednat úklidové práce či služby pro Váš dům, firmu a podobně, pak vyzkoušejte služby od firmy Rodak, která sídlí v Břeclavi a nabízí komplexní úklidové služby v Břeclavi a okolí. Nabízíme úklidové práce: -mytí oken, dveří, rámů, parapetů, podhledů a stropů -stěr prachu, leštění nábytku -mytí a leštění kuchyně -dezinfekce, mytí a leštění koupelny+WC -odstranění pavučin -luxování, vysávání -mytí podlah včetně schodiště -čištění podlahy, dlažby -čištění čalounění, koberců -úklid po akcích, večírcích a společenských příležitostech -úklid po malířích, stavebních pracích, řemeslnících -denní i jednorázové úklidy -generální úklid -běžné, speciálně čistící a úklidové práce včetně potřebného vybavení a prostředků pro úklid -a další dle dohody se zákazníkem. Úklidové práce přizpůsobíme Vašemu časového rozvrhu. Více informací a kompletní nabídku úklidových služeb naleznete na webových stránkách.


Úklidová služba Břeclav, Jihomoravský kraj

Úklidová služba Břeclav, Jihomoravský kraj

Firma Rodak- úklidová firma Břeclav nabízí veškeré úklidové služby. Nabízíme: -STANDART úklidové služby -úklidové služby STANDARD PLUS -úklidové služby ECONOMO -úklidové služby PARDONA -úklidové služby PRONTO -Nadstandardní úklidové služby FIABA -služba Bambino. Standart Úklidové služby obsahují: -základní služba úklidu -stěr prachu -úklid kuchyňské linky -úklid a dezinfekce koupelny a wc -odstranění pavučin -mytí vnitřních dveří -luxování -stírání podlah. úklidové služby STANDARD PLUS obsahují: -vše co obsahuje služba STANDARD navíc je mytí okem a venkovních dveří. úklidové služby ECONOMO obsahují: -služba je vhodná pro domácnost kde se nachází třeba domácí mazlíček -úklidovou službu zajistíme 2x do týdne -služba obsahuje stejné služby jako u úklidové služby STANDART ale mytí podlah je i dezinfekcí. úklidové služby PARDONA obsahují: -služba je vhodná pro tu domácnost, kde chtějí mít uklizeno po celý pracovní týden -úklidovou službu poskytuje 5x týdně -obsahuje stejné úklidové služby jako služba STANDARD. úklidové služby PRONTO obsahují: - v této úklidové službě se postaráme o veškeré maličkosti nad kterými strávíte spousty času --nakoupíme -vyzvedneme léky -vrátíme knihy do knihovny -vyzvedneme i zavezeme ošacení do a z čistírny -doprovodíme blízké k lékaři -po celý týden, na přání klienta. Nadstandardní úklidové služby FIABA obsahují: -zařídíme generální úklid Vaší domácnosti -umyjeme okna, dveře -umyjeme žaluzie -očistíme osvětlení -vyčistíme topení (různá topná zařízení) -omyjeme pokojové rostliny -povlékneme postele -vyžehlíme. služba Bambino: -služba která zajistí hlídání Vašich dětí v bezpečí Vašeho domova a to i v nočních hodinách. Více informací na webových stránkách.


Úklidové firmy Břeclav, břeclavsko, RODAK

Úklidové firmy Břeclav, břeclavsko, RODAK

Rodak- úklidová firma Břeclav Kristýna Jandásková - vaše domácnost, kancelář i byt se bude blýskat. Nabízíme tyto profesionální úklidové služby: - úklid domácností i kancelářských prostor - restaurace, byty, ordinace, hotely, penziony - rodinné domy, RD, nemovitosti - sklady, obchody, salony - denní, pravidelný i jednorázový úklid, generální - mytí oken, dveří, výloh - vysávání, luxování - koberce, čalounění, podlahy, kuchyně - mytí a desinfekce koupelen, WC - odstranění prachu, leštění nábytku - žehlení - úklid po malířích, řemeslnících ale také po večírcích a společenských událostech Veškeré úklidové práce dle přání zákazníka, přizpůsobíme se Vašim časovým potřebám. Kompletní zajištění úklidových prací, máme bohaté zkušenosti v tomto oboru a širokou nabídku služeb. Zajistíme kvalitu za dobrou cenu. Patříme mezi zavedené úklidové firmy. Práce provádíme především v regionu Břeclav a břeclavsko. Vyberte si z různých balíčků služeb: http://www.rodak.cz/?page_id=19 Nabízíme také hlídání Vašich dětí v bezpečí Vašeho domova. Proti případným škodám způsobených svoji podnikatelskou činností jsme pojištěni až do výše 5 mil. Kč, v oblasti Správa a údržba nemovitostí. Těšíme se na spolupráci s Vámi.