Reklamní polepy nákladních i osobních aut - fólie se zvýšenou ochranou laku

ŽÍDEK tisk s.r.o. Tiskneme.com

Reklamní polepy nákladních i osobních aut - fólie se zvýšenou ochranou laku

Samolepicí fólie, Wallwrapy, řezaná grafika, samolepky, polepy, etikety

V reklamním studiu ŽÍDEK tisk s.r.o. se specializujeme i na tištěnou samolepicí reklamu. Vybírat můžete ze samolepek, které budou plně splňovat Vaše záměr, ať už se jedná o propagaci Vaší služby, výrobku, firmy, nebo si chcete vylepšit design Vašeho domova či kanceláře speciálními samolepkami Wallwrap. Pro propagční účely nabízíme polepy automobilů, autobusů a vozidel MHD. Vyrobíme Vám také samolepky s ořezem, podlahové samolepky, průhledné okenní samolepky, štítky, etikety a bezpečnostní štítky.

Reklamní potištěné fólie, ŽÍDEK tisk s.r.o.

Řezaná fóliová grafika, podlahové samolepky, průhledné okenní samolepky

Provádíme tisk na různé typy fólií, zhotovíme pro Vaše propagační účely řezanou fóliovou grafiku, realizovanou na plotteru MUTOH. Vyřezávané samolepicí nebo nažehlovací fólie jsou aplikovatelné na výkladní skříně, na desky, bannery, nebo přímo na konkrétní zboží. V nákupních centrech nebo prezentačních prostorách se dobře vyjímají podlahové samolepky. Díky používaným materiálům lze klást samolepicí fólie i na hrubší povrchy, například parkovací plochy a zámkové dlažby. ONE WAY VISION fólie jsou průhledné samolepicí fólie, které se aplikují skleněné výlohy, okenní tabule, anebo skla automobilů.

Reklamní samolepicí fólie, ŽÍDEK tisk s.r.o.


Samolepky s ořezem na okenní grafiku, etikety, vozidla, zdi, Wallwrapy

V našem reklamním studiu ŽÍDEK tisk s.r.o. vyjdeme vstříc veškerým Vašim požadavkům. Vyřízeneme samolepky v jakém rozměru potřebujete, od malých 2x2cm až po tvary velkých formátů 1,35x10m. Ořezané samolepky využijete na etikety a bezpečnostní šítky, okenní grafiku, polepení strojů a dopravních prostředků. Samolepicí fólií tohoto typu polepíte třeba celý automobil, což Vám zaručí poutavou mobilní reklamu, nebo zhotovíme samolepicí fólii pouze na část automobilu, autobusu, tramvaje.
Pro zútulnění kanceláří nebo bytových prostor vytváříme tzv. wallwrapy, samolepicí fólie na zeď s jakýmkoli motivem, v celé škále barevných odstínů.

Samolepicí fólie s UV tiskem, ŽÍDEK tisk s.r.o.


Možnosti zpracování a tisku – samolepky s laminací, tisk s UV technologií

Samolepky tiskneme UV technologií, která vykazuje vysokou kvalitu tisku, samolepky se nepoškrábou, je možné vyřezávat do tvaru, není zapotřebí laminace. UV technologií vyrábíme reflexní samolepky s pískovou povrchovou úpravou, jsou vhodné k aplikaci na dopravní prostředky, billboardy nebo reklamní tabule podél silnic. Díky odrazu světla jsou reflexní samolepky dobře čitelné, zaujmou už z dálky. Na venkovní plochy doporučujeme samolepky s laminovaným povrchem, který chrání samolepicí fólii před poškrábáním a znečištěním. U laminovaných samolepek provádíme tvarový ořez podle požadavku zákazníka.

Reflexní samolepky na venkovní plochy, ŽÍDEK tisk s.r.o.


PODSTRÁNKY

Velkoplošná reklama - reklamní bannery

Velkoplošná reklama - reklamní bannery
Velkoplošná reklama, reklamní bannery a plachty, autoplachty

Reklamní a firemní samolepky

Reklamní a firemní samolepky
Samolepicí fólie, Wallwrapy, řezaná grafika, samolepky, polepy, etikety

Polepy na auta a výlohy

Polepy na auta a výlohy
Reklamní polepy vozidel, výloh, fólie s tištěnými motivy a laminací, tunnig fólie
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA ŽÍDEK tisk s.r.o. Tiskneme.com
WEBOVÁ STRÁNKA
ŽÍDEK tisk s.r.o.
www.tiskneme.com
Adresa

Adresa

Záhumenní 453/22
Kravaře - Kouty 747 21

obchod@tiskneme.com
+420 558 840 137


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha