KROVREAL, Josef Macko


č.60, Dobelice 672 01

Pasívní, montované, dřevomontované stavby, domy, dřevostavby, stavebnictví, zednictví, fasády, zateplení fasád Moravský Krumlov, Břeclav, Mikulov, Jihlava, Jihomoravský Kraj, Třebíč.

-výstavba rodinné domy
-zpracování projektové dokumentace dle potřeb zákazníka
-provedení základové desky
-montáž domu na staveništi
-stavba zděných domů, průmyslových oběktů, hospodářských budov
-ocelové haly
-rekonstrukce a udržba budov
-zahrady
-tesařské práce krovy, bednění, lešení
-pokryvačské práce
-klempířské práce
-voda topení plyn
-elektroinstalace.

IČ: 68067411
DIČ:
Okres: Znojmo
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno

Dřevostavby, Znojmo, Moravský Krumlov, Mikulov

Dřevostavby, Znojmo, Moravský Krumlov, Mikulov

Firma KROVREAL postaví dřevostavbu. Stavba se provádí montáží konstrukčních prvků na staveništi a to montáží dřevěné konstrukce domu, a krovu. Skladba obvodového pláště je fasáda polistyrenový zateplovaní systém, OSB deska MINERÁLNÍ VATA, parozábranná folie, sádrokarton. Všechny dřevěné prvky jsou ošetřeny přípravkem Bochemit SG, proti plísním a cizopasníkům. Výhody dřevostavby: -velké formáty konstrukce = rychlá výstavba -menší tloušťka stěn = až 10% větší vnitřní prostor -celistvá izolace stěny = žádné tepelné mosty a studené spoje -běžné otvory bez překladu = dveře a okna kdekoliv a kdykoliv -suchý proces výstavby = montáž po celý rok. Oblast: Znojmo, Moravský Krumlov, Mikulov. Více odkaz níže.


Nízkoenergetické domy, Znojmo, Třebíč, Břeclav

Nízkoenergetické domy, Znojmo, Třebíč, Břeclav

Firma KROVREAL Vám zmontuje nízkoenergetický dům. Výhody této stavby: -nízké zatížení základové spáry = úspora na základech až 25% -nízká hmotnost konstrukce = nízké náklady na přepravu a manipulaci -vynikajicí izolační vlastnosti = úspora nákladů na vytápění. Oblast: Znojmo, Třebíč, Břeclav. Více na webových stránkách.


Rodinné domy na klíč, Mikulov, Moravský Krumlov, Břeclav

Rodinné domy na klíč, Mikulov, Moravský Krumlov, Břeclav

KROVREAL zajistí rodinný dům na klíč. Stavba navíc obsahuje: -vnější omítky „fasáda“ -okna -vchodové dveře -vnitřní dveře -garážová vrata -vnitřní obklady -dlažby, vnější obklady -malby -podlahové krytiny -sanita -elektro instalace -hromosvod -vodoinstalace -vytápění -garáž podlaha -zábradlí. Lokalita: Moravský Krumlov, Břeclav, Mikulov.


Stavební práce, činnost, Jihlava, Třebíč, Břeclav

Stavební práce, činnost, Jihlava, Třebíč, Břeclav

KROVREAL se zabývá stavebnictvím, stavební prací, činností: -výstavba rodinné domy -zpracování projektové dokumentace dle potřeb zákazníka -provedení základové desky -pasivní domy -dřevomontované stavby, domy, dřevostavby -zednictví -fasády, zateplení fasád. Oblast: Jihlava, Třebíč, Břeclav.Další produkty a služby
  • zvuková izolace, tepelná izolace, izolace střech, izolace teras, izolace spodních staveb, izolace bazénů, izolace proti chemikáliím
  • montáž okapů, oplechování parapetů, pokládka střech, výměna střešní krytiny, zateplení střech, pokládání falcované krytiny
  • vázané konstrukce krovů, montáž příhradových konstrukcí, opravy dřevěných konstrukcí, bednění a podpůrné konstrukce
  • průmyslové rozvody vody, vodoinstalace rekonstrukce, instalace kanalizace, rekonstrukce bytových jader, instalatér voda
  • stavebně zednické práce, zdění cihlových zdí, zdění kamenných zdí, zdění betonových zdí, oprava starých fasád
  • projektování zpracovatelských závodů, projekty pozemního stavitelství, projektování místních komunikací
  • realizace nízkoenergetických bytových jednotek, realizace pasívních domů, dřevostavby s tepelnou izolací
  • stavby bytových domů, rodinné domky na klíč, rezidenční bydlení, nové družstevní byty
  • zateplení domu, oprava střechy, výměna atiky, zateplení obvodového pláště, zateplení parapetů, výměna parapetů, výměna zábradlí, rekonstrukce bytů, rekonstrukce domů, sanace soklů, výměna hromosvodů, výměna oken, výměna dveří
  • ocelové konstrukce balkonů, ocelové konstrukce hal, ocelové konstrukce fotovoltaických elektráren, ocelový městský mobiliář, kovové schody

Jsme jazyková škola a akreditovaná vzdělávací instituce, která je členem Asociace jazykových škol. Klademe velký důraz na výběr kvalitních lektorů, kteří studenty naučí více než jen jazyk.

Související články
Zabraňte vlhkosti, aby ničila váš majetek
Zabraňte vlhkosti, aby ničila váš majetek

Společnost IZOLACE M v Uherském Hradišti se postará o to, aby voda a vlhkost nezasahovala nežádoucím způsobem do našich domovů. Kromě toho si umí poradit i se zabráněním pronikání nebezpečných látek, jakými jsou kupříkladu radon nebo metan.


Fasádní konstrukce ILTEGRO pro větrané fasády
Fasádní konstrukce ILTEGRO pro větrané fasády

Podíváme se, co vlastně fasádní konstrukce společnosti ILTEGRO, spol. s r.o. představuje, jaké má výhody a kde se používá. Jedná se především o hliníkové profily, které jsou nosnou konstrukcí pro větrané fasády. Uplatnění najdou pro obytné domy, rodinné stavby, panelové byty, obchodní centra a pro mnohé další objekty. Velice snadno se přizpůsobí a mají variabilní možnosti použití.


Ohýbání výpalků a dílů ohraňováním, vypalování laserem
Ohýbání výpalků a dílů ohraňováním, vypalování laserem

Zpracování a povrchová úprava nerezových, ocelových či hliníkových materiálů vyžaduje nejen moderní technologii, ale také odbornost a zkušenosti pracovníků. Různé možnosti zpracování, široké portfolio produktů, zkušenosti i moderní vybavení v oblasti kovovýroby poskytuje firma KOVSTA s.r.o.


Firma NV Engineering s.r.o. slaví výročí 10 let na trhu
Firma NV Engineering s.r.o. slaví výročí 10 let na trhu

Je známou pravdou, že kvalitu každé firmy prověří až čas. U společnosti NV Engineering s.r.o. to jistě platí dokonale, protože právě slaví své desáté narozeniny. Úspěšnost je zajištěna především správným výběrem spolupracovníků, spolehlivostí v každém ohledu a také tím, že poskytuje v oblasti stavební činnosti a diagnostiky staveb nejlevnější služby.