L.E.S. CR spol. s r.o.


Okrouhlo 215, Jílové u Prahy 254 01

Řešení problematiky technologií v oblasti ochrany rostlin.

Hlavní zaměření:
- lesní hospodářství
- školkařství
- ovocnářství
- okrasné zahradnictví
- komunální sféra.

IČ: 25657411
DIČ: CZ25657411
Okres: Praha-západ
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Ing. Viktor Janauer

Prodej štěpkovače Praha

Prodej štěpkovače Praha

Společnost L.E.S. CR spol. s r.o. Vám nabízí prodej štěpkovačů. Jsme výhradní dovozce dánských štěpkovačů TP Linddana do České republiky. Tři výkonnostní řady štěpkovačů: - Garden - Park - Les. Štěpkovače Garden: - zpracování dřevní hmoty do průměru 10 cm, velikost štěpky 5-50 mm. Štěpkovače Park: - zpracování dřevní hmoty do průměru 25 cm, velikost štěpky 4-13 mm. Štěpkovače Les: - zpracování dřevní hmoty do průměru 40 cn, velikost štěpky 12-40 mm. Více informací naleznete na našich webových stránkách.


Štěpkovače TP Linddana Park Line - TP 130 PTO, TP 160 PTO a TP 20

Štěpkovače TP Linddana Park Line - TP 130 PTO, TP 160 PTO a TP 20

Štěpkovač TP 130 PTO: - stroj je určený pro štěpkování větví a dřevní hmoty až do průměru 130 mm - produkovaná štěpka je velmi stejnoměrná o velikosti 8 mm. Jeden horizontální hydraulický podávací válec zajišťuje plynulý přísun hmoty ke 2 nožům, které řežou hmotu v úhlu 90° - stroj má samostatný hydraulický okruh, otočný ejektor pro nasměrování produkované štěpky, je vybaven bezpečnostním rámem pro start - stop- zpětný chod - varianta PTO je pro traktor s tříbodovým závěsem, pohon kardanovou hřídelí, 540 otáček za min. Technické parametry: - hmotnost 502 kg - požadovaná síla traktoru 18-45 kW (25-60HP) - vstupní otvor 130-220 mm - počet nožů 2 ks - protibřit – 1 ks horizontální a 1 ks vertikální - kapacita 3-10 m3/hod. Předváděcí stroj ve výborném stavu, model 2010. Cena 135 000,- Kč + DPH. Štěpkovač TP 160 PTO: - elegantní a výkonný štěpkovač pro zpracování větví až do průměru 160 mm - použitý hydraulický systém a 2 horizontálně umístěné podávací válce zajišťují silný a bezproblémový vstup dřeva do stroje - na disku umístěné 2 nože, které štěpkují dřevo v úhlu 90°, zajišťují efektivní štěpkování a vysokou kvalitu štěpky o velikosti 4-10 mm - stroj má samostatný hydraulický okruh, otočný ejektor pro nasměrování produkované štěpky, je vybaven bezpečnostním rámem pro start – stop- zpětný chod - varianta PTO je pro traktor s tříbodovým závěsem, pohon kardanovou hřídelí, 540 otáček za min. Technické parametry: - hmotnost 555 kg - požadovaná síla traktoru 22-59 kW (30-80HP) - vstupní otvor 160-220 mm - počet nožů 2 ks - protibřit – 1 ks horizontální a 1 ks vertikální - kapacita 5-6 m3/hod. Předváděcí stroj ve výborném stavu, model 2010. Cena 198 000,- Kč + DPH. Štěpkovač TP 200 PTO: - je určen ke štěpkování větví do průměru 200 mm, velikost štěpky 4-10 mm - diskový štěpkovač se samostatným hydraulickým okruhem, třemi noži a třemi protibřity - dřevo je štěpkováno pod úhlem 90° a k disku je dopravováno dvěma horizontálními podávacími válci - stroj má otočný ejektor pro nasměrování produkované štěpky, je vybaven bezpečnostním rámem pro start – stop- zpětný chod - varianta PTO je pro traktor s tříbodovým závěsem, pohon kardanovou hřídelí, 540 nebo 1000 otáček za min - tento stroj je také vybavený zařízením stress kontrol TP Pilot - ochranou proti přetížení. Technické parametry: - hmotnost 700 kg - požadovaná síla traktoru 30-85 kW (40-115HP) - vstupní otvor 210-265 mm - počet nožů 3 ks - protibřit – 1 ks horizontální a 2 ks vertikální - kapacita 6-8 m3/hod. Použitý stroj - 13,41 motohodin, rok výroby 2009. Cena 220 000,- Kč + DPH. Nabídka platí do vyprodání skladových zásob.Další produkty a služby
  • pracovní oděvy a rukavice, ochranné přilby a helmy, brýle a masky, bezpečnostní obuv
  • hospodářská úprava lesů, údaje o stavu lesa, lesnické mapy, mýtní těžby, rozdělení lesa, lesnická činnost
  • pomalu rozpustná hnojiva, hnojivé tablety, postřiky proti škůdcům, pesticidy a mořidla
  • zemědělské plodiny, obiloviny, okopaniny, sušená krmiva, čerstvé maso, ostatní zemědělské produkty


Související články
Ochranné pracovní pomůcky
Ochranné pracovní pomůcky

Firma TEMPO O.O.P.P. spol. s.r.o. nabízí široký sortiment pro všechna odvětví průmyslné i řemeslné výroby. Mezi naše zákazníky se řadí firmy stavební, strojírenské, energetické, chemické, potravinářské, zemědělské, zdravotnická zařízení a laboratoře.


Výroba a prodej ochranných pracovních prostředků
Výroba a prodej ochranných pracovních prostředků

Pracovní oděvy, obuv a další pomůcky jsou nedílnou součástí veškerých pracovních úkonů. Takové oděvy a pomůcky poskytují určité pohodlí, komfort, šetření oblečení, které máte na běžné nebo sváteční nošení, ale i bezpečnost. A právě o tento komfort se stará společnost OSAPO, s.r.o. s působením v Libereckém kraji.


Výrobce pracovních oděvů a dodavatel ochranných pomůcek s dodáním v režimu náhradního plnění
Výrobce pracovních oděvů a dodavatel ochranných pomůcek s dodáním v režimu náhradního plnění

V našem velkoobchodě naleznete široký výběr pracovních oděvů s možností ušití nadměrných nebo nestandardních velikostí nebo s vyšitím loga Vaší společnosti, pracovní obuv, osobní ochranné pomůcky a speciální drogerii.


Produkty jednorázové osobní hygieny – papírové ručníky, toaletní papíry či mýdla
Produkty jednorázové osobní hygieny – papírové ručníky, toaletní papíry či mýdla

Zajištění dodávky dostatečně kvalitních produktů jednorázové osobní hygieny v požadovaném množství je zásadní pro všechny umývárny i sociální zařízení. Společnost ZVG Zellstoff-Verarbeitung AG, odborník na řešení čistoty, hygieny a pracovní ochrany, poskytuje dodávku papírových ručníku, toaletních papírů, mýdel či krémů na ruce. Své produkty neustále vyvíjí tak, aby odpovídaly požadavkům klientů s ohledem na praktičnost a kvalitu materiálu.