Reklamní polepy nákladních i osobních aut - fólie se zvýšenou ochranou laku

ŽÍDEK tisk s.r.o. Tiskneme.com

Reklamní polepy nákladních i osobních aut - fólie se zvýšenou ochranou laku

Velkoplošná reklama, reklamní bannery a plachty, autoplachty

Reklamní bannery ekonomické, lité nebo reflexní, reklamní plachty typu mesh banner z perforovaného materiálu a propagační autoplachty z velmi kvalitních látek včetně plnobarevného tisku Vám na zakázku vytvoří reklamní studio ŽÍDEK tisk s.r.o. v Opavě. Námi realizované reklamní plachty, bannery, autoplachty v jakémkoli rozměru a množství zviditelní Vaše výrobky, služby, nápady, Vaši obchodní značku nebo celou společnost.

Reklamní autoplachta, ŽÍDEK tisk s.r.o.

Banner ekonomický a litý včetně kovových oček a zpevněných stran a reflexní banner

V našem reklamním studiu ŽÍDEK tisk s.r.o. provádíme tisk na běžný banner pro jednorázové použití, tzv. banner ekonomický 510 g/m2, s barevnou stálostí až pět let. Banner eco a banner litý, určený pro dlouhodbé použití, tiskneme ve vysoké kvalitě UV tiskem, šířka tisku je 3,20 m. Tyto reklamní bannery dodáváme včetně zpevněných stran a oček po 50 cm a jsme schopni zajistit instalaci banneru po celé České republice. Jestliže chcete propagovat Vaši firmu nejen ve dne, ale i za tmy, zrealizujeme podle Vašeho přání reflexní banner, který vytváří dokonalý zářivý světelný efekt odrazem světla z pouličního osvětlení i z rozsvícených projíždějících aut. Reflexní banner vyrábíme v gramáži 550g/m2.

Banner ekonomický, ŽÍDEK tisk s.r.o.


Mesh banner – perforovaná reklamní plachta odolná povětrnostním podmínkám

Dalším typem bannerové reklamy je tzv. mesh banner, jedná se o perforovanou, děrovanou vzdušnou plachtu velkých rozměrů, která při instalaci na venkovních plochách je odolná při nepřízni počasí. Perforovaný banner mesh doporučujeme k Vaší propagaci i pro delší období, zachovává si stálost barev, pro tento typ banneru používáme velmi kvalitní materiály. Mesh banner je průhledný, hodí se k aplikaci na prosklené budovy, ale můžete tento typ propagace použít i ve vnitřních prostorách, například obchodních centrech, výstavních halách apod.

Mesh banner – perforovaná reklamní plachta


Potištěná autoplachta – skvělá jedoucí reklama pro Váš výrobek

Jedoucí reklamu, kterou zachytí velké množství očí, splňují auchtoplachty. Umíme vytvořit účinnou propagaci Vašeho výrobku potištěním plachty všech rozměrů, jak na přívěsný vozík, tak na jakýkoli nákladní automobil či kamion. Na reklamní autoplachty používáme velmi odolný, kvalitní materiál Sidecurtain, který se nepoškodí rolováním a díky laminování povrchu získají autoplachty nejen příjemný vzhled, ale jsou chráněny před nepřízní počasí a případným poškozením.

Reklamní autoplachty, ŽÍDEK tisk s.r.o.


PODSTRÁNKY

Velkoplošná reklama - reklamní bannery

Velkoplošná reklama - reklamní bannery
Velkoplošná reklama, reklamní bannery a plachty, autoplachty

Reklamní a firemní samolepky

Reklamní a firemní samolepky
Samolepicí fólie, Wallwrapy, řezaná grafika, samolepky, polepy, etikety

Polepy na auta a výlohy

Polepy na auta a výlohy
Reklamní polepy vozidel, výloh, fólie s tištěnými motivy a laminací, tunnig fólie
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA ŽÍDEK tisk s.r.o. Tiskneme.com
WEBOVÁ STRÁNKA
ŽÍDEK tisk s.r.o.
www.tiskneme.com
Adresa

Adresa

Záhumenní 453/22
Kravaře - Kouty 747 21

obchod@tiskneme.com
+420 558 840 137


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha