EuKor Group spol. s r.o.


Domažlická 1256/1, Praha 3 - Žižkov 130 00

Společnost vznikla v polovině srpna 2008 jako ryze česká společnost pokračující v mnohaleté práci předchozích společností.

EuKor Group navazuje na historii 4 hlavních oborů z různých odvětví a spojením těchto oborů a firem v nich podnikající do nového subjektu vnímáme jako vznik stabilnější platformy pro naše stávající i budoucí zákazníky.

EuKor Security:
- fyzická prohlídka prostoru
- radiová mapa prostoru
- kontrola nelinearit
- bezpečný prostor
- ochrana proti odposlechu.

EuKor Marketing:
Nosným programem divize Marketing je výroba reklamních poutačů, či označení pro obchodní řetězce.

Dodáváme např:
- světelné boxy
- reklamní plachty
- vnitřní reklamní cedule do obchodních prodejen.

Díky úzkému spojení s divizí Steel jsme schopni dodat vlastní silou komplexní reklamu včetně ocelových nosných prvků.

EuKor Communication:
Nejvýznamnější know-how divize Communication tkví ve vysoké odbornosti a znalosti problematiky šíření signálu mobilních operátorů. Naši odborníci navazují na letitou praxi z budováním síťí mobilních operátorů a také praxí s případným rušením tohoto signálu.

EuKor Steel:
Hlavní náplní divize Steel je výroba zámečnických a průmyslových konstrukcí.

Naším nosným programem je výroba ocelových konstrukcí pro telekomunikační operátory a dále také pro reklamu jako jsou např. pilony pro světelné boxy či ocelové konstrukce pro obří LED obrazovky..

IČ: 28442610
DIČ: CZ28442610
Okres: Praha-město
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: do 5 000 tis. Kč

Ochrana proti odposlechu Praha

Ochrana proti odposlechu Praha

Společnost EuKor Group, spol. s r.o.nabízí detektivní služby a zajištění ochrany proti odposlechu. EuKor Group navazuje na historii 4 hlavních oborů z různých odvětví a spojením těchto oborů a firem v nich podnikající do nového subjektu vnímáme jako vznik stabilnější platformy pro naše stávající i budoucí zákazníky. Pro další informace klikněte na odkaz viz níže.Další produkty a služby
  • marketingový průzkum trhu, outsourcing marketingu, realizace firemních strategií, marketingová analýza, řízení kampaní


Související články
Efektivní oslovení zákazníků zaručí společnost Česká distribuční
Efektivní oslovení zákazníků zaručí společnost Česká distribuční

Potřebujete dát lidem o sobě vědět? Chcete zvýšit povědomí o svých službách a získat nové klienty? S tím vším vám pomůže společnost Česká distribuční. Jsme jedničkou na českém trhu neadresné distribuce a zajistíme roznos letáků. Již 25 let poskytujeme našim zákazníkům nadstandardní servis a péči v oblasti distribuce tiskovin.


Personální audit pomůže postavit vaši firmu zpátky na nohy
Personální audit pomůže postavit vaši firmu zpátky na nohy

Každá firma nebo společnost se občas může nacházet ve slepé uličce a potřebuje personální audit nebo jinou pomoc. Nemusí to být přímo otázkou její existence, ovšem impulz pro správné fungování je nezbytný. To se může týkat oblasti financí, marketingu, prodeje, ale také třeba personálního oddělení. Pak je nutné vaši společnost oživit, aby se mohla znovu zplna nadechnout a fungovat dál. Tíha odpovědnosti ale nemusí ležet jen na vás, nechte si poradit a situaci zkonzultujte s odborníky na personální poradenství a revitalizace firem. Přesně takovým rádcem je i firma Váš poradce.


Evropská databanka přináší revoluční změnu v pojetí firemní prezentace
Evropská databanka přináší revoluční změnu v pojetí firemní prezentace

Kvalitně zpracovaná internetová prezentace je nejdůležitějším faktorem úspěchu nabízených výrobků či služeb. Obstát v dnešní konkurenci není jednoduché, a proto je třeba se zabývat i zdánlivě nedůležitými detaily. Evropská databanka nabízí komplexní řešení propagace vaší firmy a nyní přichází s novými službami, které vám zajistí ještě více výhod oproti konkurenci.


Tazatelská síť Kleffmann Group
Tazatelská síť Kleffmann Group

Jak funguje marketingový výzkum v terénu? Jak vypadá tazatelská síť Kleffmann Group? Co čekat od takového přivýdělku? Pokud Vás tyto otázky zajímají, tak čtěte dále.