PAPILLONS a. s.
VEBA home textile


Přadlácká 89, Broumov 550 01
Telefon: +420 491 502 200

Společnost VEBA je tradičním českým výrobcem bavlněných žakárských tkanin. Zaměřuje se na produkci oděvního a domácenského sortimentu.

DOMÁCENSKÝ TEXTIL
V oblasti domácenské textilu vytváří VEBA koordinované kolekce damaškových lůžkovin, ubrusů a prostírání a koupelnového froté programu. Luxusní řada výrobků pod obchodní značkou CAREZZA z nejjemnějších přízí z egyptské bavlny splňuje ty nejvyšší požadavky zákazníka.

Ložní prádlo - Damaškové ložní povlečení z nejjemnějších česaných přízí nabízí příjemný omak a elegantní vzhled. Módní barevnost, konfekční provedení a žakárské vzorovaní působí decentně a velmi vkusně. Naší předností je výroba superšíří do 280 cm, vhodných pro ložní soupravy King Size a Queen Size. Luxusní povlečení nabízíme s Easy Care - nežehlivou úpravou.

Stolní prádlo - Kvalitní damaškové ubrusy a ubrousky se výborně hodí jak pro slavnostní příležitosti, tak i pro běžné každodenní použití. Nabízíme výrobky žakársky vzorované, hladké i orámované, v různých desénech, barevných kombinacích a konfekčním provedení. Luxusní kolekce jsou vyráběny s aplikací nešpinivé a voduodpudivé úpravy.

Froté - Kvalitní froté osušky, ručníky, koupelnové doplňky i župany dodáváme i v barevně sladěných kompletech. Jejich speciální úpravy, unikátní dezény i efekty odpovídají současným světovým trendům. Špičková technologie na mokrou úpravu froté dodává výrobkům ještě větší jemnost a lepší savost. Vedle klasického froté nabízíme i froté výrobky kategorie Super Soft vyznačující se mimořádnou hebkostí, lehkostí a savostí.

Kolekce WA-TER – Ve spolupráci se společností PAPILLONS nabízíme luxusní kolekci WA-TER, jejímž základem je vysoce technicky a uživatelsky vyspělý výrobek kombinující výhody vafle a froté. Je mimořádně savý, měkký, s vysokou pevností, má vynikající třecí schopnosti a masážní účinky.

HOTELOVÝ PROGRAM
Zvláštním segmentem společnosti VEBA je nabídka pro hotelový průmysl a veřejnou terciární sféru.
K nabídce hotelového sortimentu patří vysoce kvalitní, odolné a stálobarevné materiály pro hotely a restaurace speciálně vyvinuté a testované na vysokou zátěž při ošetřování. Kombinací jednotlivých druhů výrobků je možné vytvořit barevně i dezénově sladěný komplet.
VEBA garantuje označení výrobků PROFESSIONAL. Ložní prádlo, ubrusy a froté výrobky označené PROFESSIONAL zajišťují komfortní pocit všem návštěvníkům hotelů a penzionů. Při vývoji těchto výrobků byl zohledněn požadavek hoteliérů na nízké náklady na údržbu prádla a zároveň dlouhou životnost. Prádlo PROFESSIONAL splňuje svým materiálovým složením, konstrukcí i konfekčním zpracováním všechny požadavky na údržbu v průmyslových prádelnách s náročnou moderní technologií. Parametry výrobků jsou ověřeny ve spolupráci s odborníky Asociace prádelen a čistíren

IČ: 45534276
DIČ: CZ45534276
Okres: Náchod
Stát: Česká republika
Právní forma: akciová společnost
Počet zaměstnanců: nad 1000 zaměstnanců
Obrat: nad 100 000 tis. Kč

Telefon:
+420 491 502 200

Fax:
+420 491 580 210

Email:
info@veba-ht.cz
eshop@papillons.cz

Web:


GPS: 50°34′57.97″ N, 16°20′15.9″ E

QR kód firmy PAPILLONS a. s. VEBA home textile

Architektonická kancelář Rokycany, projektování staveb, vypracování projektů, podklady pro průzkum.

Architektonická kancelář Rokycany, projektování staveb, vypracování projektů, podklady pro průzkum

Nosné ocelové konstrukce Olomouc, výroba svařenců, opracování, lakování a montáž.

Nosné ocelové konstrukce Olomouc, výroba svařenců, opracování, lakování a montáž
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související články
Postele, skříně, matrace a rošty

NÁBYTEK LINEA, s.r.o.

Postele, skříně, matrace a rošty

Toužíte po nové ložnici? Chcete si dopřát konečně komfort, ale i hezký a moderní vzhled? Náš nábytek se vyznačuje kvalitou a zároveň příjemnou cenou. Spoléháme se na přední české a slovenské výrobce, kteří dbají na komfort a design. Díky tomu je nábytek hezký na pohled, praktický na udržování a také luxusní, co se týče příjemných novodobých materiálů.


Pestrobarevné pletací příze české výroby ve vysoké kvalitě

KOH-I-NOOR WALDES galanterie, s.r.o.

Pestrobarevné pletací příze české výroby ve vysoké kvalitě

Patříte mezi ty, kteří se snaží být kreativní, zachovávat schopnost tvořit rukama a přinášet lidem pěkné produkty? Pletete, háčkujete či děláte jiné řemeslo, při kterém jsou zapotřebí kvalitní pletací příze? Firma KOH-I-NOOR WALDES galanterie, s.r.o. vám je dodá.


Pracovní oděvy, nářadí i čisticí prostředky do každé firmy

ŘEMPO VEGA, s.r.o.

Pracovní oděvy, nářadí i čisticí prostředky do každé firmy

ŘEMPO VEGA je předním českým průmyslovým distributorem speciálních jedincových a režijních materiálů a další široké palety zboží. Co si pod těmito pojmy ale konkrétně představit? Je to jednoduché - v naší nabídce najdete doslova vše, co byste ve své firmě mohli potřebovat - od pracovních oděvů, přes ochranné pracovní pomůcky, úklidové prostředky, nátěrové hmoty až třeba po kancelářské potřeby nebo nářadí a manipulační techniku. V našem rozsáhlém e-shopu na www.rempo-vega.cz najdete téměř 8000 položek!


Látkové pleny jsou lepší pro životní prostředí i vaše miminko

KOH-I-NOOR WALDES galanterie, s.r.o.

Látkové pleny jsou lepší pro životní prostředí i vaše miminko

Poslední dobou jsou látkové pleny u maminek čím dál oblíbenější. Není divu, jednorázové plenky sice ulehčují práci rodičům, ale pro životní prostředí jsou škodlivé. Kvůli používání jednorázových plen se totiž tvoří ohromné množství nerecyklovatelného odpadu. Kromě toho jsou látkové pleny lepší i pro zdravý vývoj vašeho miminka.