Zdeněk Chmelík


Unkovická 508, Žabčice 664 63

Nářadí pro obkladače, řezačky na dlažbu a obklady, Kaufmann TopLine, Montolit Masterpiuma, Rubi, Hufa, Optimal X5, Mastercut X7, Nivelační Levelling System, diamantové korunky a vrtáky.

IČ: 72308346
DIČ: CZ7607183837
Okres: Brno-venkov
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: bez zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Zdeněk Chmelík

Vyrovnávací systém dlaždic Fixlevel pro snadnou a rychlou pokládku obkladů a dlažeb.

Vyrovnávací systém dlaždic Fixlevel pro snadnou a rychlou pokládku obkladů a dlažeb.

Rozhodli jste se pro zhotovení obkladů a dlažeb? To přece s pomocí Fixlevel není žádný problém. Pokládka dlaždic nebyla nikdy tak snadná a rychlá. Vyrovnávací systém dlaždic Fixlevel je velký pomocník jak pro domácí kutily, tak i pro profíky obkladače. Není se čeho obávat, systém je velice důmyslně propracovaný do nejmenších detailů. Fixlevel se skládá ze spon, klínů a kleští. Spony jsou vyráběny pro dlaždice tloušťky 3 - 12 mm a šírku spáry 1 mm, 2 mm, 3 mm. Klíny a kleště lze používat opakovaně. Spony jsou spotřební materiál. Systém vám zajistí jednak stejně široké spáry (nahradí křížky), ale hlavně vám sousedící dlaždice srovná do absolutní roviny bez jakýchkoliv výškových rozdílů. Takto srovnané dlaždice zajistí proti pohybu jak při pokládce, tak i během tvrdnutí lepidla. Během tvrdnutí lepidla totiž může dojít k poklesu dlaždic a Fixlevel to eliminuje. Řemeslníci vyrovnávací, nivelační systémy používají čím dál více, protože si dobře uvědomují a spočítají si, že jim ušetří spoustu času a zhotovené dílo je velmi precizně provedeno. Při pokládce obkladů a dlažeb se doporučuje nanášet lepidlo jak na poklad, tak i na rubovou stranu dlaždic. Díky tomu je zajištěno dokonalé spojení podkladu s obkladovým materiálem. Jak používat Fixlevel? na každou stranu dlaždice umístíte dvě nebo více spon, dle velikosti dlaždic položíte další dlaždici vložíte klín do spony a s pomocí kleští dotáhnete po zatvrdnutí lepidla spony odstraníme (ve směru spáry) buď gumovou paličkou, nebo ukopneme botou klínky posbíráme (zameteme) a uschováme pro další použití hotovo a můžeme dlaždice spárovat V e-shopu Chmelík-Trade.cz lze objednat Fixlevel, ale i např. řezačky na dlažbu a obklady a další nářadí na pokládku dlaždic. Kontaktujte nás, rádi Vám poradíme a doporučíme to správné nářadí pro Vaše projekty.


Stavebniny, obklady, nářadí

Stavebniny, obklady, nářadí

Stavebniny online s dopravou po celé ČR. Nabízí stavební materiál a chemie, OSB desky, sádrokartony, tepelné izolace, izolační vata, fólie Juta, mirelon, fasády, omítky Weber, polystyren Styrotrade fasádní, podlahový, extrudovaný, Styrodesky, Perimetr, obklady a dlažby Rako i zahraniční, profily k obkladům a dlažbám. Elektrické ruční nářadí, vrtačky, míchadla, brusky, pily, kladiva, řezačky na obklady Kaufmann Topline, Montolit Masterpiuma, Rubi, Hufa, svítidla, topidla Master, žebříky a štafle.Další produkty a služby
  • profi nástroje, pásové brusky, aku vrtačky, elektrické nástroje, zahradnické nářadí, štípací kleště, zkoušečky napětí


Související články
Půjčovna stavební, zemědělské, lesní i zahradní techniky
Půjčovna stavební, zemědělské, lesní i zahradní techniky

Práce na stavbě, ale také v lese, na zahradě nebo na poli často vyžaduje použití specializované techniky. Díky ní bude práce vykonaná rychleji a ve výsledku také levněji. Investovat do nákupu všech přístrojů, které použijeme třeba jen několikrát do roka, se však rozhodně nevyplatí. Právě proto společnost Agroservis Holý disponuje vlastní půjčovnou techniky, díky které může tyto specializované profesionální přístroje využít opravdu každý, a to jak pro profesionální, tak hobby užití.


Výroba strojů pro oblast klempířství, zámečnictví a jiné údržbářské dílny
Výroba strojů pro oblast klempířství, zámečnictví a jiné údržbářské dílny

Vlastní konstrukční návrhy pomáhají ve firmě Libor Brom – Mostr, vytvářet a produkovat originální komponenty do dílen a na další strojírenská pracoviště. Prodávají také nářadí a dokonce vyrobí a namontují sklopný stožár na pouliční osvětlení. Výrobky si sami navrhují a mohou vyrobit i atypické stroje.


Kvalitní svářecí technika a čistící přístroje od předních dodavatelů
Kvalitní svářecí technika a čistící přístroje od předních dodavatelů

Sháníte kvalitní svářecí techniku nebo čistící přístroje? Pak se obraťte na Dirett Ostrava. U nás najdete vše potřebné, s výběrem vám navíc poradí zkušení zaměstnanci. Prodejem to ale nekončí, k dispozici je vám i servis a půjčovna nářadí. U nás najdete vše na jednom místě.


Cromwell, Bahco, SKF, nářadí a stahováky
Cromwell, Bahco, SKF, nářadí a stahováky

Zajímáte se o nářadí a stahováky? Naše firma Vám nabídne kuličkové šrouby, gufera, klínové řemeny, nářadí, mazací lisy, mazničky, řemenice, řetězová kola. Dále zde najdete také hadicové spony, stahováky ložisek, lepidla, pouzdra KU KX, teploměry, endoskop, indukční ohřívač, termovizní kameru nebo stroboskop.