VERTICAL TRADE S.R.O.


V Aleji 2063/42, Jablonec nad Nisou 466 01

prodej:
-Vybavení pro všechny druhy horolezeckých aktivit, canyoning, speleologii, outdoor, letní i zimní turistiku a kemping.
-Certifikované vybavení pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou, záchranné složky, zásahové jednotky a armádu.
-Školení BOZP, školení prací ve výškách
-Revize OOPP pro práce ve výškách

Jsme jediný oficiální distributor vybavení a školení Petzl pro ČR a Slovensko.

IČ: 25004743
DIČ: CZ25004743
Okres: Jablonec nad Nisou
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 50 000 tis. - 100 000 tis. Kč

Sportovní pracovní vybavení horolezec speleolog, armádní vybavení

Sportovní pracovní vybavení horolezec speleolog, armádní vybavení

VERTICAL TRADE S.R.O. - Velkoobchodní prodej a servis vybavení pro horolezectví a kempingového sportovního vybavení. Mezi náš sortiment patří například: -vybavení pro všechny druhy horolezeckých aktivit -vybavení pro canyoning -vybavení pro speleologii -outdoorové vybavení -vybavení pro letní i zimní turistiku -výbava pro kemping Prodáváme a dodáváme také certifikované pracovní vybavení, například: -vybavení pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou -vybavení pro záchranné složky -vybavení pro zásahové jednotky a armádu Provádíme poradenství a školení pro práce ve výškách, například: -školení BOZP ve výškách a nad volnou hloubkou -školení technik práce ve výškách -školení revizí OOPP pro práce ve výškách Prodej a servis čelových svítilen značky PETZL.


Ochrana při odklízení sněhu ze střech

Ochrana při odklízení sněhu ze střech

Nabídka osobních ochranných pracovních prostředků pro ochranu pracovníků skladů a firemních hal při odklízení sněhu z rovných a mírně nakloněných střech. Vhodné pro soukromé firmy, sklady, výrobní podniky, obchodní centra, atd. Tyto doporučované prostředky nijak neomezí práci a bezpečně ochrání pracovníka v případě pádu přes hranu, nebo propadu střešní krytinou (zachytí pád). Veškeré vybavení je certifikováno dle předepsaných norem a odpovídá směrnici 362/2005 o ochraně proti pádu z výšky a do volné hloubky.


Čelovka Petzl PIXA

Čelovka Petzl PIXA

Vysoce odolná čelová svítilna Petzl pro práci a průmysl, do extrémních pracovních podmínek. Svítilna uvolňuje ruce pro práci: - lze ji nosit na hlavě s elastickým páskem, - připojenou do slotu na přilbě, nebo položenou na zemi. Adaptér pro připojení na přilbu je součástí balení. - dle typů 1, 2, a 3 několik režimů intenzity svícení. - nejvyšší model: nejnižší intenzita dosvit 15 m po dobu 12 hodin nejvyšší intenzita dosvit 55 m po dobu 3 hodin. - konstantní světlo, zaručený světelný výkon, který nepoklesne po celou dobu svícení díky systému regulace. - rezervní režim při téměř úplném vybití baterií: svítí do vzdálenosti 15 m po dobu minimálně 10 hodin. - indikátor stavu baterií: opakované blikání a červené světlo. - vodotěsná do 1 m po dobu 30 min (IP 67), po namočení není nutná žádná speciální údržba. - certifikace do výbušného prostředí ATEX: CE 0080, Ex II 3GD, Ex nAnL IIB T4 - zdroj dvě baterie AA/LR6, kompatibilní s dobíjecími akumulátory Ni-MH, Ni-Cd, použití akumulátorů zdvojnásobí dobu svícení - Hmotnost: 160 gDalší produkty a služby
  • rekreační batohy, campingový nábytek, chladicí boxy, venkovní grily, karimatky, spací pytle, outdoor stany
  • outdoorové oděvy, termo prádlo, lyžařské vybavení, cyklistická trička a kalhoty, čepice a rukavice, sportovní obuv
  • zátkové chrániče sluchu, přilby a masky, svářečské kukly a zástěry, rukavice a štíty, pracovní obuv
  • školení pracovníků a řidičů, školení revizních techniků, školení BOZP a PO, kurzy pro stavby

Společnost nabízející širokou škálu podlahových krytin všeho druhu - od vinylových, přes dřevěné, až po laminátové podlahy. Kromě prodeje poskytují také veškeré služby jako pokládku, renovaci a ošetření podlah.

Související články
Výroba a prodej pracovních oděvů, obuvi a ochranných prostředků
Výroba a prodej pracovních oděvů, obuvi a ochranných prostředků

Pracovní prostředí vyžaduje nejen prostředky, díky kterým budete moct plnit pracovní úkoly, ale také oděvy, obuv a ochranné pomůcky, díky kterým se budete cítit pohodlně a bezpečně. Vyberte si proto kvalitu, která je známá ve světě a poskytuje široký sortiment produktů jako společnost Industrial Starter Czech s.r.o.


Výrobce pracovních oděvů a dodavatel ochranných pomůcek s dodáním v režimu náhradního plnění
Výrobce pracovních oděvů a dodavatel ochranných pomůcek s dodáním v režimu náhradního plnění

V našem velkoobchodě naleznete široký výběr pracovních oděvů s možností ušití nadměrných nebo nestandardních velikostí nebo s vyšitím loga Vaší společnosti, pracovní obuv, osobní ochranné pomůcky a speciální drogerii.


Materiál a technika ve vojenském stylu, nejlepší kousky u nás - Armpex
Materiál a technika ve vojenském stylu, nejlepší kousky u nás - Armpex

Již od roku 2002 se zaměřujeme na všechno, co se týká vojenského materiálu nebo techniky. Originální armádní kousky, turistické zboží, nebo jenom věci na camping a volný čas. Zboží je také k dispozici v kamenné prodejně, která se nachází u Prahy – Krkonoše, zhruba 1 km před Novou Pakou.


Svářečská škola Česká Třebová poskytuje základní kurzy i zkoušky
Svářečská škola Česká Třebová poskytuje základní kurzy i zkoušky

Dopravní vzdělávací institut a.s. – Svářečská škola Česká Třebová se nachází asi 2 km od nádraží ČD. Pěšky to v pohodě dojdete za 20 minut. Nacházíme se v objektu bývalých kasáren.