Energické centrum
Dagmar Dévi


Nám. Míru 61, Zlín 760 01
Energické centrum Zlín se zabývá bytostí jako celkem. Najdete u nás odpočinek, relaxaci, uvolnění, léčivý dotek pro tělo i duši.
Dárkové poukazy I pernamentky přímo v našem centru, nebo on-line.

Poskytujeme havajské a celostní masáže, dvě fytosauny, regenerační kůry, léčebné meditační terapie a Déviny zázraky-portálové obrazy, drinky, svíčky, mýdla, balíčky s mořskou solí, bylinné sirupy....dle konkrétní nabídky.

Nabízíme masáže individuelní, pro těhotné, dětské, regenerační kůry v páru i trojci, lymfodrenáže + doplňkové služby: pedikůra...

Centrum je vybaveno relaxačním prostorem s poduškami, na kterých má každý klient možnost před i po masáži pobýt jakoukoliv dobu a v klidu, tiše relaxovat, rozjímat či jenom tak lenošit, uvolnit svou mysl při hudbě, vůni, čaji, uklidňující a uzdravující energii, která je v centru pro každého přítomna…
V centru se též nachází miničajovna, kde máte možnost posedět a popíjet zdarma čaj z naší nabídky. Čajovna je vybavena původní čajovou keramikou YiXing.

Další produkty a služby
  • masážní služby, rehabilitační služby, fyzioterapeutické služby, péče o pohybový aparát, rehabilitace po úrazech, masážní pomůcky
  • masáže celého těla, různé druhy masáží, lymfatické masáže, nabídka masážních olejů, masážní pomůcky, masérské kurzy, osvědčení o vykonávání masáží

Opravna obuvi Zlín, opravna obuvi a kožené galanterie, výměna patníků obuvi, výměna zipů na batohu.

Opravna obuvi Zlín, opravna obuvi a kožené galanterie, výměna patníků obuvi, výměna zipů na batohu

Opravy a ladění hudebních nástrojů Moravský Krumlov, harmoniky, heligonky a akordeony, renovace.

Opravy a ladění hudebních nástrojů Moravský Krumlov, harmoniky, heligonky a akordeony, renovace

Související články
S lázeňskými procedurami za harmonizací těla i duše

Regenerační centrum a hotel HARMONIE

S lázeňskými procedurami za harmonizací těla i duše

Odpočinout si od každodenních starostí, povinností a stresu, harmonizovat tělo i duši. To dokáže i krátkodobý pobyt v regeneračním centru a hotelu Harmonie, nacházející se v bezprostředním okolí Hostýnských vrchů. Absolvujte wellness procedury a dopřejte si kvalitní odpočinkovou zdravotní turistiku, během které o vás bude dokonale postaráno.


Masáže, rehabilitace a fyzioterapie Praha

COMHEALTH, s.r.o.

Masáže, rehabilitace a fyzioterapie Praha

Pokud se rozhodnete pro relaxaci formou masáží, tak je nejlepší cestou navštívit opravdové profesionály, kteří znají vhodné masérské hmaty a pomůžou vaše tělo i mysl dostat ze stresu a příjemně vás uvolnit. Pro takový relax stačí zajít do centra komunikativní, fyzikální a alternativní medicíny COMHEALTH s.r.o. v Praze.


Zelené potraviny z panenské přírody nabízí Klub Energy

CELOMED s.r.o.

Zelené potraviny z panenské přírody nabízí Klub Energy

Chlorela, spirulina, mladý ječmen a další. Co mají společného? Jsou to takzvané zelené potraviny, které obsahují obrovské množství živin prospěšných pro lidský organismus. Vyzkoušejte jejich účinky i vy! Kvalitní zelené potraviny z nejčistších zdrojů na Zemi vyrábí společnost Energy.


Akupunktura a další léčebné metody na klinice Monada

MONADA spol. s r.o.

Akupunktura a další léčebné metody na klinice Monada

Pojmy jako akupunktura, fyzioterapie, chiropraxe nebo jen přírodní medicína už slyšel asi každý. Zdaleka ne všichni však tyto léčebné metody považují za přínosné. Lidé jsou často nedostatečně informovaní o jejich účincích a působení. Pokud máte dojem, že klasická medicína neřeší vaše problémy dostatečně do hloubky, obraťte se na společnost MONADA, která používá alternativní léčebné metody, jejichž úkolem je řešit jádro problému, nikoli jen jeho následky.


Další produkty a služby
Masáže a relaxační terapie vás nabíjí novou energií a uleví nejen vašemu tělu

Masáže a relaxační terapie vás nabíjí novou energií a uleví nejen vašemu tělu

Cítíte se fyzicky i psychicky vyčerpaní? Jste stále ve stresu a chybí vám potřebná energie? Nebo prostě hledáte způsob, jak si odpočinout a zapomenout na starosti všedního dne? Pro všechny případy je tu Energické centrum Dagmar Dévi. Ve městě Zlín vám nabízíme nejrůznější masáže a terapie, které vám uleví na těle i na duši.


Masérské kurzy pro maséry i laiky Zlín-havajská masáž lomi lomi

Masérské kurzy pro maséry i laiky Zlín-havajská masáž lomi lomi

ENERGICKÉ CENTRUM Zlín nabízí možnost absolvovat masérský kurz pro maséry i laiky. Kurzy v nabídce: - Havajská masáž Lomi Lomi - Havajská masáž Lávovými kameny - Záda a šíje pro laiky. Termíny masérských kurzů pro maséry i laiky - 18 vyučovacích hodin, so-ne 9-18h : - HAVAJSKÁ MASÁŽ LOMI LOMI 23.4.-24.4.2016 7.5.-8.5.2016 Cena kurzu: 2300 Kč - v ceně jsou skripta. Max. počet účastníků je 15. Lektor: Dagmar Dévi. Po ukončení kurzu obdržíte certifikát. Kurzy budou probíhat přímo v prostorách Energického centra - Nám. Míru 5469, Zlín. Nabízíme i možnost přespání pro účastníky kurzu přímo v centru. Bližší informace k masáži Lomi Lomi: Pomáhá uvolnit energetické bloky stejně tak dobře, jako zatuhlé svaly. Naučíte se zapojit do masáže celé tělo a využít jeho těžiště při masírování. Předám vám vlastní zkušenosti z mé praxe. Informace o přihlášení a platbě kurzovného na tel.: 732817483.


Celkové, Havajské masáže Lomi Lomi, masáž celého těla Zlín

Celkové, Havajské masáže Lomi Lomi, masáž celého těla Zlín

Navštivte Energetické centrum Zlín a dopřejte si celkové Havajské masáže Lomi Lomi. Při relaxační masáži celého těla dochází k uvolnění energetických bloků, má tedy i terapeutický účinek. Jde o speciální techniku masáže, kdy jsou používány nejen ruce, ale i celá předloktí, cílem je stimulovat krevní oběh a lymfatický systém a tím pomoci detoxikaci těla. Masírování je možné i horkými kameny, které je šetrnější než klasická masáž. Pohámá při bolestech hlavy, svalů, kloubů, krční páteře a zad, při léčbě stresu, nespavosti, revmatismu, křečí. Po celý rok můžete u nás zakoupit se slevou 22% Dárkové certifikáty. Našim klientům provádíme při každé masáži zdarma reflexologii energetických drah k zprůchodnění správného toku energie klienta. Při každé 5. masáži navíc reflexní masáž plosky nohy.


Jarní akce na masáže, terapie-Energické centrum ve Zlíně

Jarní akce na masáže, terapie-Energické centrum ve Zlíně

Přivítejte jaro přívalem nové energie a využijte jarní akce na masáže či terapii, kterou Vám poskytne Energické centrum ve Zlíně. Sleva 6% platí v celém týdnu od 6-12.4.2015 !!! Nabízíme masáže - individuální, párové i dětské: -čtyřruční hluboce uvolňující -párová havajská masáž - Lomi Lomi, čokoládová, medová, aromaterapeutická, dětská -celková masáž - lávovými kameny, aromaterapeutická, čokoládová, medová -dětské havajské aromamasáže pro děti 5-14 let -reflexní masáže chodidel. Pokud potřebujete dodat energii, je tu možnost léčení energií. Při léčebných meditacích – terapiích jde o léčení emocí a pocitů vůči sobě samému. Tento druh čištění odstraňuje negativně působící vzorce. Dodaná jemnohmotná energie dokáže obnovovat poškozené orgány a tkáně. Dochází k obnově našich sil na všech úrovních - tělesných, tvůrčích, pracovních. Vyléčit lze vše. Pro veřejnost těmito léčebnými meditacemi provázím v dny Swasthye vždy první sobotu v měsíci. Bližší informace získáte na telefonu – 732817483.


Energické centrum Zlín-harmonizace negativní energie v bytě, domě

Energické centrum Zlín-harmonizace negativní energie v bytě, domě

Pokud cítíte ve Vašem domě či bytě nervozitu a strach, slyšíte různé zvuky, i když tam nikdo není, důvodem může být negativní energie. Obraťte se na Energické centrum Dagmar Dévi ve Zlíně - tel.:732817483. Pomůže Vám čištění a harmonizace negativní energie z prostorů bytu, domu, pokoje či kanceláře. Provedeme energické čištění těchto prostor, odstranění negativních energických stop, které mohou způsobovat zdravotní potíže, strachy, pocity stísněnosti, neklidu i bolesti. Z minulosti blízké i daleké jsou různé projevy uvízlých energických stop, které mohou znepříjemnit život. To je ovšem možné odstranit a zharmonizovat - Dagmar Dévi Vám s tímto ráda pomůže. Možnost pročištění a srovnání energií osob. Čištění a harmonizace objektů je možná i na dálku, po připsání částky na účet.


Dárkové poukazy Zlín-havajské párové, čtyřruční masáže, Swasthya

Dárkové poukazy Zlín-havajské párové, čtyřruční masáže, Swasthya

Obdarujte své blízké nebo zaměstnance - zakupte jim dárek v podobě dárkové poukázky na Havajské čtyřruční, párové i dětské masáže, nebo dárkový certifikát na Celostní masáže. Ve Zlíně dárkové poukazy poskytuje Energické centrum Dagmar Dévi, můžete objednávat ON-LINE. Nebo jen přijďte za námi na Den Swasthye. Swasthya probíhá vždy první sobotu v měsíci - znamená studium sebe sama, na jejím konci probíhá hromadná léčebná meditace. Certifikáty nabízíme pro tyto masáže: - čtyřruční hluboce uvolňující - párová havajská masáž - Lomi Lomi, čokoládová, medová, aromaterapeutická, dětská - celková masáž - lávovými kameny, aromaterapeutická, čokoládová, medová - dětské havajské aromamasáže pro děti 5-14 let - reflexní masáž chodidel. Havajská masáž Lomi Lomi: - dopřejte si masírování celého těla, nebo zad, nohou a šíje - speciální technika a taneční rytmus vyvolávají hluboký terapeutický účinek, který odstraní napětí, odbourá stres a nabije tělo i duši pozitivní energií. - dochází ke stimulaci krevního oběhu a lymfatického systému, podporuje se přirozená detoxikace těla, dochází k uvolnění kloubů, odstranění bolesti svalů, ale také se rozvíjí psychická a duchovní rovina. Součástí každé masáže, jako bonus pro klienty zdarma, bude provedena reflexologie energetických drah k zprůchodnění správného toku energie klienta. Ke každé páté návštěvě navíc bonus 15 minut reflexní masáže plosek nohou.domluvíme dle vašich požadavků. Energické centrum se zabývá bytostí jako celkem. V našem studiu se nachází relaxační prostory, kde klienti mohou před i po procedúrách relaxovat . Tento prostor je zařízený čajovnou, poduškami pro odpočinek a doplňky pro uvolnění mysli, těla i ducha.


Dárkové certifikáty na Havajské a Celostní masáže Zlín

Dárkové certifikáty na Havajské a Celostní masáže Zlín

Energické centrum Dagmar Dévi nabízí možnost vystavit dárkové certifikáty, poukazy na Havajské a Celostní masáže v našem relaxačním centru ve Zlíně, které se nachází přímo na náměstí Míru. Je to vhodný dárek pro Vaše zaměstnance jako forma poděkování za jejich práci. Centrum se zabývá bytostí jako celkem. Nabízíme masáže individuální, párové, čtyřruční, dětské. Nachází se zde relaxační prostor, který můžou klienti využít jakoukoliv dobu před i po masáži. Tento prostor je zařízený čajovnou, relaxačními poduškami a doplňky pro uvolnění mysli, těla i ducha. Jako bonus od nás vystavíme dárkový kupon stejné hodnoty zdarma pro majitele firmy či jednatele. Pokud Vás naše nabídka osloví, kontaktujte mě a vše spolu domluvíme dle vašich požadavků.