Prodávejte vaši nemovitost s námi

AVAPO - realitní kancelář s.r.o. Opavská realitka

Prodávejte vaši nemovitost s námi

Realitní kancelář AVAPO OPAVA – koupě a prodej nemovitostí, advokátní úschova peněz i další služby

Prodej nemovitostí či shánění vhodného bytu ke koupi není žádná legrace. V případě, že uvažujete o koupi domu či bytu nebo svoji nemovitost naopak prodáváte, obraťte se na realitní kancelář AVAPO Opava. Reality jsou naším oborem již několik let, kompletní služby nabízíme nejen zákazníkům z Opavy, ale i z širokého okolí.

AVAPO - realitní kancelář

Reality od A do Z – Opava i okolí

Naše realitní kancelář si zakládá na individuálním přístupu a kompletních službách. Každému klientovi nabízíme právní servis, pomoc s vyřízením úvěrů i podporu při jednání s bankami a úřady. K dispozici je vám navíc také úschova peněz po dobu převodu nemovitosti. Ať už se o reality zajímáte z jakéhokoli důvodu, my vám pomůžeme ve všech ohledech.

Spolehněte se na realitní kancelář AVAPO


Prodej nemovitostí s námi bude hračka

Chcete prodat svůj dům či byt? Obraťte se na nás, prodej nemovitostí je naší specialitou. Nemovitost nejdříve důkladně prohlédneme, nafotíme a připravíme její poutavou prezentaci. Poté vám pomůžeme najít vhodného kupce, připravíme kupní smlouvu a obstaráme veškerou potřebnou administrativu. To vše dle vašich podmínek a požadavků.


Advokátní úschova i další služby

Naše realitní kancelář je tu ale i pro ty, co si koupi či prodej nemovitostí zařídili sami. V tomto případě se vám mohou hodit naše právní služby, pomoc při sepisování smlouvy, ale i notářská, bankovní nebo advokátní úschova peněz po dobu převodu nemovitosti. Rádi vám poradíme také s vyplňováním daňových přiznání a s dalším papírováním.

Nebuďte na reality sami a obraťte se na ty, kteří se na trhu nemovitostí vyznají. Realitní kancelář AVAPO vám pomůže s koupí, pronájmem i prodejem nemovitostí.

Aktuální nabídka realit.Vydáno 12.02.2016
427 Zhlédnutí
Topováno 14.10.2020
FIREMNÍ ČLÁNKY

Prodávejte vaši nemovitost s námi

Prodávejte vaši nemovitost s námi
Realitní kanceláře se mnohdy tváří ke klientům přívětivě. Díky vlastní zkušenosti však často následně zjistíme, jak to doopravdy funguje. Ovšem neplatí to v případě AVAPO - realitní kanceláře s.r.o., která se specializuje na prodeje bytů, pronájmy bytů, prodeje rodinných domů a také pozemků. ...

AVAPO – realitní kancelář, která má špičkové reference a doporučení

AVAPO – realitní kancelář, která má špičkové reference a doporučení
Hledáte realitní kancelář, která vám pomůže s nákupem či prodejem nemovitosti? Dejte na skvělé reference a doporučení, které má AVAPO – realitní kancelář Opava. Specializujeme se na prodeje a pronájmy bytů, prodeje rodinných domů, pozemků, ale také kanceláří v Opavě a okolí. Na našem webu si můžete ...

AVAPO – realitní kancelář zařídí vše od prodeje až po výkup a financování nemovitostí

AVAPO – realitní kancelář zařídí vše od prodeje až po výkup a financování nemovitostí
Jak se řekne Opava pozpátku? No přece AVAPO. A právě to je název realitní kanceláře, která vám v Opavě i okolí již několik let nabízí kompletní služby v oblasti nemovitostí. Prodej, nákup či výkup nemovitostí, ale i odhady tržní ceny a financování nemovitostí bankou, to vše zařídí AVAPO – realitní ...
PODSTRÁNKY

Jak prodat dům

Jak prodat dům
Prodej nemovitosti v Moravskoslezském kraji s profesionálním realitním makléřem

Spolehlivá realitní kancelář

Spolehlivá realitní kancelář
Profesionalita a spolehlivost při prodeji, koupi, pronájmu nemovitosti

Jak prodat byt

Jak prodat byt
Prodej bytu, nemovitosti s profesionální realitní kanceláří
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA AVAPO - realitní kancelář s.r.o. Opavská realitka
WEBOVÁ STRÁNKA
AVAPO - realitní kancelář s.r.o.
www.avapo-rk.cz
Adresa

Adresa

Veleslavínova 240/8
Opava 746 01

palova@avapo-rk.cz
+420 603 776 879


Najdete nás také zde:

FacebookTwitterARES
captcha