Druhy kontaktních čoček a jejich aplikace, roztoky na kontaktní čočky

J&M Optik Liberec s.r.o. Oční optika Liberec

Druhy kontaktních čoček a jejich aplikace, roztoky na kontaktní čočky

Dioptrické brýle pro děti i dospělé, speciální brýlové čočky pro řidiče a sportovce

Brýlové obruby nejrůznějších tvarů, klasické obruby brýlí, trendy brýlové obruby pro dospělé, z kvalitních materiálů, v pestré škále barev, brýlová skla minerální, plastová nebo s polykarbonátovou čočkou, dioptrické brýle pro děti, dioptrické brýle pro sportovce z odolného materiálu, speciální brýle pro řidiče se samozabarvovací nebo polarizační čočkou či nerozbitnými skly, to vše najdete ve specializované oční optice s dioptrickými i slunečními brýlemi J&M Optik Liberec s.r.o. Již od roku 1991 pomáháme našim zákazníkům lépe vidět.

Dětské dioptrické brýle, J&M Optik Liberec s.r.o.

Lehké plastové čočky, minerální skleněné čočky i nerozbitné polykarbonátové čočky

Kvalifikovaný personál J&M Optik Liberec s.r.o. vám ochotně poradí s výběrem brýlových čoček a vhodných brýlových obrub. V naší oční optice pracujeme s pružnými nerozbitnými polykarbonátovými čočkami, které se hodí do vrtaných obrub, nebo vám doporučíme nejpoužívanější plastové čočky, které jsou velmi lehké a téměř nerozbitné, odolnost proti poškrábání vám zaručí minerální skleněné čočky, které se dají tenčit. Podle potřeby vám rovněž provedeme vhodnou povrchovou úpravu brýlových skel, častá je antireflexní úprava brýlových čoček, což ocení hlavně sportovci a řidiči, dále tvrzení brýlových čoček, barevné úpravy či speciální čištění. V naší oční optice nabídneme rovněž samozabarvovací brýlové čočky, speciální čočky a sluneční skla.

Dioptrické brýlové čočky, J&M Optik Liberec s.r.o.


Brýle pro děti již od půl roku, dioptrické dětské brýle z antialergických materiálů

V oční optice J&M Optik Liberec s.r.o. se rádi věnujeme i našim nejmenším zákazníkům. V nabídce máme bezkloubové plastové brýle CENTROSTYLE, ACTIVE BABY pro děti již od půl roku, ale i sportovní dioptrické brýle pro starší děti ACTIVE frames. Naše kolekce brýlových obrouček pro děti přímo hýří barvami i tvary, obruby jsou zhotoveny z antialergických a titanflexových materiálů. Dětské brýle z JM Optik dobře sedí na obličeji, disponují dostatečně velkým zorným polem a jsou bezpečné při dětských zábavách. Navštivte nás se svými dětmi a přesvědčte se na vlastní oči!

Dětské dioptrické brýle J&M Optik Liberec s.r.o.


Brýlové čočky samozabarvovací, polarizační pro řidiče, dioptrické brýle pro sportovce

Řidičům obvykle doporučujeme dioptrické brýle z odlehčených materiálů, vhodné jsou brýlové čočky samozabarvovací Transitions, polarizační NUPOLAR nebo kombinace samozabarvovací a polarizační čočky DriveWear, či XTRActiv, tyto čočky se zabarvují i v autě, pro řidiče i sportovce jsou přínosná nerozbitná skla TRILOGY. Nezapomínáme ani na sportovce, v naší oční optice seženete plavecké a potápěčské dioptrické brýle, příjemný estetický vzhled vám poskytnou brýle se zabroušenou dioptrickou čočkou, možnost širšího využití vám zajistí brýle s dioptrickou vsadkou, u kterých můžete měnit ochranné zorníky za jinak zbarvené nebo za čiré, polarizační i rozjasňující.

Dioptrické brýle pro řidiče a sportovce, J&M Optik Liberec s.r.o.


PODSTRÁNKY

Dioptrické brýle

Dioptrické brýle
Dioptrické brýle pro děti i dospělé, speciální brýlové čočky pro řidiče a sportovce

Kontaktní čočky

Kontaktní čočky
Druhy kontaktních čoček a jejich aplikace, roztoky na kontaktní čočky

Vyšetření zraku

Vyšetření zraku
Měření a vyšetření zraku optometristou pomocí moderních přístrojů
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA J&M Optik Liberec s.r.o. Oční optika Liberec
WEBOVÁ STRÁNKA
J&M Optik Liberec s.r.o.
www.jmoptik.cz
Adresa

Adresa

Železná 255/24
Liberec 1 460 01

info@jmoptik.cz
+420 485 108 267


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha