L.E.S. CR spol. s r.o.


Okrouhlo 215, Jílové u Prahy 254 01
Řešení problematiky technologií v oblasti ochrany rostlin.

Hlavní zaměření:
- lesní hospodářství
- školkařství
- ovocnářství
- okrasné zahradnictví
- komunální sféra.

Další produkty a služby
  • pracovní oděvy a rukavice, ochranné přilby a helmy, brýle a masky, bezpečnostní obuv
  • hospodářská úprava lesů, údaje o stavu lesa, lesnické mapy, mýtní těžby, rozdělení lesa, lesnická činnost
  • pomalu rozpustná hnojiva, hnojivé tablety, postřiky proti škůdcům, pesticidy a mořidla
  • zemědělské plodiny, obiloviny, okopaniny, sušená krmiva, čerstvé maso, ostatní zemědělské produkty


Související články
Novinky léto: Pracovní oděvy a obuv i pro volný čas

Industrial Starter Czech s.r.o.

Novinky léto: Pracovní oděvy a obuv i pro volný čas

Když se řekne pracovní oblečení, tak si asi každý hned představí uniformu, která nepřidá na náladě. Proto je správná chvíle takové dojmy odbourat a získat pro společnost i pro svoje soukromé účely takové oděvy a obuv, které dodržují určité normy a bezpečnost, ale také moderní design.


Když šlechtí nejen práce, ale i pracovní oděv

PALIČKA s.r.o.

Když šlechtí nejen práce, ale i pracovní oděv

Nejen v zaměstnání, ale i na doma potřebujete při činnostech oblečení, které odpovídá tomu, co právě děláte. Něco pohodlného, kvalitního a zároveň reprezentujícího, v čem se cítíte opravdu dobře. Na kvalitě i designu hodně záleží a o každý detail se stará i společnost Palička s.r.o. se sídlem v Laškově.


Výrobce pracovních oděvů a dodavatel ochranných pomůcek s dodáním v režimu náhradního plnění

TERCIE handicap s.r.o.

Výrobce pracovních oděvů a dodavatel ochranných pomůcek s dodáním v režimu náhradního plnění

V našem velkoobchodě naleznete široký výběr pracovních oděvů s možností ušití nadměrných nebo nestandardních velikostí nebo s vyšitím loga Vaší společnosti, pracovní obuv, osobní ochranné pomůcky a speciální drogerii.


Vinařské potřeby a nápojová technika

ZAMMA-SUDY, s.r.o.

Vinařské potřeby a nápojová technika

Výroba vína je založena na citu a umění. Aniž bychom si to běžně uvědomovali, chce to trpělivost a spoustu zkušeností. Jenomže to není zdaleka všechno, co budete k výrobě vína potřebovat a proto je zde náš kompletní sortiment výrobků a veškerých potřebných věcí, které při výrobě vína potřebujete.


Další produkty a služby
Prodej štěpkovače Praha

Prodej štěpkovače Praha

Společnost L.E.S. CR spol. s r.o. Vám nabízí prodej štěpkovačů. Jsme výhradní dovozce dánských štěpkovačů TP Linddana do České republiky. Tři výkonnostní řady štěpkovačů: - Garden - Park - Les. Štěpkovače Garden: - zpracování dřevní hmoty do průměru 10 cm, velikost štěpky 5-50 mm. Štěpkovače Park: - zpracování dřevní hmoty do průměru 25 cm, velikost štěpky 4-13 mm. Štěpkovače Les: - zpracování dřevní hmoty do průměru 40 cn, velikost štěpky 12-40 mm. Více informací naleznete na našich webových stránkách.


Štěpkovače TP Linddana Park Line - TP 130 PTO, TP 160 PTO a TP 20

Štěpkovače TP Linddana Park Line - TP 130 PTO, TP 160 PTO a TP 20

Štěpkovač TP 130 PTO: - stroj je určený pro štěpkování větví a dřevní hmoty až do průměru 130 mm - produkovaná štěpka je velmi stejnoměrná o velikosti 8 mm. Jeden horizontální hydraulický podávací válec zajišťuje plynulý přísun hmoty ke 2 nožům, které řežou hmotu v úhlu 90° - stroj má samostatný hydraulický okruh, otočný ejektor pro nasměrování produkované štěpky, je vybaven bezpečnostním rámem pro start - stop- zpětný chod - varianta PTO je pro traktor s tříbodovým závěsem, pohon kardanovou hřídelí, 540 otáček za min. Technické parametry: - hmotnost 502 kg - požadovaná síla traktoru 18-45 kW (25-60HP) - vstupní otvor 130-220 mm - počet nožů 2 ks - protibřit – 1 ks horizontální a 1 ks vertikální - kapacita 3-10 m3/hod. Předváděcí stroj ve výborném stavu, model 2010. Cena 135 000,- Kč + DPH. Štěpkovač TP 160 PTO: - elegantní a výkonný štěpkovač pro zpracování větví až do průměru 160 mm - použitý hydraulický systém a 2 horizontálně umístěné podávací válce zajišťují silný a bezproblémový vstup dřeva do stroje - na disku umístěné 2 nože, které štěpkují dřevo v úhlu 90°, zajišťují efektivní štěpkování a vysokou kvalitu štěpky o velikosti 4-10 mm - stroj má samostatný hydraulický okruh, otočný ejektor pro nasměrování produkované štěpky, je vybaven bezpečnostním rámem pro start – stop- zpětný chod - varianta PTO je pro traktor s tříbodovým závěsem, pohon kardanovou hřídelí, 540 otáček za min. Technické parametry: - hmotnost 555 kg - požadovaná síla traktoru 22-59 kW (30-80HP) - vstupní otvor 160-220 mm - počet nožů 2 ks - protibřit – 1 ks horizontální a 1 ks vertikální - kapacita 5-6 m3/hod. Předváděcí stroj ve výborném stavu, model 2010. Cena 198 000,- Kč + DPH. Štěpkovač TP 200 PTO: - je určen ke štěpkování větví do průměru 200 mm, velikost štěpky 4-10 mm - diskový štěpkovač se samostatným hydraulickým okruhem, třemi noži a třemi protibřity - dřevo je štěpkováno pod úhlem 90° a k disku je dopravováno dvěma horizontálními podávacími válci - stroj má otočný ejektor pro nasměrování produkované štěpky, je vybaven bezpečnostním rámem pro start – stop- zpětný chod - varianta PTO je pro traktor s tříbodovým závěsem, pohon kardanovou hřídelí, 540 nebo 1000 otáček za min - tento stroj je také vybavený zařízením stress kontrol TP Pilot - ochranou proti přetížení. Technické parametry: - hmotnost 700 kg - požadovaná síla traktoru 30-85 kW (40-115HP) - vstupní otvor 210-265 mm - počet nožů 3 ks - protibřit – 1 ks horizontální a 2 ks vertikální - kapacita 6-8 m3/hod. Použitý stroj - 13,41 motohodin, rok výroby 2009. Cena 220 000,- Kč + DPH. Nabídka platí do vyprodání skladových zásob.