Lodní doprava Břeclav, s.r.o.


Haškova 3376, Břeclav 690 02
Plavby po Dyji a Nových Mlýnech.
Horní Mušovská nádrž vodního díla Nové Mlýny, dolní Novomlýnská nádrž vodního díla Nové Mlýny, řeka Dyje.
Služby:
-lodní doprava
-kulturní akce
-svatební obřady na lodi, svatba na lodi, obřady
-pronájem lodí s kapitánem
-dračí lodě
-párty na lodi
-dovolená na lodi
-plavby lodí
-výletní lodě.

Loď s kapitánem můžete objednat také pro uzavřenou společnost. Děti si pod vedením kapitána mohou zkusit řídit loď.

Lodě SÁMO, SVATOPLUK a VĚSTONICKÁ VENUŠE jsou registrovaným místem pro konání svatebních obřadů.
Nová loď Děvín je malé plavidlo s kapacitou 12 osob.
Plavidlo bude posilovat pravidelné linky v hlavní sezóně, bude nabízeno k pronájmům a bude také sloužit jako záložní loď pro Vodní záchrannou službu ČČK Nové Mlýny k záchranným akcím a monitorování překážek na této obrovské vodní ploše.

PLAVBY K JANOHRADU
Do Lednicko-valtického areálu se dá cestovat netradičně, pomocí lodí i koní. Pro zájemce zprostředkujeme výlet z Břeclavi lodí k Janovu hradu, kde přesednou na povoz tažený koňmi. Ten je přiveze přímo do zámeckého parku v Lednici k Maurské vodárně a odpoledne zase zpět.


Plavební trasy:
-TRASA 1 Horní Nové Mlýny - loď VĚSTONICKÁ VENUŠE
(Kemp Merkur - Pasohlávky - Brod nad Dyjí)

-TRASA 2 Řeka Dyje - loď SVATOPLUK a SÁMO
(Veslařský klub Břeclav - Janův hrad)

-TRASA 4 Dolní Nové Mlýny - loď PÁLAVA
(YC Pavlov - Kemp MARS Šakvice - Strachotín - Kemp Dolní Věstonice)
Jízdní řád 2012:
duben, květen, červen, září
Sobota a Neděle
Pavlov -11:00, 15:30
Šakvice -11:30, 16
Strachotín -12:30, 17
D. Věstonice -13, 15, 17:30
Pavlov -15:30, 18

Jízdní řád 2013:
Trasa Dyje:
Měsíce:duben, květen, do 15. června, od 15. září, říjen:
sobota, neděle a 1.5., 8.5.
-Veslařský klub: 10:00- 14:00, 13:00-17:00
-Janův hrad: 11:00-15:00, 12:00- 16:00.

Měsíce:od 15. června, červenec, srpen, do 15. září:
úterý, neděle
-Veslařský klub: 10:00-14:00, 13:00-17:00
-Janův hrad: 11:00-15:00, 13:00-17:00.
Vyhlídkové plavby- hodinová okružní plavba
z kempu D. Věstonice- 13:00-14:00.

Trasa Nové Mlýny:
Měsíce:květen, červen, září:
sobota, neděle a 1.5-, 8.5.
Pavlov-Šakvice: 9:30-10:00
Šakvice-Pavlov: 10:15-10:45
Pavlov-Šakvice: 11:00-11:30
Šakvice- Strachotín(na znamení)-Dolní Věstonice: 11:30-12:30.
Dolní Věstonice-Pavlov: 15:30-16:00
Pavlov-Šakvice: 16:00-16:30
Šakvice-Pavlov: 16:45-17:15
Pavlov-Šakvice: 17:30-18:00
Šakvice-Pavlov: 18:00-18:30.

Vyhlídkové Plavby:
Dolní Věstonice, Strachotín (na znamení): 13:00-14:00
Dolní Věstonice, Strachotín (na znamení): 14:00-15:00.

Měsíce: Červenec a Srpen- DENNĚ.

TIC Informační místo Dyje vám poskytne veškeré turistické informace, prodej lodních lístků.
Adresa:
Haškova 3376, Břeclav
Mob.: 777 363 200

Vydejte se lodí na školní výlet, piknik s degustací vína, okružní plavbu, tradiční adventní plavby, plavbu Břeclaví.

Poznejte krásy Mušovských jezer, Lednicko valtického areálu a Břeclavska z paluby lodě.

Produkty
  • linkové plavby, okružní plavby, vodní turistika, lodní lístek, lodní přeprava osob
  • sportovní bundy, kvalitní mikiny, sportovní trika, unisex kalhoty, funkční trika, velopláště, rukavice


Související články
Cyklosport Švec: Váš partner pro kolo i další sporty

Cyklosport Švec

Cyklosport Švec: Váš partner pro kolo i další sporty

Jste nadšený cyklista, který hledá kvalitní kolo, elektrokolo, koloběžku nebo sportovní oblečení či vybavení a chcete si vybrat z široké nabídky značek, modelů, velikostí a barev? Nebo potřebujete profesionální servis a poradenství? Pak je pro vás ideální volbou rodinná firma Cyklosport Švec, která se zabývá prodejem a servisem jízdních kol, cyklistického i dalšího sportovního vybavení již od roku 1991.


Pletené šály pro fanoušky sportovních klubů: Praktický a stylový doplněk

PLETEX s.r.o.

Pletené šály pro fanoušky sportovních klubů: Praktický a stylový doplněk

Pokud jste fanouškem sportu a chcete podpořit svůj oblíbený klub, měli byste mít ve své sbírce pletenou šálu s klubovým logem a barvami. Pletené šály pro fanoušky sportovních klubů jsou nejen praktickým a stylovým doplňkem, ale také symbolem jejich příslušnosti a hrdosti. A kde si takovou šálu pořídit? U firmy Pletex s.r.o., která se zabývá výrobou pletených čepic, šál, čelenek a dalších doplňků v různých velikostech, takže si každý fanoušek vybere tu pravou pro sebe.


Jak gumové náramky pomohou vašemu sportovnímu klubu dosáhnout úspěchu

IdentCORE s.r.o.

Jak gumové náramky pomohou vašemu sportovnímu klubu dosáhnout úspěchu

Jste majitelem nebo manažerem sportovního klubu a hledáte způsob, jak zvýšit jeho povědomí, přilákat více fanoušků a zlepšit jeho finanční situaci? Pak byste měli vědět o jednom z nejúčinnějších a nejlevnějších marketingových nástrojů, kterým jsou gumové náramky. Náramky pomáhají budovat loajalitu a soudržnost mezi hráči a fanoušky, zvyšují viditelnost a prestiž klubu a šíří jeho poselství.


Ošetření outdoorového oblečení a obuvi je důležité!

PROSPORT PRAHA s.r.o.

Ošetření outdoorového oblečení a obuvi je důležité!

Maximální funkčnosti a životnosti outdoorového oblečení a obuvi lze dosáhnout jen pomocí správné péče. Tou je odstraňování nečistot, pachů, obnovování prodyšnosti či impregnace. Společnost Prosport Praha s.r.o. zajišťuje autorizovaný prodej přípravků pro ošetřování outdoorového oblečení. Rovněž je výhradním zástupcem mnohých významných značek v odvětví.


Firemní články
Plavby lodí, výletní lodě, pronájem lodí, svatba na lodi, svatby

Plavby lodí, výletní lodě, pronájem lodí, svatba na lodi, svatby

Nabízíme Vám plavbu na našich lodích po dolní Novomlýnské nádrži vodního díla Nové Mlýny. Můžete si vybrat ze tří možných tras: -TRASA 1 Horní Nové Mlýny -TRASA 2 Řeka Dyje -TRASA 4 Dolní Nové Mlýny Lodě můžete využít i pro svůj svatební obřad. Lodě SÁMO, SVATOPLUK a VĚSTONICKÁ VENUŠE jsou registrovaným místem pro konání svatebních obřadů. Také lze pronajmout lodě k oslavám narozenin, výročí a pro další soukromé účely. Plavba naší lodí určitě ve Vás zanechá příjemný zážitek.


Vyhlídkové plavby Jižní Morava, Lodní doprava Břeclav, s.r.o.

Vyhlídkové plavby Jižní Morava, Lodní doprava Břeclav, s.r.o.

Vydejte se na vyhlídkovou plavbu lodí na Jižní Moravě. Mušovké nádrže jsou ideálním místem pro váš výlet nebo dovolenou. Vyhlídkové plavby nabízí společnost Lodní doprava Břeclav, s.r.o. Nabízíme plavby po Dyji a Nových Mlýnech. Horní Mušovská nádrž vodního díla Nové Mlýny, dolní Novomlýnská nádrž vodního díla Nové Mlýny, řeka Dyje. Roste zájem rekreantů o poznávání krás vodní nádrže Nové Mlýny. Během plavby můžete obdivovat Pálavské vrchy a jejich okolí. Vyhlídkové plavby nabízíme nejen v době letních prázdnin. Celý jizdní řád najdete na našich webových stránkách - www.lodnidoprava.com Lodě je také možné pronajmout i s kapitánem pro soukromé akce, večírky, svatby atd. Můžete si vybrat různé plavební trasy: -TRASA 1 Horní Nové Mlýny - loď VĚSTONICKÁ VENUŠE (Kemp Merkur – Pasohlávky – Brod nad Dyjí) -TRASA 2 Řeka Dyje - loď SVATOPLUK a SÁMO (Veslařský klub Břeclav – Janův hrad) -TRASA 4 Dolní Nové Mlýny - loď PÁLAVA (YC Pavlov – Kemp MARS Šakvice – Strachotín – Kemp Dolní Věstonice) Vyhlídková plavba na Trase 1 - hodinová okružní plavba z kempu Merkur Vyhlídková plavba na Trase 4 - hodinová okružní plavba z kempu Dolní Věstonice nebo Pavlov hlídková plavba na Trase 2 - hodinová nebo dvouhodinová okružní plavba k Janohradu


Plavby lodí, pronájem lodí Nové Mlýny

Plavby lodí, pronájem lodí Nové Mlýny

Lodní doprava Břeclav nabízí: -plavby lodí -pronájem lodí -na lodi občerstvení -zapujčení lodí -oslavy -svatby -firemní akce -rande -výběr z lodí dle - přístavu, trasy, kapacity osob -objednávky přímo na webu -4 trasy na projížďky -k lodi kapitán. Chcete zažít dobrodružný nezapomenutelný zážitek objednejte si plavbu lodí. Více informací na webových stránkách.


Výletní lodě, plavby lodí, Břeclav, Jižní Morava

Výletní lodě, plavby lodí, Břeclav, Jižní Morava

Lodní doprava v Břeclavi na plavby: -po řece Dyji -na Nových Mlýnech -z Břeclavi plavba na Janův hrad -Mušovská nádrž -Novomlýnská nádrž. Lodě: -Věstonická venuše - 45osob -Sámo - 12osob -Svatopluk - 32osob -Pálava - 37osob -Děvín - 12osob. Lodě pronájem: -vlastní kapitán lodi -zajištěno občerství- dle přání -pro oslavu narozenin, výročí -na obchodní setkání -skvělí zážitek partnerovi -přátelské posezeních -pro uskutečnění plaveb po našich trasách. Více informací a objednávkové formuláře na webových stránkách.


Pronájem lodí, plavby lodí Břeclav, Hodonín

Pronájem lodí, plavby lodí Břeclav, Hodonín

Lodní doprava Břeclav nabízí: -pronájem lodí -plavby lodí, výlety lodí po předem vytyčených trasách. Pronájem lodí: -s kapitánem -na oslavu narozenin -na oslavu výročí -na obchodní jednání -pro atraktivní schůzku -a pro další vámi vymyšlené nápady. Půjčujeme lodě: -Veštonická Venuše -Sámo -Svatopluk -Pálava Věstonická Venuše: -přístav kemp Merkur -plavba na trase Mušovská nádrž. Sámo: -přístav veslařský klub Břeclav -plavba na trase po řece Dyji. Svatopluk: -přístav veslařský klub Břeclav -plavba na trase po řece Dyji. Pálava: -přístav Pavlov -plavba na trase Novomlýnská nádrž. Plavby lodí a výlety lodí: -vytyčeny tři trasy našich plaveb, výletů lodí -první trasa plaveb a výletů je přes Nové Mlýny, Mušovská nádrž, kemp Merkur, Pasohlávky a Brod nad Dyjí -druhá trasa je po řece dyje a na konci plavby na Vás čeká Janův hrad -třetí trasa vede po Novomlýnské nádrži přes Pavlov, kemp Mars, Strachotín a Dolní Věstonice. Plavby, výlety lodí a pronájem našich lodí si můžete objednat či rezervovat v nachystaných formulářích na našich webových stránkách.