Partner pro podnikání ve východní Evropě a Střední Asii

Česká komora pro obchod se státy Východní Evropy a Střední Asie

Partner pro podnikání ve východní Evropě a Střední Asii

Pokud hledáte nové příležitosti pro rozvoj vašeho podnikání, nebo chcete navázat spolupráci s podnikateli z oblasti bývalého Sovětského svazu, kromě pobaltských států, pak byste měli vědět o společnosti Česká komora pro obchod se státy Východní Evropy a Střední Asie. Komora VE&SA je speciální obchodní komora, která podporuje hospodářské styky mezi českými a zahraničními podnikateli v této oblasti.

DRBIZOL, s.r.o.


Třešňovka 1703, Roztoky 252 63
Telefon: +420 776 623 542

Stavební společnost DRBIZOL, s.r.o. je rodinný podnik, který se specializuje na hydroizolace a stavební izolace střech. Byla založena v roce 2003 bratry Radkem a Martinem Drbalovými, kteří mají dlouholeté zkušenosti a odborné znalosti v této oblasti.

Naše společnost si klade za cíl poskytovat našim zákazníkům kompletní servis v oblasti stavebních izolací za přijatelnou cenu. Nabízíme vám nejen kvalitní provedení izolací plochých střech, ale také poradenskou činnost, poskytování záruk a servis po realizaci.

Při naší práci používáme ověřené materiály a technologie renomovaných výrobců z tuzemska i zahraničí, které splňují nejvyšší standardy kvality a bezpečnosti. Všechny naše materiály a systémy prošly certifikačními zkouškami podle platných předpisů a technických norem ČSN.

Naši zaměstnanci i externí spolupracovníci jsou pravidelně školeni, aby profesionálně zvládali prováděné činnosti a dodržovali pracovní bezpečnost. Jsme hrdí na to, že máme tým kvalifikovaných a zkušených pracovníků, kteří se snaží splnit vaše požadavky a předčít vaše očekávání.

Pokud hledáte spolehlivého partnera pro izolace vaší střechy nebo stavby, neváhejte nás kontaktovat.

Najdete nás na adrese Třešňovka 1703, Roztoky. Těšíme se na spolupráci s vámi!

IČ: 26745208
DIČ: CZ26745208
Okres: Praha-západ
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: 5 mil. až 10 mil. Kč

Telefon:
+420 776 623 542
+420 608 516 433

Email:
drbizol@seznam.cz

Web:


GPS: 50°9′19.4″ N, 14°23′12.73″ E

QR kód firmy DRBIZOL, s.r.o.

Kontaktujte nás
captcha

Související články
Sanace vlhkého zdiva a dodatečná hydroizolace staveb

EZK SANACE STAVEB, s.r.o.

Sanace vlhkého zdiva a dodatečná hydroizolace staveb

Pokud potřebujete zbavit svůj dům nebo byt, či jakoukoli jinou stavbu vlhkosti a plísně a zlepšit jeho tepelnou pohodu a prodloužit životnost, obraťte se na společnost EZK SANACE STAVEB, s.r.o. se sídlem v Plzni, která se specializuje na sanaci vlhkého zdiva, dodatečné hydroizolace staveb, odvlhčování nebo odvodňování staveb a projekty sanace vlhkého zdiva. Současně se zabývá také zateplováním staveb. Působí především v rámci celého Plzeňského kraje, popřípadě po celé České republice.


Geokompozitní drenážní systémy a ostatní nabídka služeb a produktů

CHEMIA SYSTEM GEO s.r.o.

Geokompozitní drenážní systémy a ostatní nabídka služeb a produktů

Především u budování nových skládek odpadů a jejich rekultivací poskytujeme poradenství, návrhy a odborné montáže drenážních systémů. Naše služby jsou určeny zájemcům z území České republiky a Slovenska i v případě požadavků ekologických staveb na vhodnou ochranu proti kontaminaci zemin a spodních vod.


Domov jako oáza klidu díky tepelné a akustické izolaci

DOKA-IZOL spol. s r.o.

Domov jako oáza klidu díky tepelné a akustické izolaci

V dnešním světě neustálého ruchu a nekonečného shonu je domov místem, kde hledáme klid a pohodu. Abychom si tento klid mohli užívat naplno, je důležité věnovat pozornost dvěma zásadním aspektům našich obydlí, tepelné a akustické izolaci.


Moderní plechové střechy a jejich výhody

TOM střechy

Moderní plechové střechy a jejich výhody

Každá střecha má především za úkol chránit dům a prostor v něm před různými venkovními vlivy. Pro zajištění střechy slouží spousta moderních krytin z různých materiálů včetně plechových, které poskytují uživatelům potřebný komfort. O výběr vhodného řešení a realizaci se postará firma TOM střechy, Dolní Němčí.