LOCASTE s.r.o.


Dobřejovická 565/2, Praha 4 142 00

Náš internetový obchod nabízí kvalitní vína ze známých a prověřených vinařství:
- Itálie
- Francie
- Chile
- Čech
- Moravy
- Německa
- Rakouska.

Doplňkovým prodejem jsou:
- delikatesy k vínu
- vinné sklo
- vinotéky.

Pořádáme také pravidelné degustace námi nabízených vín.

Základní filosofií firmy je nabízet prověřená vína nejvyšší kvality, která mohou klientům nabídnout nový zážitek a která mají zajímavý poměr kvality k ceně.

Při výběru vín dáváme velký důraz i na to, jakým způsobem vína vznikají s ohledem na životní prostředí. Vína dodáváme do gastronomických provozů, privátním i firemním zákazníkům.

IČ: 27221857
DIČ: CZ27221857
Okres: Praha-město
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: do 5 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Libor Černoch

Eshop víno, vinné sklo a doplňky

Eshop víno, vinné sklo a doplňky

Společnost LOCASTE s.r.o. nabízí internetový prodej vína, vinných skel a doplňků. E-shop nabízí kvalitní vína ze známých a prověřených vinařství: - Itálie - Francie - Chile - Čech - Moravy - Německa - Rakouska. Doplňkový prodej: - delikatesy k vínu - vinné sklo - vinotéky. Bližší informace naleznete na webových stránkách viz odkaz níže.Další produkty a služby
  • sudová vína, suchá vína, polosuchá vína, polosladká vína, sladká vína, růžová vína, červená vína, zelená vína

Penzion BALNIKA Emil Bláha

Související články
Komplexní služby pro vybavení vinotéky
Komplexní služby pro vybavení vinotéky

Vlastní vinotéka nemusí být pouze vaše nesplněné přání, ale realita. S kompletním vybavením vinotéky a s kvalitním výběrem vína vám ochotně poradí a pomůže specializovaný velkoobchod Ráj Vína s.r.o. Díky nám budete mít podnik, ve kterém budete dělat radost zákazníkům, nebo můžete mít přímo doma menší vinotéku pro vlastní potřebu.


Výroba kvalitního českého vína s rodinnou tradicí
Výroba kvalitního českého vína s rodinnou tradicí

Kdo by aspoň jednou v životě neochutnal lahodný červený nebo bílý mok z hrozen zvaný víno? Ten, který dokáže zpříjemnit večery a nutí říkat pravdu? Právě naše země se pyšní spoustou vinařských oblastí, ve kterých víno má tradici a svůj příběh. Stejně jako Vinařství Líbal s.r.o. založeno v roce 2001, které se stalo rodinným bohatstvím.


Ochutnávky vín ve vinném sklepě Znojmo
Ochutnávky vín ve vinném sklepě Znojmo

Máte rádi vína? Holdujete tomuto kouzelnému moku? Nenechejte si ujít ochutnávku ušlechtilých odrůd z kvalitního vinařství VINO HORT s.r.o., které se nachází ve Znojmě. Doušek lahodného vína velice příjemně otevře všechny vaše smysly. Možná si vína po této zkušenosti ještě více získají vaši náklonnost.


Velkosklad alkoholických nápojů, značkových rumů, koňaků i sudového piva – to vše s rozvozem po Opavsku
Velkosklad alkoholických nápojů, značkových rumů, koňaků i sudového piva – to vše s rozvozem po Opavsku

Velkosklad lihovin, alkoholických nápojů i nealkoholických, ale také značkových koňaků, vytříbených rumů, piva sudového i lahvového, vína a spousty dalších druhů výrobků jsou k dispozici od společnosti L & M nápoje s.r.o. Zákazníci však mohou nakupovat i mnohé další zboží, džusy, kávu, čaj i slané pečivo.