Zlatnická dílna
Radka Horníčková
Zakázková výroba zlatých šperků s pravými kameny, zirkony, brilianty, opravy a čištění zlata

Zakázkovou výrobu šperků ze žlutého, bílého nebo červeného zlata, zlaté náušnice, prsteny, náramky, přívěsky, řetízky, briliantové zásnubní prsteny, ale i opravy, úpravy a čištění zlatých šperků Vám nabídne zlatnická dílna Radky Horníčkové v Ivančicích u Brna. Přijdťe si pro skvosty v podobě zlatých šperků s pravými kameny, brilianty, zirkony do Zlatnictví Radka Horníčková na Brněnsku.

Souprava šperků z bílého zlata - Zlatnická dílna Radka Horníčková

Profesionální zakázková výroba šperků z bílého, žlutého, červeného zlata

Profesionální zlatnice Radka Horníčková s dlouholetou praxí Vám ve své zlatnické dílně zhotoví na zakázku zlatý šperk přesně podle Vašeho přání. Náušnice, přívěsky, prsteny, prstýnky, obruby na mince, kameny či madonky ze žlutého, červeného nebo bílého 14-ti karátového zlata, osázené zirkony, pravými kameny nebo brilianty. Ve Zlatnictví Radka Horníčková si můžete vybrat i briliantové zásnubní prsteny, náramky, řetízky, soupravy ze zlata – prsten, náušnice, řetízek s přívěskem.

Zakázková výroba zlatých šperků - zlatnictví Ivančice


Opravy a úpravy zlatých šperků, čištění zašlého zlata ultrazvukem, rhodiování, zlacení, stříbření

Zlatnická dílna Radky Horníčkové provádí zmenšení či zvětšení prstenů, opravy zlatých řetízků, náramků, výměnu karabinek a zapínání u náramků, řetízků a náušnic, výměnu a vsazení zirkonů, pravých i přírodních kamenů do zlatých šperků. Do stříbra, zlata a oceli vyryjeme věnování či monogram, zašlé zlaté či stříbrné šperky Vám odborně vyčistíme a budou vypadat jako nové. V naší zlatnické dílně se zákazníkům plně věnujeme, dobře poradíme, na náramky zakoupené u nás zdarma letujeme přívěsky, na dětské náušnice zhotovíme bezplatně zamykání.

Čištění zlata, opravy a úpravy zlatých šperků


Výkup zlomkového zlata, zlomky zlata protihodnotou za nový šperk

Ve Zlatnictví Radky Horníčkové od Vás vykoupíme zlomky zlata nižší nebo vyšší ryzosti, zlomkové zlato i bez punců, zlaté zubní korunky. Zlomkové zlato vyplácíme v hotovosti. Dokonce si můžete u nás vybrat zlatý šperk a zaplatit zlomkovým zlatem za výhodnějsí cenu. Až polovinu nákladů můžete ušetřit, když si donesete vlastní zlato a necháte si u nás na zakázku zhotovit třeba zlaté prsteny, náušnice nebo jiný šperk ze zlata.

Zlatnická dílna Radka HorníčkováZlatnictví

Zlatnictví

Zakázková výroba zlatých šperků s pravými kameny, zirkony, brilianty, opravy a čištění zlata

Snubní prsteny

Snubní prsteny

Zlaté snubní prsteny se zirkonem či briliantem, briliantové zásnubní prstýnky

Ocelové šperky, hodinky

Ocelové šperky, hodinky

Šperky z chirurgické oceli, hodinky klasické i designové, hodiny a budíky