PETR´S stavební, inženýrská s.r.o.


Lazecká 121A, Olomouc 779 00

Firma PETR´S stavební, inženýrská s.r.o. vznikla v r. 2011. Tradice v pokládce průmyslových podlah sahá do r. 1990, kdy působila pod názvem Ing. Zbyněk PETR, CSc. – PETR´S Olomouc. Od této doby se zabývá aplikacemi speciálních a silikátových hmot ve stavebnictví. Provádí dodávku a montáž například průmyslových, antistatických či betonových podlah.

Výroba, prodej, dodávka a montáž:
- průmyslové, betonové, pancéřové podlahy
- antistatické podlahy - vysoce kvalitní podlahové stěrky na bázi EP s odvodem elektrostatického náboje.
- cementové potěry - potěry výjimečných fyzikálně-mechanických vlastností do různých objektů, urychlené zrání, zátěžové
- lité epoxidové stěrky
- Walastic desky (podlahové plastové dílce)
- Confalt - polotuhá bezespárá asfaltobetonová konstrukce pro vysoké zatížení pro venkovní i vnitřní plochy.

Superbeton - vybroušená a vyleštěná beton. podlaha; vysoká estetika, pevný a bezprašný povrch.

CONTOPP – přísady do potěrů - inteligentní systém zušlechtění potěru / betonu pro získání výjimečných fyzikálně-mechanických vlastností.

Průmyslové podlahy
- jsou odolné proti chemickým látkám, jsou ekologicky nezávadné, bezprašné a mají antistaickou úpravu
- betonové podlahy (klasická nebo rozptýlená výstuž)
- vysokopevnostní spřažené podlahy Estrix a Ferroplan
Extrix - vysokopevnostní prům. podlaha tl. 15 mm pro vysoké zatížení; bezprašná, chem. odolná.
Ferroplan - prům. podlaha tl. 20-30 mm pro vysoké zatížení na problematické podklady; bezprašná, chem. odolná.
- lité podlahy na bázi epoxidu a polyuretanu
- antistatické podlahy s odvodem elektrostatického náboje
- plastové podlahové desky Walastic
-vysoce kvalitní zátěžové nehořlavé desky do různých Walastic – podlahové PVC desky provozů se schopností překlenout trhliny v podkladu.
- plastbetonové podlahy
- stěrkové podlahy
- na výběr máte z těchto typů podlah (Estrix, epoxidová stěrka s antistatickou úpravou, betonová deska se vsypem a nátěrem, epoxidový nátěr, plastbetonová podlaha, Confalt, Walastic desky, Ferroplan)

Betonové podlahy
- výhody těchto podlah jsou pevnost, tuhost a cena, jsou využívány především u novostaveb a při rekonstrukcích průmyslových objektů
- pro bezprašnost povrch se používají impregnační nátěry
- nejčastější povrchovou úpravou je minerální vsyp
- betonová deska se vsypem a nátěrem

Také se zaměřujeme na:
- běžné opravy průmyslových podlah

IČ: 29386519
DIČ: CZ29386519
Okres: Olomouc
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Bc. Martina Svobodníková

Cementový potěr a zpevněná plocha nedělá PETR´S problémy

Cementový potěr a zpevněná plocha nedělá PETR´S problémy

Téměř čtvrt století zkušeností s aplikací speciálních hmot ve stavebnictví – to je společnost PETR´S Olomouc. Zaměřujeme se zejména na pokládku a vylepšování vlastností průmyslových podlah. Sledujeme ale nejnovější trendy i v oblasti pokládky podlahy v rodinných domech i nebytové výstavbě. Dodáváme a aplikujeme speciální podlahové potěry. Nabízíme i poradenskou činnost, díky které vám naši odborníci poradí vhodné podlahové směsi nebo ideální řešení pro zpevněnou plochu.


Cementové potěry Olomouc - pokládka hlazených cementových potěrů

Cementové potěry Olomouc - pokládka hlazených cementových potěrů

Firma PETR´S stavební, inženýrská s.r.o. se zaměřuje na výrobu a pokládku hlazených cementových potěrů do rodinných domů a průmyslových nebo občanských staveb. Provádíme standardní pokládku cementových potěrů v tloušťce 4 až 6 cm včetně osazení dilatačních proužků nebo také položení kluzné PE fólie či tepelné izolace. Používáme tyto technologie: - urychlovače tuhnutí a zrání cementových potěrů CONTOPP - zušlechťovače cementových potěrů CONTOPP. Pokud máte zájem o více informací, tak nás neváhejte kontaktovat.


Litá podlaha, epoxidová stěrka Olomouc, Prostějov

Litá podlaha, epoxidová stěrka Olomouc, Prostějov

Pokud hledáte podlahu, která bude vhodná do provozů jako je chemický, potravinářský, strojírenský nebo textilní průmysl, tak jsou pro vás tou správnou volbou lité epoxidové stěrky, na které se specializuje firma PETR´S stavební, inženýrská s.r.o. Zabýváme se výrobou průmyslových podlah a aplikací speciálních, hlavně silikátových hmot. Lité epoxidové stěrky - dodáváme jako finální úpravu betonových ploch - tyto lité podlahy jsou vhodné nejen do průmyslových provozů, ale také do laboratoří či skladů. Epoxidová stěrka - epoxidová stěrka Stopox BB-OS - spojovací můstek Stopox nebo epoxidová penetrace - stávající betonový podklad nebo nová betonová deska. Lité epoxidové stěrky vám zajistí vysokou odolnost proti oděru, dobrou přilnavost k podkladu, omyvatelnost a také jsou chemicky odolné.


Výroba průmyslové, betonové, antistatické podlahy Přerov, Zlín

Výroba průmyslové, betonové, antistatické podlahy Přerov, Zlín

Firma PETR´S stavební, inženýrská s.r.o. se specializuje na výrobu, dodávku a montáž průmyslových a betonových podlah nejen v Olomouci, ale také po celé České Republice. Provádíme dodávku i montáž průmyslových a betonových podlah. Našim hlavním cílem je splnit požadavky zákazníků jako jsou například odolnost proti namáhání a chemickým látkám, ekologická nezávadnost či bezprašnost. Průmyslové a betonové podlahy: - betonové podlahy s klasickou nebo rozptýlenou výstuží - vysokopevnostní spřažené podlahy Estrix a Ferroplan - stěrkové podlahy - lité podlahy - plastbetonové podlahy - plastové podlahové desky Walastic - antistatické podlahy - betonová deska se vsypem a nátěrem. Jsme zde pro vás již od roku 1990 a zaměřujeme se především na rychlost, kvalitně odvedenou práci a také na poctivé ceny.Další produkty a služby
  • dodávky betonových konstrukcí, bednicí systémy, stavba bednění, dodávka betonů
  • pokládka podlah, pokládka laminátových podlah, podlahové krytiny, pokládka koberců, odstraňování koberců

Společnost prodávající osobní ochranné prostředky italských značek. Pořiďte si kvalitní pracovní oděvy, obuv i pomůcky na ochranu těla.

Související články
Vinylové podlahy
Vinylové podlahy

Možná si říkáte, že nová podlaha stojí moc peněz, že je složité vybrat si typ podlahy a časově náročné je i její vybudování pomocí vlastních sil. Jenomže pokud na to máte odborníka, tak to není vůbec složité, protože s výběrem vám velice rád poradí. Zajistí také kompletní realizaci podlahy od dodání přes vybudování a také obstará tu nejlepší možnou cenu. Od luxusních podlah až po ty nejlevnější a přitom pořád kvalitní. Už také přemýšlíte o nové podlaze? V tom případě se obraťte na firmu Václav Turek, který má k dispozici podlahové centrum, kde si můžete vybírat z mnoha zajímavých a kvalitních druhů podlah.


Výroba, dodávka a montáž betonových průmyslových hal
Výroba, dodávka a montáž betonových průmyslových hal

Když se člověk rozhodne podnikat, hledá k tomu vhodné prostory. Takřka jakýkoliv průmysl si však žádá velmi rozsáhlé prostory, ve kterých mohou být všemožná výrobní zařízení, stroje a další vybavení. Takto rozsáhlé prostory můžete buď zakoupit jako hotové objekty nebo si je nechat zhotovit specializovanou firmou na míru Vašim požadavkům.


Široká nabídka všech typů podlah, samonivelační anhydritové a cementové, epoxidové a polyuretanové i betonové
Široká nabídka všech typů podlah, samonivelační anhydritové a cementové, epoxidové a polyuretanové i betonové

Podlahové systémy – Červinka a Syrový, je speciální firma, která se tímto tématem zabývá. Zajistí vždy dokonalý, kvalitní a naprosto špičkový základ, na který následně snadno a lehce budete moci použít jakýkoliv další materiál.


Příroda je nenahraditelná
Příroda je nenahraditelná

Milovníci přírodních materiálů si většinou snaží kousek té přírody instalovat i do míst, kde se chtějí cítit dobře. Doby, kdy téměř vše nahradily plasty, už minuly a my se opět navracíme k přírodě. Ta nám totiž nabízí mnoho za svých pokladů. Jen umět vše správně využít.