Designové nadstandardní rodinné domy na klíč splní vaše nevyšší nároky na kvalitu

SPING STAV spol.s r.o.

Designové nadstandardní rodinné domy na klíč splní vaše nevyšší nároky na kvalitu

Pokud toužíte po bydlení, které bude odpovídat vašemu stylu, vkusu a potřebám a splňovat nejvyšší nároky na kvalitu, komfort, design a funkčnost, je pro vás tou pravou volbou firma SPING STAV spol. s r.o. se sídlem v Praze, která se specializuje na výstavbu designových nadstandartních rodinných domů na klíč. Má dlouholeté zkušenosti a reference v oblasti stavebnictví a nabízí vám kompletní servis od návrhu až po realizaci vašeho vysněného domu, který vám zajistí pohodlí, úsporu a spokojenost.

Vztahy jinak - Libuše Jíšová
Semináře a osobní konzultace


V Sadu 66, Nespeky 257 22
Kurzy, semináře, workshopy, osobní konzultace v oblasti mezilidských vztahů a sebepoznávání, zkoumání zákonitostí a souvislostí ve věcech kolem nás a ve schopností více zvládat vše, co se v našem životě odehrává, včetně zvyšování kvality mezilidských vztahů.
Jsem držitelkou tekajenské licence životní filozofie Principy života ®, což znamená, že mám oprávnění semináře Principů života ® přednášet.
Od roku 2000 mám poradnu pro mezilidské vztahy, baví mě s klienty hledat, jak se uspokojivě zařídit v rodinných a profesních vztazích.
Nejvíc mě fascinují partnerské vztahy, protože sama mám zkušenost, jak žití v kvalitním partnerském vztahu ovlivňuje celý můj život.
tady využívám své dřívější zkušenosti, kdy jsem pracovala jako učitelka a ředitelka ve státní a soukromé mateřské škole a jako lektorka seminářů pro dospělé. V neposlední řadě využívám životní zkušenosti matky a babičky, a to mně umožňuje pohlédnout na problematiku z různých úhlů pohledů.

Sama jsem byla dříve vztazích nespokojená, ale i ty mají své zákonitosti a když je respektuji, tak se v nich cítím mnohem radostněji a svobodně. Proto nabízím "Jak na vztahy jinak".

Nejedná se však o žádnou zázračnou metodu, svých problémů se nezbavíme žádným abraka dabra, ani o přesný návod, ale o spolupráci při zkoumání a hledání toho, jaký postoj, představu či hodnotu je třeba změnit na své straně.

Osobní konzultace probíhají v příjemné atmosféře, samozřejmostí je důvěra a podpora při hledání.

Lektorská činnost a koučing :
Více než dvacet let se zabývám vzděláváním dospělých, koučingem vedoucích pracovníků, jednotlivců i skupin, pořádám besedy a workshopy pro rodiče, učitele a učitelské týmy, stmelování kolektivů, supervize.

Dětství, výchova, vzdělávání
Vztah učitel - dítě a učitel - rodič

Pro rodiče pořádám semináře zaměřené na výchovu dětí z volného cyklu: "Spokojený rodič - spokojené dítě", buď ve školách či v mé přednáškové místnosti

Další semináře:
Jak na vztek dítěte?
Cítíte se v koutě a nevíte si rady?

Poradna pro mezilidské vztahy
Individuální konzultace
Nacházení východisek v partnerských a rodinných vztazích
Osobnostní rozvoj učitelů - supervize, koučing, spolupráce s rodiči

To vše převážně v okrese Benešov nebo v Praze, ale i celém středočeském a severočeském kraji.

Produkty
  • školení zaměstnanců, jazykové kurzy pro firmy, večerní kurzy, profesní firemní vzdělání, workshopy a motivační kurzy
  • taneční kurzy, škola masáže, využití volného času, zájmové kroužky, výuka na hudební nástrojů


Související články
Umění výchovy psů: Objektivní pohled na pochopení psího světa v Kubově školce

KUBOVA ŠKOLKA PRO ŠTĚŇATA A DOSPÍVAJÍCÍ PSY

Umění výchovy psů: Objektivní pohled na pochopení psího světa v Kubově školce

Výchova psa je umění, které vyžaduje nejen trpělivost a důslednost, ale především hluboké porozumění. Abychom mohli psy správně vychovávat, je klíčové snažit se chápat svět z jejich perspektivy. Představte si, že byste na chvíli mohli vstoupit do tlap, cítit vůně tak intenzivně jako oni a vnímat okolní svět tímto zcela odlišným způsobem. Toto přiblížení nám může pomoci lépe rozumět, proč psi dělají to, co dělají, a jak na ně reagovat správným způsobem.


Cvičební lekce plné pohybu, rovnováhy a energie pro ženy, muže, seniory i děti

PROSTOR PRO BALANC s.r.o.

Cvičební lekce plné pohybu, rovnováhy a energie pro ženy, muže, seniory i děti

Ponořte se do světa pohybu a rovnováhy v úžasném centru PROSTOR PRO BALANC v srdci Velkých Bílovic. Užijte si cvičební lekce navržené pro ženy, muže, seniory i děti, které vám přinesou radost, energii a posílení jak těla, tak mysli. Přijďte a objevte pohyb jako nikdy předtím!


Lipka, z. s.: Most mezi každodenním životem a speciální péčí

LIPKA, z.s.

Lipka, z. s.: Most mezi každodenním životem a speciální péčí

Centrum denních služeb Lipka, z. s., je denní docházkové zařízení, které poskytuje ambulantní služby dětem, mládeži a dospělým s různými formami zdravotního, mentálního či kombinovaného postižení. S moderním bezbariérovým prostředím a širokou škálou služeb centrum slouží jako most mezi individuálními potřebami klientů a běžným životem ve společnosti.


Najděte společnou řeč se svým psem - osobní setkání i online výcvik psů

Veronika Ševčíková

Najděte společnou řeč se svým psem - osobní setkání i online výcvik psů

Potřebujete pomoc s výchovou nebo výcvikem svého psa? Veronika Ševčíková, renomovaná trenérka, mentorka a průvodkyně psím světem, je tu pro vás. Bez ohledu na to, zda jste z Moravy nebo odkudkoliv jinde v České republice, můžete se spojit s Veronikou prostřednictvím videohovoru a začít budovat lepší vztah se svým psím společníkem již dnes. Pro Moraváky je samozřejmě k dispozici i osobní setkání.


Firemní články
Výchova nemá dítěti uškodit

Výchova nemá dítěti uškodit

Být dobrým rodičem není jednoduché. Pokud si nejste zcela jisti, jestli jdete tou správnou cestou, pak je nejlepším řešením navštívit odbornou poradnu, ve které zjistíte, kam máte své kroky směrovat. Paní Libuše Jíšová se mezilidskými vztahy zabývá už dlouhou dobu.


Jak být pánem svého života - Seminář pro toho, kdo chce svůj život zlepšit a věří, že to jde

Jak být pánem svého života - Seminář pro toho, kdo chce svůj život zlepšit a věří, že to jde

Zvu vás 21.10.2022 - 23.10.2022 na 1. seminář Principů života s názvem „Jak být pánem svého života“.


Odborně zaměřená tématická setkávání a spolupráce s rodiči dětí v mateřské škole

Odborně zaměřená tématická setkávání a spolupráce s rodiči dětí v mateřské škole

Pravidelná setkávání s rodiči dětí z mateřské školky a diskuze nad problémy, které s nimi denně řeší. Společně hledáme odpovědi na následující otázky:


Cítíte se v koutě a nevíte si rady? Seminář nebo osobní konzultace

Cítíte se v koutě a nevíte si rady? Seminář nebo osobní konzultace

Zažili jste ten pocit, kdy se cítíte zahnáni do kouta? Vůbec si nevíme rady v různých situacích, ve vztahu s dětmi, partnerem nebo kolegou v práci?


Potřebujete větší prostor pro sebe? Seminář zaměřený na vaše vlastní pocity – Praha.

Potřebujete větší prostor pro sebe? Seminář zaměřený na vaše vlastní pocity – Praha.

Potřebujete větší prostor pro sebe? Zveme vás na seminář zaměřený na vaše vlastní pocity z volného cyklu "Spokojený rodič - spokojené dítě" aneb modelování svých pocitů do keramické hlíny společně s akademickou sochařkou Bárou Hapalovou 19.3. 2013 v 17.30 Lesnická 7, Praha 5 Snad každý, komu se narodí děti, balancuje mezi časem pro děti a časem pro sebe. S příchodem nového člena rodiny se postupně vypořádáváme, hledáme systém, ve kterém se učíme fungovat. Dříve či později přijde otázka: A mám já dost času taky pro sebe? Je zajímavé, jak tyto pocity máme v sobě hluboko ukryté a teprve vymodelováním ve skupině amatérských sochařů si je zvědomíme - zhotníme. Teprve pak si o nich můžeme popovídat. Cena semináře je 700 Kč. Cena celého ročního cyklu pak 4000, -Kč (v ceně ročního cyklu je i vypálení soch v keramické peci) Semináře pořádáme v Ateliéru Lesnická, Lesnická 7, Praha 5 rezervace: jisova@principy.cz nebo na telefonu 604 636 960


Jak na vztek dítěte - seminář pro rodiče Praha

Jak na vztek dítěte - seminář pro rodiče Praha

Jak na vztek dítěte? Úvodní seminář pětidílného cyklu Spokojený rodič-spokojené dítě a následné modelování dětského vzteku společně s akademickou sochařkou Bárou Hapalovou. Jak tento neobyčejný seminář probíhá: - Nejdříve probereme některé konkrétní situace, ve kterých jste se se vztekem svého dítěte setkali - Následně si vymodelujete to, co vás v daný moment na toto téma napadne, bez obav o „uměleckou hodnotu“ díla - Společně se na vaše dílo podíváme a budeme hledat souvislosti mezi sochou a vztahy, o kterých jsme mluvili na začátku - Nakonec můžete vidět souvislosti, kterých si jinak můžete všimnout jen velmi obtížně Semináře pořádáme v odpoledních hodinách, trvají 3-4 hodiny. Cena semináře je 900 Kč. Cena celého ročního cyklu pak 4000,-Kč (v ceně ročního cyklu je i vypálení soch v keramické peci) Semináře pořádáme v Ateliéru Lesnická, Lesnická 7, Praha 5