Nábytek KAFKA & ŠUBA, v.o.s.

CZKKuchyňské linky a nábytek

Kuchyňské linky a nábytek

Kuchyňské linky, 3D návrhy kuchyní, kuchyňské studio

Nábytek do ložnice, obýváku a dětského pokoje

Nábytek do ložnice, obýváku a dětského pokoje

Nábytek do obývacích a dětských pokojů, ložnic, skříně na míru

Předsíňový a kancelářský nábytek

Předsíňový a kancelářský nábytek

Předsíňový a kancelářský nábytek, židle, výprodej nábytku


KAFKA & ŠUBA, v.o.s.

Široký sortiment českého nábytku, ať už se jedná o postele, kvalitní matrace nebo kuchyně a kuchyňské linky Vám v okolí Znojma zajistí Nábytek KAFKA & ŠUBA, v.o.s. Naši prodejnu nábytku naleznete konkrétně v Novém Šaldorfě při silnici Znojmo-Hnánice.

Na trhu jsme od roku 1991 a naší činností je prodej výhradně českého nábytku i na zakázku. Dodáváme kvalitní český nábytek. Z našeho sortimentu si můžete vybrat kuchyňské linky všech možných rozměrů a sestav, kdy mátě na výběr různé dekory dvířek, pracovních desek, ale i rohové kuchyňské linky. Problémem nebude ani vybavení jídelny židlemi - hladkými či čalouněnými, materiál buk masiv či chromové, židle TON. Usednout si můžete ke stolům z lamina, masivu či dýhovanému stolu různých rozměrů a desénů.

Dodáváme i vybavení pro obývací pokoje, jako jsou sedací soupravy a obývací stěny. Váš obývací pokoj si můžete vybavit rohovými, rozkládacími pohovkami s úložným prostorem v různém dekoru potahových látek nebo se speciální povrchovou úpravou. Zakoupíte u nás jak kompletní obývací stěny, tak i sektorové (po jednotlivých skříňkách). Vybrat si můžete i křesla nebo vhodný konferenční stůl, z masivu, dýhovaný či z lamina nebo kovový se sklem.

Zajistíme Vám i vybavení do ložnic a dětských pokojů, jako jsou nábytkové sestavy do ložnice či kompletní dětské pokoje, ale i kusový nábytek - skříně či komody, postele z masivu či lamina, čalouněné postele, rozkládací postele z lamina či masivu, úložné prostory, noční stolky, LED osvětlení, polštáře, přehozy.

Náš sortiment také zahrnuje i kancelářský nábytek - kvalitní kancelářské židle s různě barevnými látkami a v různých provedeních. Kancelářský nábytek je možné sestavit dle Vašeho přání v různém provedení i rozměrech.

Potřebujete poradit s výběrem a koupí nábytku?
Přijďte k nám, máme individuální přístup ke každému zákazníkovi, poradíme, objednáme kvalitní český nábytek
i na míru dle vašich představ!


Katalog firem:    

Architektonické a designérské služby

,  

Bytový textil

,  

Kancelářský a školní nábytek

,  

Koupelnový nábytek

,  

Kuchyňský nábytek

,  

Ložnice

,  

Sedací nábytek

,  

Skříně a úložné prostory

,  
Štítky:

prodej nábytku, nábytek, matrace, kuchyně, postele, Znojmo