wami.cz, s.r.o.


Pokud hledáte spolehlivou a kvalitní firmu, která se zabývá prodejem stavebního materiálu a realizací stavebních prací, pak byste měli zvážit spolupráci s firmou wami.cz s.r.o. se sídlem v Předměřicích nad Labem.

Tato firma má dlouholeté zkušenosti a řadu spokojených zákazníků po celé republice. Nabízí široký sortiment stavebního materiálu, který si můžete prohlédnout na jejich webových stránkách. Mezi jejich hlavní produkty patří fasády, omítky, stavební chemie, izolace, sádrokarton, obklady a dlažby.

Firma wami.cz s.r.o. také provádí různé druhy stavebních prací, jako jsou výstavba rodinných domů od základu, provádění omítek (sádra, štuky, stěrky), zateplování budov, pokládka podlah a obkladů, montáž sádrokartonu a další.

Firma wami.cz s.r.o. byla založena již v roce 2007 a je rodinnou firmou, která staví na kvalitě své práce, solidnosti a spolehlivosti. Jejich motto je: “Stavíme pro Vás”.

Pokud máte zájem o jejich služby nebo potřebujete poradit s výběrem materiálů, neváhejte je kontaktovat telefonicky nebo e-mailem.

Budou rádi, když Vám pomohou splnit Vaše stavební přání.

Štítky:

prodej stavebního materiálu, stavebniny, stavební práce, stavba RD, provádění omítek

POBOČKY
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA wami.cz, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
wami.cz, s.r.o.
www.wami.cz
Adresa

Adresa

Hradecká 224
Předměřice nad Labem 503 02

info@wami.cz
+420 734 718 840


Najdete nás také zde:

ARES
captcha