Plastpol, s.r.o.
CNC obrábění, kusová a sériová výroba dřevěných, plastových a hliníkových dílů

Ve společnosti Plastpol, s.r.o. se zabýváme obráběním nekovových materiálů jako je dřevo, plast a aglomerované materiály. Na zakázku vyrábíme také hliníkové součástky a díly, na našich moderních 3 a 5osých CNC centrech. Jsme schopni realizovat jak kusovou, tak i sériovou výrobu.

Plastpol, s.r.o. - CNC obrábění a frézování

Obrábění dřeva a aglomerovaných materiálů, 3 a 5osá CNC centra

Naše společnost se zabývá obráběním dřeva a aglomerovaných materiálů, především překližek, dřevotřísek, multiplexu a dalších materiálů na bázi dřeva. Jsme vybaveni moderní technologií - 3 a 5osými obráběcími CNC centry, zpracujeme tak zakázku sériové i kusové výroby. Potřebujete vyrobit úchytky, součástky, dekorativní či dárkové předměty nejrůznějších tvarů? Jsme tu pro vás!

Prohlédněte si naše portfolio produktů


CNC obrábění plastů, laserové gravírování nápisů, log a designových vzorů

Naše společnost se nezaměřuje pouze na dřevo. Provádíme CNC obrábění plastů – vyrobíme vám na zakázku plastové kování, součástky i designové kousky pro nejrůznější účely. Provádíme také gravírování, které se dá využít například pro firemní propagaci – pomocí laseru vám do plastového podkladu zhotovíme libovolný nápis, ornament či logo.

Široká nabídka našich služeb v CNC obrábění


CNC obrábění hliníku, výroba úchytek, hliníkových dílců i strojních součástek

V rámci našeho portfolia vám zpracujeme také výrobky z hliníku. Ať už potřebujete nábytkové úchytky, strojní součástky či složitější dílce, díky našemu 3 a 5osému CNC centru, jsme schopni reagovat na každou větší či menší zakázku. Neváhejte nás kontaktovat, vytvoříme vám prototyp dle vašeho zadání!

Kontaktujte nás pro konkrétní nabídkuCNC obrábění

CNC obrábění

CNC obrábění, kusová a sériová výroba dřevěných, plastových a hliníkových dílů

CNC frézování a soustružení

CNC frézování a soustružení

CAD, CAM konstrukční práce, CNC frézování a soustružení dřeva, plastu a hliníku

Zakázková výroba

Zakázková výroba

Zakázková výroba, komponenty pro automobilový, strojírenský i nábytkový průmysl