Milan Klojda
G SYSTEM


Jáchymovská 43/24, Karlovy Vary 360 04

G SYSTEM – GPS sledovací systémy, GPS lokalizace, GPS vyhledávání pro firmy i jednotlivce

Jsme dodavatelé sledovacích, vyhledávacích a lokalizačních systémů GPS a GSM.

Zabýváme se GPS lokalizací, vyhledáváním a sledováním osob, dětí, zvířat, zásilek, auto-moto. Náš sledovací systém je CELOSVĚTOVÝ. Mapové podklady, ve kterých využíváme současně i satelitních nebo leteckých snímků nás dostávají na přední místo v lokalizacích osob, dětí, auto-moto. Proto lze naši GPS lokalizaci využít současně i pro Outdoor, Expedice, Trekking a další možné sportovní i bezpečnostní činnosti.

V současné době nabízíme zvýhodněné GPS lokalizace osob a dětí. Počty únosů dětí v současné době narůstají a proto se snažíme reagovat s nabídkou GPS lokátorů, které nejen že zaznamenávají veškerý pohyb hlídaných dětí, ale obsahují i nouzové tlačítko pro přivolání pomoci. Funkce v lokátoru tzv. GeoFence zajistí, aby v případě opuštění předem určené zóny přišlo včasné upozornění.

Využití osobního GPS lokátoru:

- ochrana dětí před únosem či ztrátou orientace
- dohled dětí
- ochrana a sledování osob
- ochrana a dohled na staršími a nemocnými osobami
- nouzové přivolání pomoci
- dálkový tajný odposlech
- sledování auto, moto
- sledování zvířat, zásilek
- sportovní činnosti: trekking, outdoor, horolezectví, paraglaiding, expedice
- vědecké činnosti: archeologie
- a mnoho dalších činností...

GPS monitoring vozidel

Dodáváme satelitní lokalizační, vyhledávací a sledovací jednotky pro monitoring vozidel. Zaznamenáváme pohyb vozidel do mapového systému a uchováváme jeho historii, kterou si můžete zpětně nechat zobrazit.
Pro firmy nabízíme vytvoření vlastního monitorovacího dispečinku s naší servisní a poradenskou podporou a bez dalších zbytečných nákladů. Můžete si monitorovat pohyb jak zaměstnanců, tak veškerého vozidlového parku v jednom systému, nastavovat zóny, které nesmí vozidlo či zaměstnanec opustit apod.

GPS monitorovací jednotka umožňuje v případě odcizení vozidla odstavení (zastavení) na dálku pomocí SMS. Vše vozidlo si sami nebo s naší účastí zastavíte a spustíte zároveň alarm (zvukovou či světelnou signalizaci).

Naše služby jsou pro firmy i jednotlivce.GPS monitoring stavební mechanizace a strojů a zemědělské techniky

Zajišťujeme GPS dohled, lokalizaci a sledování stavební mechanizace a strojů a zemědělské techniky před odcizením z opuštěných staveb. Naše GPS monitorovací jednotky jsou určeny pro drsné prostředí a proto bez problému ochrání vaši techniku jako jsou:

- bagry, traktory, ještěrky, mini bagry
- nákladní auta, tahače, kombajny
- apod.

GPS monitoring zásilek

Dodáváme satelitní lokalizační, vyhledávací a sledovací jednotku pro monitoring zásilek, zvířat, auto, moto a to tam, kde není možnost použít jiný zdroje energie. Naše GPS jednotka dokáže být v činnosti a sledovat až 6 měsíců bez připojení k jinému zdroji energie než který má integrovaný. GPS jednotku lze využít k rychlé a skryté instalaci a dlouhodobému sledování vozidla, osob, zvířat, zásilek apod.

IČ: 65541791
DIČ: CZ7304011913
Okres: Karlovy Vary
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel zapsaný v OR
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: neudáno

Další produkty a služby
  • požárně bezpečnostní zařízení, zabezpečení domů, zabezpečení objektů, zabezpečení automobilů, přístupové systémy, kamerové systémy, bezpečnostní zámky

Naše společnost se zabývá prodejem automobilových střešních nosičů značek THULE, HAKR A NEUMANN. Kromě nosičů máme v nabídce také sněhové řetězy, střešní boxy nebo autokosmetiku.

Související články
Elektroinstalace a elektromontáže
Elektroinstalace a elektromontáže

Elektroinstalace včetně profesionálně odvedené elektromontáže je kvalitní a bezpečná pouze v rukou profesionálů. Abyste mohli bezpečně a bez problémů využívat elektrickou energii, svěřte vaše požadavky naší společnosti ELMONT GROUP, a.s. se sídlem v Brně.


Dosáhněte energetické úspory díky regulačním systémům
Dosáhněte energetické úspory díky regulačním systémům

Efektivní regulace tepelných zařízení je velmi důležitá z hlediska finanční úspory. Každá firma by proto měla popřemýšlet nad investicí do moderních regulačních zařízeních, která se dokážou postarat o přenos informací mezi jednotlivými stanicemi a vyhodnocování informací z nich. S řízením teplárenských soustav Vám může pomoci zkušená společnost APPLIC s.r.o., která je jedničkou v oblasti průmyslové automatizace.


Elektronika pro klidný spánek
Elektronika pro klidný spánek

Kvalitní zabezpečení našeho majetku je důležité pro náš osobní klid. Existuje celá řada možností, jak právě tento důležitý a příjemný pocit získat. Pokud do celé věci zainteresujete i svůj dům, pak si vytvoříte chytré bydlení, které se ochrání samo.


Senzory, snímače i inspekční systémy zařídí firma Micro-Epsilon Czech Republic, spol. s r.o.
Senzory, snímače i inspekční systémy zařídí firma Micro-Epsilon Czech Republic, spol. s r.o.

Snímače, měřící zařízení a systémy vždy v nejvyšší možné kvalitě zajistí firma Micro-Epsilon Czech Republic, spol. s.r.o. Snímače s vysokou přesností, infračervené snímače teploty, barevné snímače nebo zařízení pro měření rozměrů a systémů pro průmyslové aplikace. To vše se ukrývá pod slupkou této firmy a je toho ještě daleko více.