Zlatnická dílna
Radka Horníčková
Zlaté snubní prsteny se zirkonem či briliantem, briliantové zásnubní prstýnky

Snubní prsteny z bílého zlata, prsteny ze žlutého, bíločerveného či žlutobílého zlata, prsteny osázené zirkony nebo brilianty v různých šířkách a vkusném zpracování Vám na zakázku profesionálně zhotoví Zlatnická dílna Radka Horníčková. Nejen originální zlaté snubní prsteny, ale i zásnubní briliantové prsteny a další šperky ze žlutého, bílého či červeného 14-ti karátového zlata s puncovní a ryzostní značkou najdete ve Zlatnictví v Ivančicích u Brna.

Snubní prsteny z bílého zlata osázené brilianty, Zlatnictví Radka Horníčková

Snubní prsteny z bílého nebo žlutého zlata osázené brilianty nebo zirkony

Ke svatebnímu dni neodmyslitelně patří snubní prstýnky. Vyberte si pro Vás ty nejkrásnější, které Vám celý život budou vzpomínkou na Váš velký slavnostní den. Inspirujte se na našich webových stránkách Zlatnictví Radky Horníčkové zlatnickadilna-hornickova.cz, kde si určitě vyberete z bohaté nabídky snubních prstenů z bílého nebo žlutého zlata, žlutobílého či bíločerveného zlata. Snubní prsteny jsou různé šířky, matného nebo lesklého povrchu, osázené zirkony nebo brilianty.

Zakázková výroba snubních prstenů - zlatnictví Ivančice


Výroba zlatých snubních prstenů na zakázku, dodání vlastního zlata

Na zakázku zhotovíme snubní prsteny podle Vašich představ, dodací lhůta je zhruba tři týdny, ale v případě potřeby jeden týden. Na přání vyryjeme zdarma do snubních zlatých prstýnků jména nebo data. Jestliže si u nás vyberete snubní prsteny a dodáte vlastní zlato, to od Vás vykoupíme a Vy platíte pouze za práci, takže Vás pořízení nových zlatých snubních prstenů může přijít až o polovinu levněji. Přijďte do našeho Zlatnictví, rádi se Vám budeme věnovat a profesionálně Vám ohledně zlatých šperků poradíme.

Zlatnická dílna Radka HorníčkováZlatnictví

Zlatnictví

Zakázková výroba zlatých šperků s pravými kameny, zirkony, brilianty, opravy a čištění zlata

Snubní prsteny

Snubní prsteny

Zlaté snubní prsteny se zirkonem či briliantem, briliantové zásnubní prstýnky

Ocelové šperky, hodinky

Ocelové šperky, hodinky

Šperky z chirurgické oceli, hodinky klasické i designové, hodiny a budíky