1.DvREALITY


Kaloudova 19, Brno 614 00

Realitní kancelář, realitní činnost, reality, RK.

Obchod, prodej, poradenství, nabídky, poptávky na www.1dvreality.cz Brno až 50 km od Brna:
-byty, domy, rodinné domky (RD), pozemky, zahrady, komerční objekty, nájemní domky, rekreační objekty, ubytovací kapacity (penziony, hotely, ubytovny, investiční celky, areály).

Služby:
-příprava smluv právníkem
-výpis z katastru nemovitostí
-vklad práv do katastru
-fotodokumentace
-platby se uskutečňují zásadně prostřednictvím advokáta, (advokátní úschova, kupující složí prostředky na koupi u advokáta a má jistotu, že je prodávající obdrží až po zápisu do katastru), hypotékou u banky.
Nabízející má u nás služby zdarma.
Veškeré platby bez DPH, nejsme plátci DPH.
Zajistím pro Vás prověření specializace:
-půjčku, hypotéku na koupi nemovitosti
-odborný odhad Vaší nemovitosti
-geodetické práce včetně přeparcelování pozemku.

IČ: 63381516
DIČ:
Okres: Brno-město
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: do 5 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Jan Dvořák

Další produkty a služby
  • prodej realit, pronájem realit, zprostředkování právní podpory, tvorba nájemních smluv, tvorba prodejních smluv, zajištění financování nákupu nemovitosti


Související články
Zajištění prodeje či pronájmu pro vaše průmyslové areály, skladovací prostory a další nemovitosti
Zajištění prodeje či pronájmu pro vaše průmyslové areály, skladovací prostory a další nemovitosti

Hledáte pro vaši společnost vhodné skladovací prostory? Nebo hledáte firmu, která vám doporučí průmyslové areály přesně podle vašich představ? I pokud naopak nemovitost, průmyslové areály či skladovací prostory vlastníte a chcete je prodat či pronajímat, obraťte se na naši společnost NAXOS Ostrava. O vše už se postaráme, ať už nemovitosti vlastníte či hledáte.


Prodávejte vaši nemovitost s námi
Prodávejte vaši nemovitost s námi

Realitní kanceláře se mnohdy tváří ke klientům přívětivě. Díky vlastní zkušenosti však často následně zjistíme, jak to doopravdy funguje. Ovšem neplatí to v případě AVAPO - realitní kanceláře s.r.o., která se specializuje na prodeje bytů, pronájmy bytů, prodeje rodinných domů a také pozemků. Společnost působí zejména v oblasti Opavy a přilehlém okolí.


Prodej a odhady nemovitostí pro právnické i fyzické osoby
Prodej a odhady nemovitostí pro právnické i fyzické osoby

Nákup i prodej nemovitosti s sebou vždy přináší mnoho starostí. Je cena přiměřená? Vyplatí se nákup dané nemovitosti? Nebylo by dobré s prodejem ještě chvíli počkat? Tyto a mnohé další otázky trápí snad každého, kdo se nemovitostmi nějakým způsobem zabývá. Odborníci z firmy CONSULT VK Litomyšl, s.r.o. jsou tu pro všechny právnické i fyzické osob, které chtějí nejenom poradit, ale také efektivně prodat a zhodnotit.


G2 Reality Zlín: prodej nemovitostí, pronájem i rekonstrukce
G2 Reality Zlín: prodej nemovitostí, pronájem i rekonstrukce

Hledáte nové bydlení? Najdeme vám vhodnou lokalitu, poradíme a pomůžeme rovněž s vyřízením hypotéky. Jsme totiž zlínská realitní kancelář G2 Reality, s.r.o., která zajišťuje tradiční realitní služby pro kupující i prodávající. Vykupujeme nemovitosti, zprostředkujeme prodej nemovitostí i jejich pronájem a postaráme se také o rekonstrukce. Naše služby využijete v celém Zlínském kraji.