VERTICAL TRADE S.R.O.


V Aleji 2063/42, Jablonec nad Nisou 466 01
prodej:
-Vybavení pro všechny druhy horolezeckých aktivit, canyoning, speleologii, outdoor, letní i zimní turistiku a kemping.
-Certifikované vybavení pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou, záchranné složky, zásahové jednotky a armádu.
-Školení BOZP, školení prací ve výškách
-Revize OOPP pro práce ve výškách

Jsme jediný oficiální distributor vybavení a školení Petzl pro ČR a Slovensko.

Produkty
  • rekreační batohy, campingový nábytek, chladicí boxy, venkovní grily, karimatky, spací pytle, outdoor stany
  • outdoorové oděvy, termo prádlo, lyžařské vybavení, cyklistická trička a kalhoty, čepice a rukavice, sportovní obuv
  • zátkové chrániče sluchu, přilby a masky, svářečské kukly a zástěry, rukavice a štíty, pracovní obuv
  • školení pracovníků a řidičů, školení revizních techniků, školení BOZP a PO, kurzy pro stavby

Řešení pro přepravu a logistiku v ČR i ve světě.

Řešení pro přepravu a logistiku v ČR i ve světě

Ubytování v penzionu Merlin Český Krumlov, poznávání památek, stylové ubytování, parkoviště, wifi.

Ubytování v penzionu Merlin Český Krumlov, poznávání památek, stylové ubytování, parkoviště, wifi

Související články
Vzdělávejte se jednoduše a snadno s pomocí vzdělávacího střediska Jan Šlegr

Jan Šlegr

Vzdělávejte se jednoduše a snadno s pomocí vzdělávacího střediska Jan Šlegr

Vzdělávací středisko Jan Šlegr se nachází v Nové Strašecí. Jedná se o školicí středisko, které má za úkol vzdělávat lidi různého věku i pohlaví. Pokud hledáte odborníky, kteří mají potřebné znalosti v oblasti vzdělávání a mají i patřičné kompetence, pak se můžete obrátit právě na tuto firmu.


Audity a certifikace od společnosti s celosvětovou působností DEKRA Certification

DEKRA CZ a.s. Certifikace systémů managementu

Audity a certifikace od společnosti s celosvětovou působností DEKRA Certification

Auditorské a certifikační služby z oblastí oblasti techniky, bezpečnosti, životního prostředí a zdraví pro Vás zajistí společnost DEKRA Certification - přední světový poskytovatel těchto služeb. Její zkušenosti se vztahují na systémy řízení, jakož i testování a inspekci. Dále nabízí personální certifikace, rozvojové programy a specializovaná školení.


Školení elektrikářů Jihlava

ELEKTROSLUŽBA CZ s.r.o. - Čestmír Tišl

Školení elektrikářů Jihlava

Kvalifikovaní zaměstnanci v oboru elektro jsou důležitou součástí firem, které působí v tomto oboru. Proto je důležité poskytnout svým zaměstnancům, ať už jednotlivcům či skupinám, pravidelná školení, kterých součástí je přezkoušení vyhlášky 50/1978 Sb. Svoje služby v oblasti elektro vám poskytne ELEKTROSLUŽBA CZ s.r.o. – Čestmír Tišl.


Virály aneb videa, která se šíří po sociálních sítích - tipy od Polas Videostudia Praha

POLAS VIDEOSTUDIO

Virály aneb videa, která se šíří po sociálních sítích - tipy od Polas Videostudia Praha

Video nestačí pouze vyrobit. Aby bylo smysluplnou investicí, je nutné ho i dobře uplatnit a získat pro něj diváky. Jedním z takových způsobů je jeho šíření prostřednictvím internetových sociálních sítí - pro tato videa se ujal pojem virály. Pokud Vás toto téma zajímá, přečtěte si následující článek od pražského videostudia POLAS, které působí na našem trhu již od roku 1991. Dočtete se v něm řadu užitečných informací a tipů.


Firemní články
Sportovní pracovní vybavení horolezec speleolog, armádní vybavení

Sportovní pracovní vybavení horolezec speleolog, armádní vybavení

VERTICAL TRADE S.R.O. - Velkoobchodní prodej a servis vybavení pro horolezectví a kempingového sportovního vybavení. Mezi náš sortiment patří například: -vybavení pro všechny druhy horolezeckých aktivit -vybavení pro canyoning -vybavení pro speleologii -outdoorové vybavení -vybavení pro letní i zimní turistiku -výbava pro kemping Prodáváme a dodáváme také certifikované pracovní vybavení, například: -vybavení pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou -vybavení pro záchranné složky -vybavení pro zásahové jednotky a armádu Provádíme poradenství a školení pro práce ve výškách, například: -školení BOZP ve výškách a nad volnou hloubkou -školení technik práce ve výškách -školení revizí OOPP pro práce ve výškách Prodej a servis čelových svítilen značky PETZL.


Ochrana při odklízení sněhu ze střech

Ochrana při odklízení sněhu ze střech

Nabídka osobních ochranných pracovních prostředků pro ochranu pracovníků skladů a firemních hal při odklízení sněhu z rovných a mírně nakloněných střech. Vhodné pro soukromé firmy, sklady, výrobní podniky, obchodní centra, atd. Tyto doporučované prostředky nijak neomezí práci a bezpečně ochrání pracovníka v případě pádu přes hranu, nebo propadu střešní krytinou (zachytí pád). Veškeré vybavení je certifikováno dle předepsaných norem a odpovídá směrnici 362/2005 o ochraně proti pádu z výšky a do volné hloubky.


Čelovka Petzl PIXA

Čelovka Petzl PIXA

Vysoce odolná čelová svítilna Petzl pro práci a průmysl, do extrémních pracovních podmínek. Svítilna uvolňuje ruce pro práci: - lze ji nosit na hlavě s elastickým páskem, - připojenou do slotu na přilbě, nebo položenou na zemi. Adaptér pro připojení na přilbu je součástí balení. - dle typů 1, 2, a 3 několik režimů intenzity svícení. - nejvyšší model: nejnižší intenzita dosvit 15 m po dobu 12 hodin nejvyšší intenzita dosvit 55 m po dobu 3 hodin. - konstantní světlo, zaručený světelný výkon, který nepoklesne po celou dobu svícení díky systému regulace. - rezervní režim při téměř úplném vybití baterií: svítí do vzdálenosti 15 m po dobu minimálně 10 hodin. - indikátor stavu baterií: opakované blikání a červené světlo. - vodotěsná do 1 m po dobu 30 min (IP 67), po namočení není nutná žádná speciální údržba. - certifikace do výbušného prostředí ATEX: CE 0080, Ex II 3GD, Ex nAnL IIB T4 - zdroj dvě baterie AA/LR6, kompatibilní s dobíjecími akumulátory Ni-MH, Ni-Cd, použití akumulátorů zdvojnásobí dobu svícení - Hmotnost: 160 g